روغن‌ها

روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-7 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن

روغن خراطین چیست ؟

سالهای سال در طب سنتی آسیا و اروپا ، از روغن خراطین به عنوان بهترین درمان طبیعی کوچکی اندامها استفاده می شده است. در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می گردیده که امروزه اثرات شگفت انگیز آن شناخته شده و جاگزین تمامی کرمهای شیمیایی ، بوتاکس ها و جراحی ها که همگی از عوارض بسیاری برخوردار است ، شده است .ایران کازمد source روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

روغن خراطین

این مایع یک روغن حجم دهنده موضعی می باشد ، کاملا طبیعی بوده و با همه پوستها سازگار است .روغن خراطین اصل غلیظ است و بوی نامطبوعی دارد و جذب پوست می شود.

در واقع روغن خراطین که از نوعی کرم خاکی تهیه میشود و یکی از طبیعی ترین روغنها محسوب شده که امروزه به عنوان یک راهکار طبیعی با نتایج شگفت انگیز برای افزایش حجم لب، افزایش حجم گونه، افزایش حجم باسن، افزایش حجم سینه ، افزایش اندازه آلت تناسلی مردان استفاده میگردد. این روغن هم برای خانمها و هم برای آقایان مفید است و ورزشکاران از این روغن برای افزایش حجم عضلات خود استفاده میکنند.

در حقیقت میتوان گفت روغن خراطین اصلی یکی از بهترین و مطمئنترین راهها برای افزایش و حجیم شدن عضلات و بافتهای بدن بوده و بدون بازگشت است. ترکیبات شیمیایی روغن خراطین شامل امگا ۳، امگا ۶، امگا ۹ و پروتئینهای فراوان است. خواص دارویی و درمانی روغن خراطین بسیار گسترده بوده و در ادامه این مطلب با طرز تهیه، طریقه مصرف و خواص این روغن بیشتر آشنا شوید.

نکته : در همین ابتدا باید یک نکته را متذکر شویم که روغن خراطین و روغن زالو متفاوت هستند. روغن خراطین ، روغن زالو نیست ! روغن زالو از کرم زالو و روغن خراطین از کرم ایزنفتیدا تهیه میشود . کرم ایزینفتیدا عملکرد حجم دهندگی را همانند روغن زالو و حلزون ( و به مراتب بهتر از آنها ) انجام میدهد  .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-1 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

نکته مهم ۱ :
ترکیب روغن خراطین با جوز هندی می‌تواند تاثیر آنرا چند برابر کند

 

طبع روغن خراطین

طبع روغن خراطین گرم است ، بهتر است بگوییم بسیار گرم است. لذا افرادی که به گرمی حساسیت دارند بهتر است در طول روز از عرق کاسنی و یا سایر خوراکی های خنک کننده مثل خیار استفاده کنند

 

طرز تهیه روغن خراطین

در گذشته و در طب سنتی ایرانی اولین بار دانشمند ایرانی ابوعلی سینا روغن خراطین را از کرم خاکی تهیه نمود و آن را با روغن زیتون و با روغن کنجد ترکیب کرده و برای درمان بیماریها استفاده میکرد، اما امروزه با پیشرفت صنایع تبدیلی این روغن به صورت ۱۰۰ درصد خالص از نوعی کرم خاکی استخراج میگردد.

یکی از ویژگیهای کرم خاکی قدرت تولید و ترمیم نیمه دیگر بدنش است زمانی که دو نیم میشود.. این ویژگی کرم خاکی باعث گردید تا استخراج ترکیبات شیمیایی بدن وی صورت گیرد که به آن خراطین گفته میشود.

روغن خراطین در طب سنتی

گفتی است طی تحقیقات به عمل آمده بیش از ۳۱ نوع اسید آمینه شناخته شده است که ۱۸ نوع آن در بدن کرم خراطین وجود دارد . طب سنتی برای افزایش حجم اندام های بدن استفاده  روغن خراطین اصل یا روغن زالو را پیشنهاد میدهد . بیشتر مصرف کنندگان روغن خراطین اصل ، این روغن  را برای افزایش طول و  سایز آلت تناسلی همچنین بزرگ کننده و سفت کنندگی سینه و باسن و از بین برنده چین چروک استفاده می کنند.

