منوی اصلی
سبد خرید شما

سرم گیاهی - (به‌روز‌شده 05/18/2022)

وضعیت: موجود وضعیت: 10
برطرف کننده خشکی پوست ترمیم پوست های آسیب دیده تسکین دهنده پوست جلوگیری از ایجاد چین و چروک تقویت کننده پوست شفاف کننده و روشن کننده بدون ایجاد حساسیت و التهاب ابرسان پوست..
44,000تومان
قیمت بدون مالیات:44,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 10
کنترل چربی پوست  لایه برداری و پاکسازی پوست صورت رفع جای جوش ها جلوگیری از زدن جوش مجدد  کمک به رفع جای جوش ها..
46,000تومان
قیمت بدون مالیات:46,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 3
مناسب همه نوع پوست (خشک، مختلط، چرب)کمک به ساخت کلاژن و جوانسازی پوستکاهش لکه‌های پوستیسرشار از آنتی اکسیدانکمک به بهبود بافت پوستکمک به بهبود آفتاب‌سوختگیجلوگیری از چین و چروک پوست صورتدارای خاصیت آبرسانی به پوستمحافظت در برابر تغییر رنگ پوستکمک به کاهش التهابات پوستیکمک به تسکین اگزماکنترل و بهبود..
49,000تومان
قیمت بدون مالیات:49,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 10
موثر در سلامت پوست، مو و ناخن ها آنتی اکسیدان طبیعی محافظت از پوست کمک به بازسازی سلول‌های پوستی جلوگیری از خارش و خشکی پوست کمک به رفع موخوره و خشکی موی سر مغذی پوست کمک به روشن شدن پوست کمک به حفظ جوانی و حالت ارتجاعی پوست مناسب برای رفع سوختگی، اگزما و التهاب‌های پوستی..
53,000تومان
قیمت بدون مالیات:53,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 10
مناسب همه نوع پوست (خشک، مختلط، چرب) آبرسانی تخصصی و قوی برای پوست کمک به بهبود بافت پوست خنک کننده پوست جلوگیری از چین و چروک زودرس شفاف کننده پوست دارای خاصیت روشن کنندگی سرشار از آنتی اکسیدان افزایش شادابی و طراوت در پوست کمک به تغذیه پوست محافظت در برابر تغییر رنگ پوست کمک به کاهش الت..
54,000تومان
قیمت بدون مالیات:54,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 1
رفع کننده قوی التهابات پوستی تسکین التهابات مرتبط با اگزما التیام بخش التهاب پوست آسیب دیده نرم کننده پوست‌های خشک تسکین دهنده التهابهای پوستهای دارای پسوریازیس آرامش بخش پوست التیام دهنده دردهای پوستی ناشی از خشکی/اگزما/سوریازیس/صدف بهبود محل زخم های تازه و دارای سوزش و درد حاوی عصاره گل بن..
58,000تومان
قیمت بدون مالیات:58,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 10
درمان آفتاب سوختگی  بازسازی و احیای سلولی پوست  درمان زخم، جوش و چین و چروک  افزایش رطوبت و خاصیت کشسانی پوست جلوگیری از پیری زودرس پوست  یکنواخت کردن رنگ پوست و درخشان کردن پوست برطرف کننده خشکی پوست ترمیم پوست های آسیب دیده ضدعفونی کننده حاوی آلانتوئین که باعث مرطوب سازی و لایه برداری آهس..
60,000تومان
قیمت بدون مالیات:60,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 10
مناسب همه نوع پوست (خشک، مختلط، چرب)جوانسازی پوستحاوی ویتامین C و ویتامین Eرفع خطوط پنجه کلاغیحاوی کلاژن هیدرولیز شدهکمک به بهبود بافت پوسترفع چین و چروکهای پیشانیکمک افزایش حالت الاستیته پوستجلوگیری از چین و چروک زودرسرفع خطوط و چروک دور چشمشفاف کننده و روشن کننده پوستدارای خاصیت روشن کنندگیآبرسانی..
64,000تومان
قیمت بدون مالیات:64,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 10
جلوگیری از تجمع رنگدانه ها و پیدایش لک جدید برطرف کردن انواع لک (ناشی از آفتاب، جای جوش، تغییرات هورمونی، افزایش سن و …) پیشگیری از ایجاد لک های ناشی از افزایش سن و هایپرپیگمانتاسیون روشن کننده و از بین برنده تیرگی های پوست یکدست کننده رنگ پوست شفاف و درخشان کننده پوست فرمولاسیون هایپو آلرژیک ..
64,000تومان
قیمت بدون مالیات:64,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 10
مناسب همه نوع پوست (خشک، مختلط، چرب) کمک به ساخت کلاژن و جوانسازی پوست کاهش لکه‌های پوستی سرشار از آنتی اکسیدان کمک به تولید سلول های پوستی سالم  رفع چین و چروک یکنواخت کردن رنگ پوست و درخشان کردن آن رفع آکنه بازسازی پوست افزایش شادابی و طراوت در پوست کمک به تغذیه پوست کمک به کاهش التهابا..
65,000تومان
قیمت بدون مالیات:65,000تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 10
برطرف کننده خشکی پوست ترمیم پوست های آسیب دیده تسکین دهنده پوست جلوگیری از ایجاد چین و چروک تقویت کننده پوست شفاف کننده و روشن کننده بدون ایجاد حساسیت و التهاب ابرسان پوست..
85,800تومان
قیمت بدون مالیات:85,800تومان
وضعیت: موجود وضعیت: 10
کنترل چربی پوست  لایه برداری و پاکسازی پوست صورت رفع جای جوش ها جلوگیری از زدن جوش مجدد  کمک به رفع جای جوش ها..
89,700تومان
قیمت بدون مالیات:89,700تومان
نمایش 1 تا 12 از 80 (7 صفحه)
سرم گیاهی

