فروش عمده اسکراب گياهي ایران کازمد- آبان 1399

ایران کازمد  به عنوان تولید کننده انواع اسکراب گیاهی، دست ساز و کاملا طبیعی، همچنین توانایی پذیرش سفارش های اختصاصی و ساخت کرم های اختصاصی را نیز دارد.

ایرانکازمد با توجه به در اختیار داشتن امکانات، نیروی متخصص و فضای تولید امکان ساخت فرمول و تولید اسکراب گياهي جدید را نیز دارد.

اگر به دنبال خرید یا فروش عمده اسکراب گیاهی هستید با ما از طریق راه های زیر ارتباط برقرار کنید:

در صورتی که تمایل به خرید عمده اسکراب گیاهی با ما در ارتباط باشید.

شماره موبایل 0901-413-6008 شماره تلفن 0901-413-6008 صفحه اینستاگرام @irancosmed کانال تلگرام irancosmed ایمیل [email protected]

اسکراب تخصصی ارگانیک ایران کازمد | خرید لایه بردار گیاهی و دستساز تخصصي

اسکراب تخصصی ارگانیک ایران کازمد | خرید لایه بردار گیاهی و دستساز تخصصي

فروش عمده اسکراب گياهي زعفران ايران کازمد

کد محصول : 1083

فروش عمده اسکراب تخصصی ایران کازمد

سایز : 30گرم خالص
تاریخ انقضاء : شش ماه پس از تولید
ویژگی ها:

1.  لایه بردار و آبرسان قوی
2.  دارای خاصیت ضدالتهابی برای پوست
3.  سرشار از ویتامین‌های مختلف
4.  حاوی انواع پروتئین و مواد معدنی مفید
5.  ضد چروک و کلاژن ساز
6.  محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید
7.  التیام زخم و جراحت
8.  ایجاد یک درخشش طبیعی روی پوست
9.  ضد لک و روشن کننده پوست
10.  ترمیم جای زخم، جوش، نیش حشرات
11.  سرشار از آنتی اکسیدان

فروش عمده اسکراب زردچوبه ایران کازمد

اسکراب زردچوبه ارگانیک ایران کازمد | خرید ماسک لایه بردار گیاهی و دست ساز زردچوبه

اسکراب زردچوبه ارگانیک ایران کازمد | خرید ماسک لایه بردار گیاهی و دست ساز زردچوبه

کد محصول : 1079
فروش عمده اسکراب زردچوبه ایران کازمد

سایز : 30گرم خالص
تاریخ انقضاء : شش ماه پس از تولید
ویژگی ها:
1. رفع آکنه و جوشهای صورت
2. دارای خاصیت ضدالتهابی برای پوست
3. کاهش تیرگی زیر چشم
4. محافظت از پوست شما در برابر پیری
5. محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید
6. کاهش علائم کشش پوست
7. التیام زخم و جراحت
8. ایجاد یک درخشش طبیعی روی پوست
9. روشن کننده پوست

فروش عمده اسکراب قهوه ایران کازمد

اسکراب قهوه ارگانیک و دستساز ایران کازمد | لایه بردار گیاهی قهوه مخصوص

اسکراب قهوه ارگانیک و دستساز ایران کازمد | لایه بردار گیاهی قهوه مخصوص

کد محصول : 1080
فروش عمده اسکراب قهوه ایران کازمد

سایز : 30گرم خالص
تاریخ انقضاء : شش ماه پس از تولید
ویژگی ها:
1.  رفع آکنه و جوش
2.  لایه برداری و اسکراب پوست
3.  ضدالتهاب
4.  شفاف کننده و روشن کننده
5.  کمک به دفع سرطان پوست
6.  کمک به رفع پف چشمهای خسته
7.  تعدیل چربی پوست
8.  حذف لایه مرده پوست