 

درصد ترکیبات روغن خراطین

در واقع  باید حاوی ۹۶% روغن کرم ایزینفتیدا ( Eisenia fetida )  که این روغن حاوی ۹۶٫۲% الانتئین و الباقی مواد کلاژن ساز و پروتئین است باشد . عموما در روغن های خراطین از‌‌ روغن زالو ( Leech )  نیز ، به دلیل دارا بودن مواد کلاژن ساز استفاده میگردد . درصد ترکیب روغن زالو ( Leech )  با روغن این محصول نباید بیشتر ۱ به ۵۰ بیشتر باشد .

ایا روغن خراطین واقعیت دارد ؟

شاید این سوال یک سوالی باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است  ! در پاسخ به این سوال باید گفت اگر شما انتظار دارید روغن را به موضع بزنید و ظرف ۱ ساعت حجمی و افزایش سایز باور نکردنی دریافت کنید باید به شما بگوییم متاسفانه اینگونه نیست ! گفته ها درباره خواص روغن خراطین واقعیت دارد اما همت می طلبد !

این مورد را سعی کنید انجام دهید : یعنی اگر روغن خراطین را خریداری کردید باید حدالقل ۲ هفته بصورت هر شب استفاده کنید و قبل از شروع مصرف از اندام مورد نظر خود عکس بگیرید ! عکس گرفته شده را با عکس پس از ۱ هفته و ۲ هفته مقایسه کنید و در نهایت پس از ۱ ماه عکس آخر را مشاهده نمایید . متاسفانه در حال حاضر بسیاری از افراد ، روغن هایی را تهیه میکنند که دارای ناخالصی است و در نهایت نتیجه ای را در بر ندارد . همین امر نیز سبب میگردد که گمان کنند خواص روغن خراطین واقعیت ندارد !

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-8 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

آیا امکان دارد از خواص روغن خراطین بهره ای نبریم ؟

در حقیقت با مطالعه درباره خواص روغن خراطین ، این روش موثرترین روش حجم دهی و افزایش سایز به اندام هایی که دارای بافت اسفنجی هستند معرفی گردیده است .‌ اگر کسی با این روش موفق به دریافت نتیجه مورد نظر نشود ، تنها راه درمان عمل جراحی میباشد .

 

خواص روغن خراطین اصل چیست ؟

خواص روغن خراطین اصل با توجه به مواد غنی همچون پروتئین ، الانتئین ، امگا ۶ ، امگا ۹ و امگا ۳ بی شمار است . ولی در این بخش به مهمترین فواید روغن خراطین اصل اشاره می نماییم و سپس توضیحات کاملی از آن ارائه می نماییم .

 

۱۴ خاصیت از خواص روغن خراطین اصل عبارتند از :

 1. حجم دهنده‌ی فوق العاده موثر برای آلت تناسلی اقایان ( بزرگ کننده آلت تناسلی )
 2. بزرگ کننده ، سفت کننده، فرم دهنده‌ی و حجم دهنده سینه و باسن خانم‌ها
 3. افزایش دهنده ی طول و قطر اندام بدن و نقاطی که ضعف دارند به مرور زمان
 4. از بین برنده چین و چروک صورت
 5. از بین برنده رد جوش و اسکار های به جا مانده روی صورت
 6. حجم دهنده ی لب و گونه ( لب و گونه سریعترین عکس العمل را در مقابل خراطین نشان میدهند )
 7. افزایش گردش خون در موضع استفاده شده از روغن
 8. افزایش اعتماد به نفس جنسی و حس قدرت در رابطه
 9. چاق کننده و حجیم کننده صورت
 10. به مقدار قابل توجه درمانگر زود انزالی
 11. از بین برنده گودی زیر چشم
 12. از بین برنده خطوط پنجه کلاغی  ( اطراف چشم )
 13. از بین برنده کامل خط خنده
 14.  فرم دهی و شکل دهی به بافت های افتاده صورت

خاصیت۱: حجم دهنده آلت تناسلی آقایان :

در حقیقت بیشترین استفاده از این روغن از سوی آقایان به جهت افزایش سایز آلت تناسلی است . روغن خراطین اصل افزایش دهنده طول و قطر آلت تناسلی  آقایان با تاثیر شگرف می باشد . علت این امر داشتن الانتئین زیاد در روغن خراطین ایران کازمد است . الانتئین ماده افزایش دهنده ی حجم اندام های بدن است.

