سیاست حریم خصوصی

نشانی وبسایت ایران کازمد

وب‌سایت ایران کازمد،  طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات شخصی شما را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت می کند.

این وب وب سایت به هیچ‌عنوان اطلاعات شخصی مشتریان محترم و کاربران سایت را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا سایر اهداف قرار نخواهد داد.

همچنین کاربران وب‌سایت ایران کازمد، مختار به پاک کردن کامل اطلاعات شخصی خود در زمان ثبت‌نام هستند.

بدیهی است این اطلاعات صرفا به شکل امانت نزد ما باقی می مانند تا امکان تسهیل و تسریع در ارائه خدمت و ارسال محصول به شما باشیم.

همچنین ایران کازمد هیچ مسئولیتی در قبال لینک های خارج از وبسایت ایران کازمد ندارد.

داده‌های شخصی که جمع آوری می کنیم عبارتند از:

اطلاعاتی همچون دفعات بازدید، مدت زمان بازدید،‌ نسخه‌ی مرورگر و بسیاری اطلاعات فنی دیگر تنها به منظور بهبود خدمات استفاده خواهند شد و ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت.

این اطلاعات نیز به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته یا ارایه نخواهد شد و تنها به عنوان بهینه‌سازی وب‌سایت ایران کازمد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

کوکی‌ها

بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در وبسایت، شما می توانید تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر.

در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت.

مدت زمان ماندگاری کوکی‌ها در وبسایت، یک سال است.

تا چه مدت، اطلاعات‌تان را نگهداری می‌کنیم؟

اگر در وبسایت ما نظر خود را به اشتراک بگذارید، نظر و داده‌های متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد.

در این صورت امکان پیگیری نظرات به‌صورت خودکار مقدور می‌شود و نیازی به نگه داشتن نظراتِ در انتظار بررسی نخواهد بود.

کاربرانی که در وبسایت ما ثبت‌نام می‌کنند، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود.

تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آنها را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر وقت که مایل باشند، پاک کنند.

(فقط امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد). مدیران وبسایت نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند.

حقوق شما در رابطه با داده‌های شخصی

اگر در این وبسایت، صاحب حساب کاربری باشید، یا نظری به اشتراک بگذارید، حق درخواست فایل داده‌های شخصی خود -یعنی داده‌هایی که ما از شما دریافت و نگهداری کرده‌ایم- را دارید.

این داده‌ها شامل هر چیزی است که در وبسایت بر جای گذاشته‌اید. ضمنا حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملا محفوظ است.

البته این داده‌ها مواردی را که برای اهداف مدیریتی، قانونی و امنیتی در اختیار داریم، شامل نمی‌شود.

مشکلات را به ما اطلاع دهید

همیشه این احتمال وجود دارد که سایت های اینترنتی با مشکلات فنی یا امنیتی مواجه شوند، به عنوان نمونه ممکن است یک لینک  خارج از سایت در بخش نظرات وجود داشته باشد که امنیت اطلاعات شخصی کاربران را به مخاطره بیاندازد.

برهمین اساس تقاضا می کنیم در صورت مواجه شدن با شرایط اینچنین یا بروز مشکلات خاص با ما تماس بگیرید.