منوی اصلی
سبد خرید شما

مایع دستشویی گیاهی

مایع دستشویی گیاهی
کد محصول: pid-115 وضعیت:: موجود
کمک به تسریع زمان درمان ترک‌های پوستیکمک به تقویت سلولهای پوستحاوی ویتامین A و امگا 6کمک به حفظ رطوبت و لطافت پوستکمک به تسریع زمان رفع جای جوشکمک به تسریع زمان بهبود خشکی پوسترفع کثیفی و آلودگی‌های از روی پوستدفع انواع میکروب، ویروس و باکتری‌های مضرسازگار با انواع پوست (خشک، مختلط، چرب)دارای PH منا..
40,250تومان
قیمت بدون مالیات:40,250تومان
کد محصول: pid-114 وضعیت:: موجود
کمک جوان ماندن پوست و جلوگیری از روند پیر شدن پوستکمک به تسریع زمان بهبود التیام اگزماکمک به تسریع زمان رفع لکه های پوستیکمک به روشن کردن پوستکمک به تسریع زمان بهبود جای نیش حشرات و زخمرفع کثیفی و آلودگی‌های از روی پوستدفع انواع میکروب، ویروس و باکتری‌های مضرسازگار با انواع پوست (خشک، مختلط، چرب)دار..
28,750تومان
قیمت بدون مالیات:28,750تومان
کد محصول: pid-116 وضعیت:: موجود
کمک به جوان ماندن و جلوگیری از پیری پوستکمک به تسریع زمان رفع خشکی پوستکمک به حفظ نرمی و لطافت پوستکمک به تسریع زمان رفع جای آکنهکمک به تسریع زمان بهبود آفتاب سوختگیکنترل اگزما و کمک به درمان پسوریازیسکمک به تسریع روند درمان جای نیش حشراتکمک به درمان رفع جای جوشرفع کثیفی و آلودگی‌های از روی پوستدفع ..
34,500تومان
قیمت بدون مالیات:34,500تومان
کد محصول: pid-626 وضعیت:: موجود
ضد حساسیت بوده و برای افرادی که از حساسیت‌های پوستی مانند اگزما رنج می‌برند، انتخاب فوق‌العاده‌ای است.حاوی گلیسرین، پوست دست را نرم و لطیف کرده و از خشکی پوست جلوگیری می‌کند..
28,750تومان
قیمت بدون مالیات:28,750تومان
کد محصول: pid-125 وضعیت:: موجود
آنتی باکتریالکمک به تسریع زمان حذف جای جوشکمک به تسریع زمان رفع لک و تیرگی های پوستکمک به تسریع زمان رفع اگزما و آفتاب سوختگیکمک به تسریع زمان درمان جای نیش حشراترفع کثیفی و آلودگی‌های از روی پوستدفع انواع میکروب، ویروس و باکتری‌های مضرسازگار با انواع پوست (خشک، مختلط، چرب)دارای PH مناسب پوستکمک به ..
28,750تومان
قیمت بدون مالیات:28,750تومان
کد محصول: pid-118 وضعیت:: موجود
سازگار با انواع پوست (خشک، مختلط، چرب)آنتی باکتریالکمک به تسکین راش‌ها و زخمهای پوستیکمک به تسریع زمان بهبود آفتاب سوختگیکمک به تسریع زمان بهبود جای جوشجلوگیری از خشکی های مزمن پوستکمک به مبارزه با ‌رادیکال های آزادکمک به تسریع زمان کاهش لکه های پوستیرفع کثیفی و آلودگی‌های از روی پوستدفع انواع میکرو..
28,750تومان
قیمت بدون مالیات:28,750تومان
کد محصول: pid-122 وضعیت:: موجود
کمک به کاهش زمان چروک شدن پوستکمک به تسریع زمان رفع سیاهی دور چشمکمک به تسریع زمان بهبود اگزما و یا پسوریازیسکمک به حفظ نرمی و لطافت پوستدارای خاصیت ضدآفتاب کم (حدود SPF 5 )مناسب پاک کردن آرایش بانوانرفع کثیفی و آلودگی‌های از روی پوستدفع انواع میکروب، ویروس و باکتری‌های مضرسازگار با انواع پوست (خشک،..
28,750تومان
قیمت بدون مالیات:28,750تومان
کد محصول: pid-124 وضعیت:: موجود
کمک به حفظ حالت جوان ماندن سلولهای پوستیکمک به تسریع زمان درمان التهابات پوستکمک به تسریع زمان تولید کلاژن در پوستدارای خاصیت ضد آفتاب طبیعی به میزان کمرفع کثیفی و آلودگی‌های از روی پوستدفع انواع میکروب، ویروس و باکتری‌های مضرسازگار با انواع پوست (خشک، مختلط، چرب)دارای PH مناسب پوستکمک به نرمی و حفظ..
28,750تومان
قیمت بدون مالیات:28,750تومان
کد محصول: pid-119 وضعیت:: موجود
کمک به تسریع زمان رفع لک و روشن شدن پوستخنک کننده پوست و کمک به رفع التهابات پوستیکمک به تسریع زمان بهبود جوش صورتکمک به تسریع زمان رفع سلولیتهای پوستیکمک به تسریع زمان بهبود آفتاب سوختگیکمک به تسریع زمان رفع پف و سیاهی دور چشمرفع کثیفی و آلودگی‌های از روی پوستدفع انواع میکروب، ویروس و باکتری‌های مض..
28,750تومان
قیمت بدون مالیات:28,750تومان
کد محصول: pid-120 وضعیت:: موجود
سازگار با انواع پوست (خشک، مختلط، چرب)کمک به تسریع زمان بهبود اگزما، پسوریازیس و التهاب پوستیکمک به تسریع زمان رفع لک، تیرگی و سیاهی پوستکمک به شفافیت و روشن شدن پوستکمک به تسریع زمان بهبود زخم و جای زخمدارای خاصیت ملین بودن طبیعی برای پوسترفع کثیفی و آلودگی‌های از روی پوستدفع انواع میکروب، ویروس و ..
31,000تومان
قیمت بدون مالیات:31,000تومان
کد محصول: pid-127 وضعیت:: موجود
خواص روغن آرگان برای پوست1.آبرسانی بسیار قوی به پوستروغن آرگان حاوی مقادیر بالای ویتامین E و اسید چرب اشباع شده بوده و به عنوان مرطوب کننده و نرم کننده طبیعی پوست شناخته می شود، روغن آرگان را می توانید برای همه ی قسمت های بدن استفاده کنید. چند قطره روغن آرگان را بر روی پوست خود بمالید و با ..
28,750تومان
قیمت بدون مالیات:28,750تومان
کد محصول: pid-627 وضعیت:: موجود
مراقبت از پوست کمک به کاهش سلولیتکمک به ضدعفونی کننده بهتر پوست کمک به کاهش التهاب های سطحی پوستکمک به کاهش آلرژی های خفیف پوست..
28,750تومان
قیمت بدون مالیات:28,750تومان
نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