فروش عمده اسکراب فلفل ایران کازمد

اسکراب فلفل ارگانیک و دستساز ایران کازمد | اسکراب گیاهی فلفل قرمز

اسکراب فلفل ارگانیک و دستساز ایران کازمد | اسکراب گیاهی فلفل قرمز

کد محصول : 1082
فروش عمده اسکراب فلفل ایران کازمد

سایز : 30گرم خالص
تاریخ انقضاء : شش ماه پس از تولید
ویژگی ها:
1.  ضد جوش-آکنه بسیار قوی
2.  ضد چروک و کلاژن ساز
3.  بهبود جای زخم، جراحت، جوش و نیش حشرات
4.  ضد التهاب و ضدعفونی کننده قوی
5.  دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی
6.  دارای ویتامینهای سی، ای، ب6، کا 1 و آ
7.  سرشار از املاح معدنی و پروتئین
8.  کمک به کاهش علائم کشش در پوست
9.  کمک به رفع سردرد
10.  خنثی کردن اثر شیمیایی مواد آسیب رسان به بافتها

فروش عمده اسکراب زعفران ایران کازمد (حاوی نیم گرم زعفران سرگل)

اسکراب زعفران ایران کازمد حاوی نیم گرم زعفران سرگل

اسکراب زعفران ایران کازمد حاوی نیم گرم زعفران سرگل

کد محصول : 1169
فروش عمده اسکراب زعفران ایران کازمد حاوی نیم گرم زعفران سرگل

سایز : 30گرم خالص
تاریخ انقضاء : شش ماه پس از تولید
ویژگی ها:

 1. لایه بردار و ضدجوش قوی
 2. دارای خاصیت ضدالتهابی برای پوست
 3. التیام بخش جای زخم و جراحت
 4. ایجاد شفافیت در پوست
 5. حاوی انواع پروتئین و مواد معدنی مفید
 6. ایجاد یک درخشش طبیعی روی پوست
 7. ضد لک و روشن کننده پوست
 8. ترمیم جای زخم، جوش، نیش حشرات
 9. سرشار از آنتی اکسیدان
 10. حاوی ویتامین های A, B1, B2, B3, C, E
 11. حاوی مواد معدنی مهم و ضروری
 12. حفظ حالت الاستیته و کشسانی پوست
 13. سازگار با انواع پوست

فروش عمده اسکراب گياهي

اسکراب گياهي در واقع همان کرم آرایشی است با این تفاوت که در مراحل ساخت و تولید آن به جای استفاده از مواد اولیه صنعتی یا شیمایی از جایگزین گیاهی یا طبیعی یا معدنی آنها استفاده می‌شود.

البته محصولات آرایشی بهداشتی سالیان سال است که توسط شرکت های تجاری به اشکال مختلف و تقریبا متحدالشکلی به مشتریان یا مصرف کنندگان معرفی و عرضه شده است.

همچنین تبلیغات فراوان و سرمایه گذاری تجاری که در پس این تولیدات وجود دارند که باعث شده اند این شکل از محصول (شکل و ظاهر عمومی محتوای محصول) در ذهن و ناخودآگاه مشتری تثبیت و تایید شده باشد و اصطلاحا محصولات بازار پسند و مشتری پسند شده اند.

متاسفانه همین موضوع باعث شده افراد با تفکر و نگرش به محصولات آرایشی بهداشتی بنگرند که لزوما کرم یا صابون یا شاپو و غیره حتما میبایست به این شکل و حالت و رنگ و بو باشد.

در واقع اینطور شده که انسان‌ها ( مشتریان عمومی محصولات آرایشی بهداشتی ) آیتم های ذهنی خود برای تایید محصولات آرایشی بهداشتی را با محصولاتی که به چشم دیده و از آنها استفاده نموده اند می‌سنجند.

این مشکل در محصولاتی مانند کرم، یا شامپو به شدت نمود پیدا میکند و مردم عموما توقع شان از دیدن یک شامپو و کرم همان چیزی است که حداقل در ظاهر مانند محصولاتی باشد که تا به الان استفاده نموده اند.

قیمت فروش عمده اسکراب گياهي

یکی از دلایل گرانقیمت بودن فروش عمده اسکراب گياهي فرآیندهای پیچیده و زمانبر تهیه عصاره طبیعی گیاهی مورد نیاز تولید اسکراب گياهي است.

