منوی اصلی
سبد خرید شما

سرم گیاهی

سرم گیاهی
کد محصول: pid-1255 وضعیت:: موجود
مناسب همه نوع پوست (خشک، مختلط، چرب)آبرسانی تخصصی و قوی برای پوستکمک به بهبود بافت پوستخنک کننده پوستجلوگیری از چین و چروک زودرسشفاف کننده پوستدارای خاصیت روشن کنندگیسرشار از آنتی اکسیدانافزایش شادابی و طراوت در پوستکمک به تغذیه پوستمحافظت در برابر تغییر رنگ پوستکمک به کاهش التهابات پوستیدارای PH من..
42,000تومان
قیمت بدون مالیات:42,000تومان
کد محصول: pid-1258 وضعیت:: موجود
مناسب همه نوع پوست (خشک، مختلط، چرب)جوانسازی پوستحاوی ویتامین C و ویتامین Eرفع خطوط پنجه کلاغیحاوی کلاژن هیدرولیز شدهکمک به بهبود بافت پوسترفع چین و چروکهای پیشانیکمک افزایش حالت الاستیته پوستجلوگیری از چین و چروک زودرسرفع خطوط و چروک دور چشمشفاف کننده و روشن کننده پوستدارای خاصیت روشن کنندگیآبرسانی..
46,500تومان
قیمت بدون مالیات:46,500تومان
کد محصول: pid-1253 وضعیت:: موجود
مناسب همه نوع پوست (خشک، مختلط، چرب)کمک به ساخت کلاژن و جوانسازی پوستکاهش لکه‌های پوستیسرشار از آنتی اکسیدانکمک به بهبود بافت پوستکمک به بهبود آفتاب‌سوختگیجلوگیری از چین و چروک پوست صورتدارای خاصیت آبرسانی به پوستمحافظت در برابر تغییر رنگ پوستکمک به کاهش التهابات پوستیکمک به تسکین اگزماکنترل و بهبود..
38,500تومان
قیمت بدون مالیات:38,500تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

سرم یا سروم چیست؟

سرم به انگلیسی (Serum) در واقع یک محلول مایع با مولکول‌های بسیار کوچکی است که بتواند در عمق پوست نفوذ کرده مواد موثره خود را به لایه های مختلف پوست انتقال دهد.

این مواد موثره معمولا روغنهای گیاهی، عصاره‌های پرخاصیت، اسیدهای مفید مثل اسید هیالورونیک اسید، کلاژن، مواد معدنی مفید برای پوست و یا ویتامین‌هایی مثل ویتامین C، ویتامین E و غیره میتوانند باشند.

حال که بطور کلی با سرم آشنا شدید زمان آن رسیده که با ترکیب مشخصی به عنوان سرم گیاهی آشنا شوید.

سرم گیاهی یا سروم گیاهی چیست؟

سرم گیاهی در واقع همان سرم است که با این تفاوت که تمامی مواد صنعتی، سنتتیک مضر، شیمیایی و غیر گیاهی از آن حذف شده و با عصاره، روغن یا مواد اولیه گیاهی و طبیعی جایگزین شده است.

چرا باید از سرم‌های گیاهی ایران کازمد استفاده کرد؟

یکی از مهمترین دلایلی که برای استفاده از سرمهای گیاهی وجود دارد این است که بسیار سبک، زود جذب، مفید، موثر و سریع الانتقال هستند، به این معنی که مولکولهای تشکیل دهنده سرمهای گیاهی ایران کازمد بسیار کوچک هستند و به سرعت و راحتی به لایه‌های مختلف پوست مثل اپیدرم، درم و هیپودرم نفوذ میکنند.

دلیل بعدی استفاده از سرم گياهي عدم وجود چربی در آن است و حسی شبیه قطره آب را روی پوست تداعی میکند و مثل کرم‌ها یا لوسیون‌ها حتی کرم و لوسیونهای ایران کازمد که بر پایه آب ساخته شده اند و مقدار کمی چربی دارند، حس چرب بودن را به پوست منتقل نمیکنند.

دلیل سوم برای استفاده از سرمهای گياهي کوچک بودن محصول و استفاده سریع و راحت آن است. این محصولات در ظرفهای شیشه ای 30میل قهوه ای رنگ ارائه میشوند و به کمک یک قطره چکان به راحتی قابل استفاده هستند.

آیا میتوان سرم گیاهی را جایگزین کرم گیاهی کرد؟

بله، دقیقا سرمها خواص کرم ها را میتوانند با خود حمل کنند چه بسا با کیفیت و قدرت نفوذ بیشتری در پوست. لذا به راحتی میتوانید به جای کرم گیاهی از سرم گیاهی استفاده نمود.

به عنوان مثال مواد موثره داخل کرم لیفتینگ در سرم لیفتینگ نیز هست. فقط کرم حس و حال و فضای خامه ای و کرمی دارد اما سرم حس قطرات سبک آب که به سرعت جذب پوست میشود.