[title text=”پرسش‌ها و پاسخ های متداول در ایران کازمد” tag_name=”h1″]

[accordion]

[accordion-item title=”آیا محصولات ارائه شده در ایران کازمد تضمین دارند؟”]

به این علت که در ایران کازمد ۲نوع محصول وجود دارد طبعا ۲ پاسخ نیز برای این پرسش وجود دارد:

 • بخش عطر و ادکلن اورجینال
  • قطعا بله. زیرا در این زمینه، عطر و ادکلن‌ها شرکتی، اورجینال و ۱۰۰% تحت تضمین ایران کازمد قرار دارند. لذا در صورت مشاهده هر گونه ایراد ظاهری و یا غیر اصل بودن در مقایسه با بهترین و باکیفت ترین فروشگاه های معتبر عطر و ادکلن در سراسر کشور، ادکلن مورد نظر را با کمال میل و با هزینه شرکت پس گرفته و نسخه اصلی آن را در کوتاه ترین زمان و با همان قیمت به دست مشتری محترم خواهد رساند.
 • بخش محصولات دست ساز آرایشی-بهداشتی ارگانیک
  • خیر. زیرا محصولات در این بخش توسط افراد مختلف در خانه یا کارگاه های کوچک خانگی ومحلی از سراسر کشور تولید می شوند. اما جهت افزایش حداکثری کیفیت محصولات تولید شده و ارائه تضمین و اطمینان ضمنی از ارگانیک بودن و با کیفیت بودن محصولات به مشتری، ایران کازمد قوانین سخت گیرانه ای برای تولیدکنندگان وضع و آنها را مکلف به رعایت آن قوانین مینماید. در زیر به بخشی از این قوانین که به خریداران مرتبط می شود اشاره شده است:
   • قانون ۱: این محصولات کاملا ارگانیک ( ساخته شده از مواد طبیعی ) هستند و تولیدکنندگان طی سوگندنامه، تعهدنامه و قرارداد اقرار به عدم استفاده از هر گونه مواد غیر طبیعی و شیمیایی در ساخت محصولاتشان نموده اند.
   • قانون ۲: اطلاعات دقیق و تایید شده ای مانند مشخصات فردی، آدرس تایید شده، تلفن ثابت، کدملی، کدپستی، سوگندنامه-تعهدنامه و قرارداد دارای امضاء و اثر انگشت از کلیه تولیدکنندگان نزد ایران کازمد محفوظ است، لذا در صورت هر گونه شکایت حقیقی یا حقوقی از تولیدکننده، در صورت درخواست به مراجع قانونی ذی صلاح ارائه میگردد.
   • قانون ۳: مسوولیت کامل این محصولات به عهده تولیدکننده آن است و تولید کننده کلیه عواقب و مضررات مادی و معنوی ناشی از مصرف محصولاتش توسط خریدار را به عهده دارد.
   • قانون ۴: کلیه تولیدکنندگان موظف هستند ترکیبات محصولات تولیدیشان را به صورت دقیق و با جزئیات در صفحه معرفی محصول جهت کنترل خریدار و احیانا دریافت مشورت و تایید از پزشک معرفی نمایند.
   • قانون ۵: ایران کازمد تنها معرفی کننده و عرضه کننده محصولات است و مسئولیت و تضمین کالا‌ها در این بخش به عهده سازندگان می باشد.
 • نکته مهم: محصولات آرایشی / بهداشتی / زیبایی معرفی شده در ایران کازمد به دست اشخاص در منزل یا کارگاه های کوچک خانگی و یا محلی شده اند و ۱۰۰% اورگانیک و طبیعی ساخته شده اند و صد البته که ایران کازمد از طرق مختلف سعی بررسی و تشویق تولیدکنندگان به افزایش حداکثری کیفیت تولید دارد. اما به کلیه خریداران گرامی توصیه میشود در صورت داشتن بیماری یا حساسیت‌های پوستی و غیر پوستی خاص به برخی مواد طبیعی، محصولات را پس از خرید به پزشک خود نشان داده و از عدم ایجاد عارضه جهت مصرف محصول مطمئن شوند. زیرا هدف ما فروش محصولات سالم، فارق از هر گونه مواد شیمیایی یا صنعتی آرایشی بهداشتی به هموطنان عزیزمان است.

[/accordion-item]
[accordion-item title=”اگر محصول دریافتی خراب بود میتوانم آن را پس دهم؟”]

به طور قطع بله. شرایط مرجوع نمودن در بخش قوانین و مقررات بیان شده است.

[/accordion-item]
[accordion-item title=”آیا وجه محصول مرجوعی من به طور کامل باز پس داده می شود؟”]

به طور قطع بله. شرایط بازپس مبلغ محصول یا محصولات مرجوعی در بخش قوانین و مقررات بیان شده است.

[/accordion-item]
[accordion-item title=”محصولات ایران کازمد به چه روشی برایم ارسال می شود؟”]

به این علت که محصولات در یک انبار مشخص نگهداری نشده و معمولا پس از سفارش توسط تولید کننده، تولید و از طرف همان شخص ارسال میشود. ایران کازمد جهت یکپارچگی در ارسال و مشکلاتی که ممکن است تولید کنندگان در رابطه با دسترسی یا عدم دسترسی به سیستم های مختلف ارسال مرسوله داشته باشند به طور کل تمامی محصولات از طریق اداره پست برای شما ارسال میگردد.

[/accordion-item]

[/accordion]