بدیهی است برخی تولیدکنندگان به دلیل استفاده از اسانس. مواد شیمیایی در تولید و فروش عمده اسکراب گياهي هزینه های کمتری دارند و به همین دلیل هم قیمت فروش عمده اسکراب گياهي آنها نسبتا پایین است.

اما تولیدکنندگانی که از روغن های گیاهی، پودر و یا عصاره طبیعی های طبیعی در تولید و فروش عمده اسکراب گياهي استفاده می‌کنند، قیمت فروش عمده اسکراب گياهي آنها به دلیل هزینه بر بودن بالاتر است.

از این رو  در خرید و فروش عمده اسکراب گياهي این موضوع که در آن از اسانس و مواد شیمیایی استفاده شده یا مواد طبیعی تاثیر بسزایی دارد.

یک نکته درباره فروش عمده اسکراب گياهي

بسیاری از دوستانی که این روزها و به تبع شیوع گسترده ویروس کرونا که میزان خریدهای آلاین را افزایش داده است، اقدام به راه اندازی فروشگاه های آنلاین کرده اند، در شبکه اینترنت در جستجوی فروش عمده اسکراب گياهي هستند.

توصیه ما این است افرادی که عبارت فروش عمده اسکراب گياهي، را جستجو می‌کنند، مراقب محصولات تقلبی، کم کیفیت و محتوی مواد شیمیایی به جای مواد طبیعی باشند.

این روزها متاسفانه برخی افراد سودجو با عنوان ” فروش عمده اسکراب گياهي “، محصولات بی کیفیتی را به افراد بی تجربه می‌فروشند که نه حتی در نهایت به زیان مالی آنها منجر می‌شود، بلکه اعتبار فروشگاه آنلاین شان را نیز از بین می‌برند.

در نتیجه قبل از این که عنوان فروش عمده اسکراب گياهي در یک پیام تجاری یا وبسایت اینترنتی شما را جذب خود کند، تلاش کنید تا به هرنجوی که برای تان ممکن است، از جمله مشاوره با افراد خبره و کارشناسان از کم و کیف صابون کیاهی که قصد خرید آن را دارید مطلع شوید.

در عین حال در میان آنهایی که اقدام به فروش عمده اسکراب گياهي می‌کنند، بسیارند آنهایی که از اعتبار لازم برخوردار هستند.

و وجدان کاری و اخلاق حرفه ای را سرلوحه فعالیت های خود به خصوص در زمینه فروش عمده اسکراب گياهي می‌کنند که به طور مستقیم با سلامت خریداران در ارتباط است.

پس یک راه امن و قابل اعتماد پیدا کردن آنهاست.

اسکراب گیاهی

اسکراب گیاهی

اسکراب گیاهی چیست | لایه بردار گیاهی چیست؟

اسکراب گیاهی برداشته شدن لایه های رویی مرده پوست به واسطه مواد طبیعی و گیاهان است. برای این که پوست بدن شادابی و تازگی خود را حفظ کند، لازم است که سلول‌های مرده از لایه‌های رویی برداشته شوند و سلول‌های جدید و شاداب در سطح پوست باقی بمانند. یکی از روش‌های لایه برداری پوست استفاده از اسکراب گیاهی بدن و اسکراب گیاهی صورت است. به بیان روشنتر اسکراب لایه بردار و ترکیبی از مواد مختلف با دانه‌های ریز یا گرانول‌هایی است که کمی ساختار آن را زبرتر می‌کند تا بتواند اضافات پوستی را به راحتی از روی پوست جدا کند. البته اگر دانه‌ها درشت باشند می‌توانند پوست را دچار التهاب و آسیب کند. درست مانند سفیدآب که در زمان‌های قدیم برای لایه برداری پوست بدن در حین حمام کردن استفاده می‌شد. سلول‌های مرده پوست، چربی‌های طبیعی بدن، استفاده از لوازم آرایشی و گرد و غبار و ذرات آلوده در هوا می‌توانند منافذ پوست شما را ببندند. با استفاده از لایه برداری، می‌توانید همه این ذرات را پاک کنید و باعث شوید که پوست روشن‌تر و شفاف‌تر به نظر برید و احساس تمیزی بیشتری داشته باشید. پوست ما مدام در چرخه تجدید سلول‌ها وجود دارد، سلول‌های تازه و جدید ساخته می‌شوند و جایگزین سلول‌های قدیمی و مرده میشوند. با استفاده از عمل لایه برداری، از طریق پاک کردن لایه رویی پوست که حاوی سلول‌های مرده است و ظاهر کردن لایه جدید پوست که در زیر آنها قرار دارد، فرآیند جایگزینی سلول‌ها بهتر انجام می‌شود. با کمک لایه برداری پوست، آلودگی و باقی مانده سلول‌های مرده تمیز و سلول‌های جدید آزاد می‌شوند. در نتیجه این عمل، مرطوب کننده‌ها بهتر جذب پوست می‌شوند. اسکراب‌ها محصولاتی هستند که در اشکال مختلف تولید می‌شوند. این محصولات می‌توانند به شکل ژل یا کرم‌هایی باشند که دانه‌های ریز یا همان اسکراب‌ها درون آنها دیده می‌شوند و یا حالت سفت و جامدتری تری داشته باشند.
اسکراب گیاهی

