منوی اصلی
سبد خرید شما

شرایط و قوانین وب سایت ایران کازمد

شرایط و قوانین وب سایت ایران کازمد

مشتریان محترم و کاربران عزیز وبسایت ایران کازمد، جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت ایران کازمد، لطفاً موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

اولین و مهمترین نکته : تمامی محصولات ما کاملا گیاهی، دستساز، خانگی و فاقد مجوزات بهداشتی هستند. و خریدار با آگاهی از این موضوع محصولات رو میبیند و میخرد

ورود کاربران به وب سایت ایران کازمد و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت ایران کازمد از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت ایران کازمد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

محصولات دقیقا به همان شکلی اسال می شوند که در سایت عکس آنها درج شده است. اگر محصول ارسال شده با تصویر آن در وب سایت متفاوت باشد مشتری حق باز پس محصول و دریافت وجه خود را دارد.

نکته: این مسئله شامل مواد اولیه و پایه، کامپاندها و مواد ترکیبی مربوط به تولید کنندگان نمیشود. در این موضوع ملاک تشخیص کارشناسان ایران کازمد هستند و در صورت عدم پذیرش، سفارش دهنده این حق را دارد که مراتب را از طریق مجاری قانونی پیگیری نماید

به علت اینکه سفارشها به صورت اختصاصی برای مشتریان تولید میشوند و از قبل موجود نیستند، در صورتی که سفارش بدون باز شدن یا مصرف شدن به ما عودت داده شود به اندازه 25% از مبلغ خرید به عنوان دستمزد و خدمات تولید کسر و ما بقی مبلغ به سفارش دهنده عودت داده میشود. در این شرایط مشتری میبایست به ایمیل irancosmed@gmail.com درخواست عودت بفرستد. روش عودت از طرف کارشناسان ما برای ایشان ارسال خواهد شد.

اگر محصول به هر شکلی باز شود و یا مصرف شود و یا در محتوای آن تغییر ایجاد شده باشد ایران کازمد مختار است که از پس گرفتن آن جلوگیری نماید. لذا تمام هزینه های ناشی از این مسئله به عهده مشتری خواهد بود. ملاک تشخیص کارشناسان ایران کازمد هستند و مشتری با سفارش و خرید این مطلب را میپذیرد و نسبت به آن هیچگونه حق اعتراضی ندارد.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت ایران کازمد اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت ایران کازمد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت ایران کازمد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود.

در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد به صورت خودکار سفارش شما پردازش و ثبت خواهد شد.

تمام مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت ایران کازمد ، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت ایران کازمد جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود.

از این رو حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار وب سایت ایران کازمد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت ایران کازمد محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

وب سایت ایران کازمد به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد اما از ساعت 10 صبح الی 22  روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات را دارد.

وب سایت ایران کازمد همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در انبار موجود نباشد، سفارش با اطلاع مشتری لغو شده و وجه پرداختی به طور کامل مسترد می شود.

مگر این که مشتری تمایل داشته باشد، محصول دیگری را جایگزین سفارش خود نماید.

وب سایت ایران کازمد مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام کرده و فروش خود را متوقف کند.

در این صورت، کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، به طور قطع پردازش و ارسال

حق به روز رسانی و تغییر:

ایران کازمد در هر زمانی این حق و اختیار را دارد که قوانین، مقررات، شرایط و ضوابط خود را بسته به شرایظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، لوجستیکی، شرایط سیستم های حمل و نقل و غیره به صلاح دید مجموعه به روز رسانی نماید. لذا کاربران موظفند قبل از هر خرید قوانین را مرور کرده و از محتوای آن آگاه باشند.