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-2 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

خاصیت۲: فرم دهنده ، سفت کننده و حجیم کننده سینه و باسن خانم‌ها :

از خاصیت اعجاب انگیز دیگر خراطین میتوان سفت کنندگی و فرم دهندگی در کنار حجم دهندگی اشاره نمود . حجم بدون فرم بسیار زننده خواهد بود . لذا این روغن با خاصیتی که دارد اندام را به فرم متناسب خود میرساند و شما میتوانید با گذشت زمان و ماساژ های خود ، فرم دلخواه را به آنها بدهید . روند فرم دهی با استفاده از این روغن به وسیله چشم قابل مشاهده خواهد بود و شما میتوانید در هر زمان که به فرم مطلوب رسیدید از ادامه دست بکشید .

از دیگر دغدغه های بسیاری از خانم ها ، کوچکی ، شل بودن و عدم دارا بودن فرم مناسب سینه و باسن است . از دیگر خواص روغن خراطین اصل می توان به بزرگ کردن ، سفت کردن و فرم دهی فوق العاده آن اشاره کرد. با ریختن چند قطره روغن خراطین اصل بر روی سینه و باسن و مالش دادن آن موضع به مرور زمان فرم و اندازه دلخواه را بدست می آید  . این خاصیت از خواص روغن خراطین ، افراد بسیاری را به سمت این روغن جذب نموده است .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-22 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۳: افزایش دهنده ی سایز و قطر اندام های بدن :

یکی از خواص روغن خراطین اصل افزایش دهندگی قابل توجه آن برای موضع استفاده شده است . بدین صورت که ناحیه ای را که روغن خراطین اصل ایران کازمد بر روی آن استفاده می گردد  به مرور زمان طول ، اندازه  و قطر آن افزایش می یابد.

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-7 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

خاصیت۴: رفع چین و چروک صورت :

چین و چروک صورت با بالا رفتن سن و به علت کمبود کلاژن پوست رخ می دهد . ترکیبات روغن خراطین اصل حاوی مقدار قابل توجهی الانتیین و مواد کلاژن ساز است. الانتیین موجود باعث می شود چین و چروک های صورت از بین رفته و سطوح صورت همسان شود . کلاژن موجود نیز باعث ترمیم خط و چروک صورت می شود . موارد فوق تماما از خواص روغن خراطین اصل به شمار می آید.

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-17 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۵: از بین برنده رد جوش و آکنه و  اسکار های به جا مانده بر روی صورت :

روغن خراطین در کشور های آمریکایی تحت عنوان ” بادی اینکریسمنت ” به فروش میرسد . مطابق یک آزمایش که اخیرا در دانشگاه PENN پنسیلوانیا انجام شد مشاهده گردید که بادی اینکریسمنت ها علاوه بر حجم دهندگی میتواند لک ها و اسکار های قدیمی روی پوست را نیز درمان کند . نتیجه تحقیقات این تیم به شرح زیر منتشر شد :

” اثرات جوش و اکنه به علت تخریب لایه اپیدرم و درم پوست توسط جوش بر روی صورت باقی می ماند . بادی اینکریسمنت ( روغن های خراطین ) به جهت دارا بودن طیف وسیعی از اسید های امینه میتواند ملانین های پوست را بوسیله طیف T4 همرنگ سازی نماید و در نتیجه لک های پوستی را به هماهنگ ترین حالت ممکن با رنگ پوست برساند . در نتیجه لک ها بطور کامل حذف خواهند شد ”

ایران کازمد sensitive-skins-care-irancosmed روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۶: بزرگ کننده و حجم دهنده لب و گونه ها :

شاید شنیده باشید که بسیاری از افراد برای حجم دادن لب ها و گونه های خود دیگر به سمت تزریق ژل و عمل های پر خطر نمی روند . در حال حاضر بهترین راه و تضمینی ترین راه برای دریافت نتیجه فت فیس یا حجم دادن لب و گونه ها استفاده از روغن خراطین است .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-13 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۷: افزایش گردش خون :

روغن خراطین اصل با بازسازی عروق خونی به گردش خون کمک شایانی می کند. این گردش خون بالا میتواند در آقایان لذت جنسی مضاعف را در پی داشته باشد .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-15 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۸: افزایش اعتماد به نفس و حس قدرت :

با استفاده از روغن خراطین اصل و رفع مشکلات جنسی خود حس اعتماد به نفس و قدرت دست می آورید.