اسکراب گیاهی

مزایای اسکراب گیاهی بدن و صورت

 • پوست بدن را با حذف سلول‌های مرده و ظاهر کردن سلول‌های جدید، شاداب و تازه‌تر می‌کند.
 • پوست را جوان‌تر نشان می‌دهد.
 • رطوبت رسانی به پوست بهتر انجام می‌شود.

لایه بردار گیاهی | اسکراب گیاهی

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که اسکراب خوب تنها مخصوص به پوست صورت است و به غیر از اسکراب صورت، بدن نیازی به لایه برداری ندارد. برخی از محصولات کارخانه‌ای که به نام اسکراب‌ها تولید می‌شوند، به دلیل اینکه مواد شیمیایی را بعد از شسته شدن وارد سیستم آبی می‌کنند، برای محیط زیست ضرر دارند. این هم یک دلیل دیگر برای اینکه از اسکراب بدن خانگی برای لایه برداری استفاده کنید. یکی از نکاتی که در حین استفاده از اسکراب گیاهی باید در نظر داشته باشید، این است که با فشار زیادی آن را روی پوست خود نمالید. ترکیبات باید به گونه‌ای باشد که بدون آسیب رساندن به پوست و نیاز به نیروی زیاد تأثیر خود را بگذارند. در قسمت پیشانی، بینی و چانه که منافذ باز بیشتری وجود دارند، می‌توانید ماساژ پوست با حرکات دورانی را بیشتر انجام دهید. اگر اسکراب گیاهی شما خاصیت مرطوب‌کنندگی هم داشته باشد، یک ترکیب کامل و خوب برای صورت به شمار می‌رود. یکی دیگر از نکات مهم این است که در استفاده از اسکراب‌ها و به طور کلی لایه بردارها زیاده‌روی نکنید. با توجه به نوع پوست شما استفاده از اسکراب لایه بردار بدن و صورت متفاوت است. ولی به طور کلی بیش از یک تا دو بار در هفته برای پوست خشک تا پوست چرب نباید از اسکراب استفاده کرد. چرا که باعث نازک شدن پوست و التهاب آن می‌شود. پس بهتر است بگوییم اسکراب روزانه ممنوع است؛ باید اجازه بدهید تا سلول‌های جدید جایگزین شوند تا بتوانید سلول‌های مرده را از روی پوست جمع کنید! فراموش نکنید که بعد از اسکراب پوست حتماً نیاز به ضد آفتاب و کرم مرطوب‌کننده دارد. به یاد داشته باشید که بعد از وکس، اپیلاسیون، شیو و به طور کلی اصلاح موهای زائد، از اسکراب استفاده نکنید. در این مواقع پوست حساس شده است. اگر پوست شما حساس و خشک است بهتر است به سراغ اسکراب طبیعی برای پوست بروید و مطمئن باشید که مواد شیمیایی التهابی برای پوستتان به وجود نمی‌آورد. اسکراب‌های نمکی و شکری از رایج‌ترین درمان‌های خانگی هستند که به راحتی هم تهیه می‌شوند. برخی دیگر از موادی که در انواع خانگی اسکراب‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند، شامل عسل، قهوه، روغن زیتون و دیگر روغن‌های مرطوب کننده، بلغور جو و اسانس‌های روغنی می‌شوند. برای نگهداری اسکراب گیاهی خود می‌توانید از ظرف‌های شیشه‌ای درب دار مانند شیشه مربا، سس و مانند آن استفاده کنید. البته فراموش نکنید که آنها را به خوبی شسته و خشک کرده باشید. می‌توانید اسکراب گیاهی را برای اینکه مدت طولانی‌تری سالم بماند و خراب نشود، درون یخچال نگهداری کنید.