مایع دستشویی گیاهی


این روزها و بعد از شیوع ویروس کرونا شستن مرتب دست ها در بخش رعایت بهداشت فردی یکی از مهمترین مسائل به شمار میرود، چرا که ماهیت ویروس کرونا اینطور ایست که از طریق دست بیشترین میزان شیوع را دارد،


لذا شستن و ضدعفونی کردن دست ها بعد از انجام هر نوع فعالیتی میشه گفت واجب شده.


در گذشته تنها صابون جامد به عنوان یک محصول شوینده و پاک ساز تمام عیار برای دست ها به حساب می آمد؛ اما طی سالهای اخیر مایع دستشویی با سازگاری بیشتر با پوست دست و قدرت پاک کنندگی مناسب به طور چشمگیری جایگزین صابونها شده است.


اما مشکل بزرگ اکثر محصولات بهداشتی مثل مایع دستشویی این است که به علت وجود میزان بالای سوفات هایی مثل SLS در آنها، به شدت پوست دست ها را خشک و زبر میکند.


تا حدی که این مووضع در بیشتر مواد موجب بیماری های پوستی مثل اگزما، خشکی های مزمن یا التهابات پوستی میگردد.


ایران کازمد در این راستا و در جهت کمک به رفع این مشکل همچین بهبود کیفیت مایع های دستشویی به کمک مواد طبیعی و گیاهی اقدام به تولید مایع دستشويي گیاهی نموده است.


در ساخت و تولید انواع مایع دستشویی گیاهی ایران کازمد از گلیسیرین، عصاره های گیاهی و روغنهای گیاهی به میزان مناسب استفاده شده. لذا ضمن حذف مشکلات عمومی مایع دستشویی ها مثل خشکی و زبری، خواص عصاره یا روغنهای گیاهی نیز به پوست دستان شما خواهد رسید.


این موضوع نه تنها باعث بهبود عملکرد مایع دستشویی گياهي ایران کازمد میشود بلکه باعث رفع مشکلات قبلی و حال حاضر پوست دستان شما نیز میگردد.


خرید اینترنتی مایع دستشویی


امروزه به واسطه تغییر سبک زندگی به طور کلی، شیوع بیماری کووید 19 و همچنین کم شدن وقت عمومی مردم جامعه به علت مشغله زیاد خرید اینترنتی بخصوص خرید اینترنتی مایع دستشویی به طور گسترده ای اقبال یافته است.


ایران کازمد بیش از 10 مدل مایع دستشویی گیاهی دارد که برای آنها امکان سفارش گذاری به صورت عمده و تک وجود دارد.


برای این کار میتوانید به زیرمجموعه مایع دستشویی گیاهی از بخش فروشگاه سایت ایران کازمد مراجعه فرمایید


چرا صابون مایع گیاهی؟


صابون مایع گیاهی یا همان مایع دستشویی گیاهی به دلیل افزودن مواد گیاهی و طبیعی علاوه بر قدرت پاک کنندگی، نه تنها مثل خیلی از پاک کننده های صابونی توانایی از بین بردن دوده و بسیاری از لکه ها را دارد، بلکه می تواند تاثیرات ترمیمی و بهبوددهندگی بر روی پوست داشته باشد.


در واقع در صابون مایع گیاهی روغن‌های گیاهی نظیر روغن زیتون، روغن نخل، روغن نارگیل، روغن کنجد و روغن اسطوخودوس، روغن آرگان و غیره جانشین چربی‌های حیوانی شده اند و به همین دلیل حاوی تمام فواید و مزایای روغن های مذکور خواهد بود.