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-16 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۹: درمان زود انزالی :

از دیگر خواص روغن خراطین اصل میتوان به درمان زود انزالی اشاره کرد. با استفاده مداوم و افزایش گردش خون موجب درمان زود انزالی می گردد .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-18 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۱۰: تا حد بسیار زیادی از بین بردن گودی زیر چشم :

این مساله درست است که از بین بردن گودی زیر چشم ممکن است بوسیله خراطین زمان بر باشد اما در مدت زمان ۵ ماه امکان پذیر است . این روغن تا حد بسیار زیادی کمک به از بین بردن گودی زیر چشم میکند . دقت کنید که این روغن فقط استفاده موضعی دارد و از وارد کردن آن به داخل چشم میبایست خودداری شود .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-19 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۱۱: از بین بردن خطوط پنجه کلاغی :

خطوط پنجه کلاغی ، خطوط اطراف چشم هستند که بر اثر افزایش سن ایجاد شده ( عموما همانند نصف پرتو های خورشید اطراف چشم هستند )  و در سمت چپ چشم چپ و سمت راست چشم راست قرار دارند  . این خطوط را نمی توان به وسیله بوتاکس از بین برد و تنها راه خلاصی از شر خطوط پنجه کلاغی استفاده از روغن خراطین اصل میباشد .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-14 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۱۲: از بین بردن خطوط خنده :

برخی از خطوط در اطراف لب و بینی که بر اثر کهولت سن ایجاد میشوند و از زیر بینی تا اطراف لب امتداد  را خطوط خنده می گویند . روغن خراطین میتواند به سریع ترین حالت ممکن خطوط خنده را از بین ببرد و صورتی صاف و عاری از چین و چروک را به ارمغان آورد .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-20 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۱۳: فرم دهی به بافت های افتاده صورت :

از این روغن میتوان به عنوان فرم دهنده به بافت هایی که عموما در کنار لب ها ایجاد میشوند و علت آن بالا رفتن سن میباشد استفاده نمود . علاوه بر لب ها با افزایش سن ، سینه ها نیز فرم افتاده به خود میگیرند ، با این محصول میتوان افتادگی این بافت ها را مدت زیادی به تعویق انداخت .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-21 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

خاصیت۱۴: روغن خراطین برای رفع لک صورت :

بسیاری از افراد گمان می کنند که این روغن فقط برای حجم دهندگی استفاده می گردد . هماهنطور که در بالا گفته شد این روغن میتواند جوش ها و آکنه ها را درمان کند ، این مساله برای لک های صورت نیز صادق است. ترکیبات ویتامین E و کلاژن سازی بالای این روغن میتواند لک های صورت و رد جوش های برجای مانده را نیز در کمتر از ۳ ماه حذف کند .

ایران کازمد sensitive-skins-care-irancosmed-3 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

اتفاقی معجزه انگیز برای ورزشکاران :

اگر از دسته ورزشکاران هستید حتما این قسمت را مطالعه کنید. این روغن تنها روغنی است که میتوان از آن به عنوان عضله ساز نام برد. خوشبختانه با معرفی خراطین اصل و استفاده از آن ، دیگر نیازی به استفاده از مکمل های ورزشی که آثاره مخربی بر روی کبد و سیستم گوارشی دارند نخواهد بود .

 

نحوه عملکرد و حجم دهی خراطین به چگونه است ؟

روغن زالو یا خراطین دارای ترکیبات و خواص اعجاب انگیز می باشند بطوریکه این ترکیبات تاثیر مستقیم بر روی بزرگ نمودن اندام های مختلف دارد . الانتئین موجود در روغن زالو و خراطین عنصر اصلی و کلیدی جهت حجم گرفتن اندام های بدن است .

روغن خراطین اصل موجود در فروشگاه ایران کازمد دارای تکنولوژی بدون پایه می باشد. این امر بدان معناست که روغن زالو و خراطین ما ۱۰۰% خالص و دارای الانتئین طبیعی فوق العاده بالا میباشد . همچنین عاری از هرگونه روغن هایی مانند زیتون ، کنجد یا کرچک و..  است.

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-11 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

طریقه مصرف روغن خراطین اصل ؟

قبل از مصرف ناحیه مورد نظر را شتشو دهید تا روغن بر روی پوست بطور کامل پخش شود . زمانی که پوست خشک شد . ۳ الی ۵ قطره روغن بر روی پوست بریزید و مالش دهید.
هر ۲۴ ساعت و ترجیحا قبل خواب این حرکت را تکرار کنید. برای حجم دادن طولی یا قطری نحوه ماساژ متفاوت است. ماساژ باید متناسب با اندام باشد : دورانی – پنی مور – پنی لس و یا تپ ( ضربه ای ).
در طول دوره مصرف روغن خراطین آب به اندازه کافی بنوشید .

