نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 12 16

صابون لیفت ابرو چیست؟

صابون لیفت ابرو در واقع یک صابون گلیسیرینه مخصوص حالت دهی و فرم دهی به ابرو است.

این صابون‌ها میبایست از سایر دسته صابون های گلیسیرینه نیز با کیفیت تر باشند، چرا که قرار است ساعت های طولانی ابروهای شما را بالا نگهدارند و در عین حال ضمن اینکه شل شده و پایین نمی آیند میبایست فاقد شوره و خشکی نیز باشند.

از این منظر صابونهای ليفت ابرو پروسه ساخت سخت تری نسبت به صابونهای شفاف یا صابون‌های نیمه شفاف گلیسرینه دارند.

در بسیاری از مواقع روند زیبایی مانند کش پلاستیکی عمل می کند یعنی با اینکه رو به جلو حرکت میکند اما باز به سوی عقب باز می گردد در دهه ۹۰ ابروهای نازک و طاق گرد زیاد بود اما کم کم بعد از گذشت زمان دوباره مردم رو به ابروهای پهن آوردند و می شود

اگر بخواهیم به نمونه هایی از این افراد اشاره کنیم میتوانیم از کارا دلووین، لیلی کالینز و امیلیا کلارک نام ببریم. ابروهای پر با گوشه های مربعی در سال ۲۰۱۰ رونق پیدا کرد و از تکنیک صابون ابرو برای آرایش خود استفاده می کنند.

در واقع این صابونها امروزه جایگزین ژل ابرو شده و برای هر خانم یا حتی آقایی که به زیبایی خود آن هم از نوع طبیعی اش علاقه مند است کاربردی می باشد.

چه نوع صابون ./ابرویی مناسب است؟

همانطور که در متن بالا گفته شد صابون های مناسب ابرو صابونهایی هستن که به پایه گلیسیرین گیاهی ساخته میشوند. چرا که این صابون‌ها دارای PH بسیار پایین تری نسبت به سایر صابونها دارند و به هیچ وجه باعث سوزش، خشکی، شوره و مشکلات دیگر نمی شود.

صابون های شفاف اصولا دارای گلیسیرین و روغن نارگیل فراوانی هستند و هر دوی این موارد در تقویت و سالم نگه داشتن ابرو‌ها نقش های مهمی را ایفا میکنند.

و بهتر از گليسيرين، روغن نارگیل است که خود دارای هزاران خاصیت بوده و مهمترین آنها در رابطه با ابرو، تقویت و کمک به رشد آن است.