اسکراب گیاهی قهوه

کافئین موجود در قهوه به جوان‌سازی پوست کمک می‌کند. این اسکراب خصوصاً برای افرادی که پوست خود را برنز کرده‌اند، پیشنهاد می‌شود. ترکیبی از قهوه و نعنا برای این اسکراب خانگی بی‌نظیر است و خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد، گردش خون را افزایش می‌دهد و آب آوردن بدن در بافت‌ها را کاهش می‌دهد. نصف پیمانه دانه‌های قهوه، نصف پیمانه نمک طبیعی اصل هیمالیا یا نمک دریا، یک چهارم پیمانه روغن نارگیل مایع و دو قطره اسانس روغنی نعناع را با هم مخلوط کنید.

اسکراب گیاهی شکری

روغن نارگیل دارای خواص ضد میکروبی است و شکر قهوه‌ای خاصیت لایه برداری دارد. روغن بادام شیرین حاوی ویتامین ای است و باعث نرم و صاف شدن پوست بدن می‌شود. یک و نیم پیمانه شکر قهوه‌ای، یک پیمانه روغن نارگیل مایع، یک قاشق غذاخوری روغن بادام شیرین و کمی گلبرگ گل رز خشک شده را با هم مخلوط کنید و درون یک ظرف شیشه‌ای تمیز نگهداری کنید.
اسکراب گیاهی

اسکراب گیاهی

اسکراب گیاهی موز و شکر

برای تهیه این اسکراب خانگی، نیاز به موزهای رسیده‌ای دارید که در حال قهوه‌ای شدن هستند. موز یک مرطوب کننده ملایم است و به کنترل چربی پوست کمک می‌کند. پس این اسکراب برای پوست چرب و یا نواحی از بدن که چربی بیشتری تولید می‌کند، مناسب است. یک موز رسیده، یک قاشق غذاخوری شکر دانه درشت یا شکر قهوه‌ای و یک چهارم قاشق چای‌خوری عصاره وانیل یا هر اسانس روغنی دیگر را با هم مخلوط کنید. برای له کردن موز می‌توانید از چنگال استفاده کنید، فقط توجه کنید که مخلوط کردن مواد، آن را به شکل ترکیب پوره مانند در نیاورد. این ترکیب را می‌توانید در حمام به روی پوست خود بمالید و به صورت حرکات دایره‌ای ماساژ دهید. یک دقیقه صبر کنید و سپس بدن خود را بشویید. اگر می‌خواهید آن را روی صورت بزنید، فقط از پوره موز استفاده کنید و مراقب اطراف چشمان خود باشید که آغشته نشود. سپس صورت را با آب گرم بشویید.

اسکراب گیاهی وانیلی شکر قهوه‌ای

نصف پیمانه روغن نارگیل، نصف پیمانه شکر قهوه‌ای و نصف قاشق چای‌خوری وانیل را با هم مخلوط کنید. این ترکیب را در حین حمام کردن روی پوست خود بمالید، ماساژ دهید و سپس آبکشی کنید. استفاده از این اسکراب بعد از یک ورزش سنگین پیشنهاد می‌شود. نصف پیمانه تنک دریایی، نصف پیمانه روغن بادام، زیتون یا هر روغن دیگری را با یک قاشق چای‌خوری آب و پالپ مرکبات (پرتقال، لیمو، گریپ فروت یا نارنج) ترکیب کنید. این ترکیب را در حین حمام کردن روی پوست خود بمالید و حواستان به چشم‌ها باشد. سپس آن را بشویید.