روش مصرف روغن خراطین اصل برای ورزشکاران ؟

قبل از هرجیز یک برنامه مدون برای ورزش خود بنویسید ( اگر میخواهید روی عضله ای خاص تمرکز کنید ) . سعی کنید قسمتی را که میخواهید حجم بیشتری دریافت کند را تحت فشار قرار دهید و اصطلاحا از آن کار بکشید . پس از آنکه احساس کردید آن ناحیه دیگر بیش از این قدرتی برای فعالیت ندارد و ورزش شما به اتمام رسیده دوش بگیرید .
سپس محل مورد نظر را بصورت کامل با روغن خراطین اصل ماساژ داده تا جذب شود . اجازه دهید ۲۴ ساعت روی پوست شما بماند و دیگر شستشو ندهید .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-10 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

 

[accordion title=”برخی از پرسش ها و پاسخ ها راجع به روغن خراطین“]

[accordion-item title=”1-آیا اثرات روغن خراطین اصل پس از قطع مصرف از بین نخواهد رفت ؟“]
ج: بالغ بر ۷۵ ٪ از افرادی که قصد دارند از این روغن استفاده کنند ترس بازگشت به حالت اولیه را دارند . اما باید گفت استفاده از روغن خراطین اصل بازگشت پذیر نیست.
[/accordion-item]

[accordion-item title=”2-چه مدت زمان نیاز است تا روغن خراطین تاثیرات خود را کامل کند ؟“]
در واقع ارائه  زمان مشخص با توجه به شرایط بدنی متفاوت هرکس امکان پذیر نیست اما اگر بخواهیم بطور میانگین زمان نتیجه گیری را بیان کنیم ، در صورت خرید روغن خراطین اصل ۹۶ درصد الانتئین و استفاده درست ، بموقع آن ، در  حدودا ۳۰ تا ۴۰ روز درمان تکمیل می گردد . شما می توانید بین هفته اول و دوم شروع و آثار را در اندام خود ببینید.
[/accordion-item]

[accordion-item title=”3-آیا در طول دوره به حوله گرم نیاز است ؟“]
به هیچ وجه . هیچ دلیل علمی مبنی بر استفاده از حوله گرم وجود ندارد . ملاک فقط جذب کامل این روغن است و استفاده از حوله و راهکار های من درآوردی بجز هدر دادن وقت هیچ تاثیری نخواهد داشت.[/accordion-item]

[accordion-item title=”4-آیا در طول مصرف یا پس از مصرف ممکن است عوارضی را در پی داشته باشد ؟“]
در حقیقت روغن خراطین ایران کازمد حاصل روغن گیری یک کرم  است که در طبیعت بصورت طبیعی و زنده موجود است . در این ترکیب هیچگونه ماده شیمیایی یافت نمیشود همچنین این روغن در آزمایشگاه مورد آزمایش محققان قرار گرفته است . شما نیز میتوانید با انجام آزمایش طیف IR  هم به خلوص و هم به طبیعی بودن محصول پی ببرید .
[/accordion-item]

[accordion-item title=”5-در طول دوره درمان میتوانیم از کارشناسان ایران کازمد مشاوره دریافت کنیم ؟“]
باید بگوییم که کارشناسان ما در هر لحظه و هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما خواهند بود .
[/accordion-item]

[accordion-item title=”6-استفاده از روغن خراطین برای کدام اندام ها توصیه نمیشود ؟“]
به جهت عدم داشتن عوارض شما میتوانید برای تمامی اندام این روغن را استفاده کنید. اما برخی اندام در صورت استفاده تاثیری از روغن خراطین را دریافت نمی کنند. مانند ( مچ دست و انگشتان ، بیضه ها در مردان  )
[/accordion-item]

[accordion-item title=”7-آیا روغن مورد نظر شما در فروشگاه های سطح شهر برای خرید قابل دسترس است ؟“]
فروشگاه ایران کازمد این روغن را برای هیچ فروشگاهی ارسال نکرده و نخواهد نمود . به جهت حفظ خلوص بصورت مستقیم به دست مشتری خواهد رساند . بدین ترتیب سفارش روغن فقط از طریق همین سایت و یا بصورت تلفنی با پشتیبانان ایران کازمد امکان پذیر خواهد بود .
[/accordion-item]

[/accordion]

 

 

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-5 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

راه های تشخیص و خرید روغن خراطین اصل از تقلبی چیست؟

روغن خراطین اصل دارای رنگی تیره با غلظت بسیار زیاد می باشد. در هنگام خرید روغن خراطین اصل دقت شود علاوه بر غلظت بالا ،  پس از تکان دادن ظرف رنگ آن قهوه ای سوخته باشد.