سرم یا سروم چیست؟

سرم به انگلیسی (Serum) در واقع یک محلول مایع با مولکول‌های بسیار کوچکی است که بتواند در عمق پوست نفوذ کرده مواد موثره خود را به لایه های مختلف پوست انتقال دهد.

این مواد موثره معمولا روغنهای گیاهی، عصاره‌های پرخاصیت، اسیدهای مفید مثل اسید هیالورونیک اسید، کلاژن، مواد معدنی مفید برای پوست و یا ویتامین‌هایی مثل ویتامین C، ویتامین E و غیره میتوانند باشند.

حال که بطور کلی با سرم آشنا شدید زمان آن رسیده که با ترکیب مشخصی به عنوان سرم گیاهی آشنا شوید.

سرم گیاهی یا سروم گیاهی چیست؟

سرم گیاهی در واقع همان سرم است که با این تفاوت که تمامی مواد صنعتی، سنتتیک مضر، شیمیایی و غیر گیاهی از آن حذف شده و با عصاره، روغن یا مواد اولیه گیاهی و طبیعی جایگزین شده است.

چرا باید از سرم‌های گیاهی ایران کازمد استفاده کرد؟

یکی از مهمترین دلایلی که برای استفاده از سرمهای گیاهی وجود دارد این است که بسیار سبک، زود جذب، مفید، موثر و سریع الانتقال هستند، به این معنی که مولکولهای تشکیل دهنده سرمهای گیاهی ایران کازمد بسیار کوچک هستند و به سرعت و راحتی به لایه‌های مختلف پوست مثل اپیدرم، درم و هیپودرم نفوذ میکنند.

دلیل بعدی استفاده از سرم گياهي عدم وجود چربی در آن است و حسی شبیه قطره آب را روی پوست تداعی میکند و مثل کرم‌ها یا لوسیون‌ها حتی کرم و لوسیونهای ایران کازمد که بر پایه آب ساخته شده اند و مقدار کمی چربی دارند، حس چرب بودن را به پوست منتقل نمیکنند.

دلیل سوم برای استفاده از سرمهای گياهي کوچک بودن محصول و استفاده سریع و راحت آن است. این محصولات در ظرفهای شیشه ای 30میل قهوه ای رنگ ارائه میشوند و به کمک یک قطره چکان به راحتی قابل استفاده هستند.

آیا میتوان سرم گیاهی را جایگزین کرم گیاهی کرد؟

بله، دقیقا سرمها خواص کرم ها را میتوانند با خود حمل کنند چه بسا با کیفیت و قدرت نفوذ بیشتری در پوست. لذا به راحتی میتوانید به جای کرم گیاهی از سرم گیاهی استفاده نمود.

به عنوان مثال مواد موثره داخل کرم لیفتینگ در سرم لیفتینگ نیز هست. فقط کرم حس و حال و فضای خامه ای و کرمی دارد اما سرم حس قطرات سبک آب که به سرعت جذب پوست میشود.