اسکراب نمک دریا و اسطوخودوس

نصف پیمانه از نمک دریایی، یک چهارم روغن بادام شیرین، چند قطره روغن اسطوخودوس و چند گلبرگ خشک شده اسطوخودوس را با هم ترکیب کنید. پوست خود را با اسکراب صورت خوش عطر و مغذی نرم و صاف کنید. بلغور جو موجود در آن خاصیت ضدالتهابی دارد و برای پوست حساس و خشک مناسب است. نصف پیمانه بلغور جو پخته نشده، نصف پیمانه شکر قهوه‌ای، یک چهارم پیمانه روغن زیتون و چند قطره اسانس روغنی موردعلاقه‌تان را با هم مخلوط کنید. این مخلوط را در مکان خشک نگهداری کنید. زمانی که می‌خواهید این اسکراب را استفاده کنید، پوستتان باید مرطوب باشد و آن را در به شکل حرکات دورانی روی پوست بمالید. اگر پوست شما خیلی حساس است، از اضافه کردن شکر صرف نظر کنید. می‌توانید برای احساس آرامش بیشتر کمی گلبرگ خشک شده اسطوخودوس را هم به این ترکیب بیفزایید.

اسکراب گیاهی روغن زیتون و شکر با لیمو

اگر پوست چرب دارید، می‌توانید از این اسکراب استفاده کنید. روغن زیتون موجود در این مخلوط به متعادل کردن پوست کمک می‌کند و یا آب‌رسانی به پوست، آن را هرگز خشک باقی نمی‌گذارد. سه چهارم پیمانه روغن زیتون، سه پیمانه شکر دانه درشت، آب گرفته شده از یک عدد لیموی تازه و چند قطره از اسانس روغنی تقویت‌کننده را با هم مخلوط کنید. برای مثال اسانس رزماری و گریپ فروت برای تقویت پوست بدن مناسب هستند. بهتر است ابتدا روغن و شکر را با هم مخلوط کنید و سپس در دو مرحله آب‌لیمو و اسانس را به آن بیفزایید. به دلیل وجود لیمو در این ترکیب، نوعی سفیدکننده بدن شناخته می‌شود.

اسکراب گياهی چای سبز

چای سبز خواص زیادی دارد که از جمله آن می‌توان به جوان‌سازی، کنترل چربی صورت و درمان جوش اشاره کرد. پس می‌توان این ترکیب را به عنوان اسکراب خانگی برای پوست چرب و اسکراب ضد جوش هم معرفی کرد. یک قاشق چای‌خوری نمک اپسوم، سه قاشق چای‌خوری جوش شیرین و یک چای کیسه‌ای از برگ‌های چای سبز (یک قاشق غذاخوری) را با هم مخلوط کنید و سپس ۴ قاشق غذاخوری از روغن هسته انگور، زیتون یا بادام شیرین را به آن بیفزایید. این اسکراب برای از بین بردن جوش‌های سرسیاه هم مناسب است. برای این که پوست لب شما نرم و صاف باشد، می‌توانید نوعی اسکراب لب تهیه کنید. کمی روغن زیتون را با شکر دانه ریز مخلوط کنید و کمی عصاره نعناع یا وانیل به آن بیفزایید. کمی از این خمیر را روی لب‌های خود بمالید و کمی ماساژ بدهید. این اسکراب خوردنی است و نیاز به شستشو هم ندارد. برای تهیه شکر دانه ریز می‌توانید شکر معمولی را کمی در مخلوط‌کن قرار دهید تا بافت آن پودری‌تر شود.
شماره موبایل 0901-413-6008 شماره تلفن 0901-413-6008 صفحه اینستاگرام @irancosmed کانال تلگرام irancosmed ایمیل [email protected]