در هنگام خرید روغن خراطین اصل به نکات زیر توجه کنید :

مهمترین ویژگی اصل بودن روغن خراطین ، دارا بودن دٌرد خراطین ( تکه های ریز کرم ایزینفتیدا ) در محتویات روغن می باشد.‌

 1. تکنولوژی بدون پایه جهت روغن گیری خراطین :

  تکنولوژی روغن گیری بدون پایه به معنای آن میباشد که در تهیه روغن مورد نظر ، از هیچ روغنی به عنوان بستر ساز ساخت روغن استفاده نشده است. در نظر داشته باشید هنگام تهیه روغن خراطین اصل ، استفاده از روغن های بستر ساز مانند کنجد ، شاهدانه ، آفتابگردان و … باعث ایجاد ناخالصی فراوان میگردد .

 2. تکنولوژی روغن گیری بدون پایه :

  متاسفانه اکثر فروشگاه ها و عطاری ها از پودر خشک کرم ” تاگرم” ( که در باغچه ها فراوان است ) اقدام به ترکیب روغن کنجد‌ به عنوان روغن پایه  و این پودر می نمایند . در این صورت میزان الانتئین این روغن صفر درصد میباشد .

 

ترکیبات روغن خراطین اصل عبارتند از :

 1. الانتئین
 2. پروتیین
 3. کلاژن
 4. امگا ۶،۹،۳ می باشد.
 5. ویتامین E
 6.  در صورت تمایل ترکیب پودر جوز هندی

اکثر روغن های موجود در بازار دارای روغن پایه برای ساخت بستر روغنی میباشند که بشدت از خلوص و خواص روغن خراطین اصل میکاهد . این کار علاوه بر کاهش کیفیت و میزان خالص بودن به پوست نیز صدمه میزند. روغن خراطین اصل ایرانکازمد تنها روغنی است که بدون پایه و ۱۰۰% خالص ارائه می شود . همچنین دارای مقدار فوق العاده بالای الانتئین می باشد.

 

عوارض روغن خراطین اصل و خطرات احتمالی آن :

قبل از خرید روغن خراطین حتما باید برخی نکات درباره این محصول را بدانید . دقت کنید در صورتی که این روغن دارای مواد نگهدارنده یا روغن های متفرقه باشند میتواند اثراتی همچون جوش زدن صورت را در پی داشته باشد . در صورت استفاده از محصول بصورت خالص این روغن هیچگونه عوارضی را به دنبال نخواهد داشت . بطور کلی عوارض خراطین زمانی پدیدار میشود که روغن مصرفی شما خالص نباشد ! در این صورت است که شما از خواص روغن خراطین نیز بهره ای نخواهید برد .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-3 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

 

دانستنی هایی درباره روغن خراطین

ابن سینا در کتاب خود به نام قرابادین اینگونه می نویسد :
” کرمی را یافتم دارای بدنه ای اسفنجی که خواصی همچون روغن زالو را دارا می باشد .”
“حکیم آن زمان راجب کرم ایزینفتیدا یا همان کرم مورد استفاده در روغن خراطین نیز سخن به میان آورد  ”
” کرم ایزینفتیدا با روغن زالو متفاوت است  اما خواص مشابه همچون حجم دهندگی را دارا می باشند.”
” همانطور مناسب برای حجم دهندگی و با همان مقدار تاثیر همچون روغن زالو .”

 

دکتر حسین علی جلیلیان متخصص و محقق امر طب سنتی در تحقیقات خود آورده است:

هر ۳۰ میلی گرم روغن باید در دوره ۱ ماهه استفاده شود و در طی ۳ هفته اول تاثیر خود را نمایان نماید. برای ماندگاری اثر روغن نیز باید ۳ دوره کامل مصرف شود تا اثرات پایدار بمانند .

ایران کازمد Increasing-body-organs-size-with-kheratin-oil-irancosmed-6 روغن خراطین و خواص ویژه آن در حجم دهی اندام بیرونی بدن روغن‌ها

منبع : رویکا

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

× برای درج دیدگاه باید وارد شوید