نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 12 16

اسکراب سفیداب ایران کازمد | لايه‌بردار گياهي سفيدآب

تومان43,750

اسکراب زغال فعال ایران کازمد | لايه‌بردار گياهي ذغال اکتيو

تومان43,750

اسکراب زردچوبه ارگانیک ایران کازمد | خرید لایه بردار گیاهی زردچوبه

تومان43,750

اسکراب زعفران ایران کازمد حاوی نیم گرم زعفران سرگل سحرخیز

تومان56,250

اسکراب فلفل قرمز ایران کازمد | لايه بردار گياهي فلفل قرمز

تومان43,750

اسکراب تخصصی ایران کازمد | خرید لایه بردار گیاهي تخصصی

تومان47,500

اسکراب قهوه ایران کازمد | لایه بردار گیاهی قهوه

تومان43,750

اسکراب چیست | لایه بردار چیست ؟

برای این که پوست بدن شادابی و تازگی خود را حفظ کند، لازم است که سلول‌های مرده از لایه‌های رویی برداشته شوند و سلول‌های جدید و شاداب در سطح پوست باقی بمانند.

ار این زمان است که پوست درخشان و شفاف به نظر می‌رسد و سلامت خود را به خوبی نمایان می‌کند.یکی از روش‌های لایه برداری پوست استفاده از اسکراب بدن و اسکراب صورت است.

شاید برایتان سؤال باشد که اسکراب چیست؟

در اصل اسکراب لایه بردار و ترکیبی از مواد مختلف با دانه‌های ریز یا گرانول‌هایی است که کمی ساختار آن را زبرتر می‌کند تا بتواند اضافات پوستی را به راحتی از روی پوست جدا کند.

البته اگر دانه‌ها درشت باشند می‌توانند پوست را دچار التهاب و آسیب کند.

درست مانند سفیدآب که در زمان‌های قدیم برای لایه برداری پوست بدن در حین حمام کردن استفاده می‌شد سلول‌های مرده پوست، چربی‌های طبیعی بدن، استفاده از لوازم آرایشی و گرد و غبار و ذرات آلوده در هوا می‌توانند منافذ پوست شما را ببندند.

با استفاده از لایه برداری، می‌توانید همه این ذرات را پاک کنید و باعث شوید که پوست روشن‌تر و شفاف‌تر به نظر برید و احساس تمیزی بیشتری داشته باشید. پوست ما مدام در چرخه تجدید سلول‌ها وجود دارد، سلول‌های تازه و جدید ساخته می‌شوند و جایگزین سلول‌های قدیمی و مرده می‌گردند.

با استفاده از عمل لایه برداری، از طریق پاک کردن لایه رویی پوست که حاوی سلول‌های مرده است و ظاهر کردن لایه جدید پوست که در زیر آنها قرار دارد، فرآیند جایگزینی سلول‌ها بهتر انجام می‌شود.

با کمک لایه برداری پوست، آلودگی و باقی مانده سلول‌های مرده تمیز و سلول‌های جدید آزاد می‌شوند. در نتیجه این عمل، مرطوب کننده‌ها بهتر جذب پوست می‌گردند.

اسکراب گیاهی چیست | لایه بردار گياهي چیست ؟

در واقع همان اسکراب است با این تفاوت که در مراحل ساخت و تولید آن به جای استفاده از مواد اولیه صنعتی یا شیمایی از جایگزین گیاهی یا طبیعی یا معدنی آنها استفاده می‌شود.

البته بعضا به این علت که محصولات آرایشی بهداشتی سالیان سال است که توسط شرکت های تجاری به اشکال مختلف و تقریبا متحدالشکلی به مشتریان یا مصرف کنندگان معرفی و عرضه شده است.

ناگفته نماند که تبلیغات فراوان و سرمایه گذاری تجاری که در پس این تولیدات وجود دارند باعث شده اند که این شکل از محصول در ذهن و ناخودآگاه مشتری تثبیت و تایید شده باشد و اصطلاحا محصولات بازار پسند و مشتری پسند شده اند.

متاسفانه همین موضوع باعث شده افراد با تفکر و نگرش به محصولات آرایشی بهداشتی بنگرند که لزوما کرم یا صابون یا شاپو و غیره حتما میبایست به این شکل و حالت و رنگ و بو باشد.

در واقع اینطور شده که انسان‌ها ( مشتریان عمومی محصولات آرایشی بهداشتی ) آیتم های ذهنی خود برای تایید محصولات آرایشی بهداشتی را با محصولاتی که به چشم دیده و از آنها استفاده نموده اند می سنجند.

این مشکل در محصولاتی مانند کرم، یا شامپو به شدت نمود پیدا میکند و مردم عموما توقع شان از دیدن یک شامپو و کرم همان چیزی است که حداقل در ظاهر مانند محصولاتی باشد که تا به الان استفاده نموده اند.

لذا کرم‌ها و شامپو‌ها به طور کامل هیچ وقت نمیتوانند گیاهی باشند و معمولا در بهترین حالت تقریبا 90% آن میتواند گیاهی یا معدنی باشد و متاسفانه به خاطر عدم پذیرش عموم جامعه مجبوریم محصول را طوری تولید کنیم که قابل پذیرش و تایید از دید مشتری باشد.

اما خوشبختانه این مشکل در ساخت اسکراب گیاهی خیلی نمود بارزی ندارد، چرا که برای مواد شیمایی و صنعتی موجود در محتوای آنها به طور کامل جایگزین گیاهی و ارگانیک یا معدنی یا طبیعی وجود دارد.

از این رو اسکراب های گیاهی ایران کازمد به طور کامل ( بالای 95% ) گیاهی و طبیعی هستند و این موضوع هم به سلامت مصرف کنندگان کمک میکند، هم توقعات آنها به نسبت محصولاتی که دیده اند و به آنها عادت کرده اند را برآورده میسازد.

ارسال رایگان

بالای 1.000.000 تومان
(سفارش‌های غیر عمده)

امکان پرداخت آنلاین

تمامی بانک‌های عضو شتاب.

فروش عمده

امکان فروش عمده و برندینگ

ضمانت کیفیت

گیاهی بودن محصولات

enamad

سبد خرید

خروج

ورود

خروج

یافتن پست با فیلترهای بالا کلید اسکرول خودکار به بالا