منوی اصلی
سبد خرید شما

زانتان گام پودری وارداتی (Xanthan Gum) - (به‌روز‌شده 04/24/2024)

زانتان گام پودری وارداتی (Xanthan Gum)
پر فروش 20گرمی 50گرمی 100گرمی 250گرمی 500گرمی 1کیلویی
زانتان گام پودری وارداتی (Xanthan Gum)

مشخصات محصول

عمومی
رنگکرم
مواد اولیه
حالتپودری
تاریخ تولید2024
تاریخ انقضاء5سال پس از تولید
 • وضعیت موجودی: آماده ارسال
 • کد محصول: pid-3375
39,900تومان
قیمت بدون مالیات: 39,900تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 1

گزینه های در دسترستوضیحات محصول

 

زانتان گام | صمغی که از تخمیر میکروب ها بدست می آید

زانتان گام پودری سفید مایل به شیری رنگ است که می تواند به صورت محلول نیز وجود داشته باشد.محلول این ماده بسیار ویسکوز است،به طور مثال محلول 1 درصد آن ،دارای ویسکوزیته ای حدود 100 برابر ژلاتین دارد.  محلول این ترکیب شیمیایی ،سیالی غیر نیوتونی و از نوع سیال شبه پلاستیک است.یعنی با افزایش تنش برشی ویسکوزیته آن کاهش پیدا می کند.

زانتان گام  صمغی است که توسط تخمیر میکروب‌ها به دست می‌آید. این ماده یک پلی ساکارید است. زانتان گام یک پلیمر طبیعی است که توسط باکتری زانتاموناس به دست می‌آید. معمولاً این باکتری‌ها را در آزمایشگاه‌ها به دست می‌آورند. همچنین زانتان گام را از فرمانتاسیون گلوکز و لاکتوز به دست می‌آورند. زانتان گام یکی از مهمترین پلی ساکارید میکروبیولوژیکی است و کاربردهای بیشماری در صنعت امروزی دارد. یکی از خواص مهم زانتان گام، پخش شدن آن در مایع است که با محلول حاصل، خاصیت ویسکوز و پایدار می‌دهد. همچنین از زانتان گام به عنوان یک حجم‌دهنده و تثبیت کننده استفاده می‌شود. از زانتان گام در صنایع مواد غذایی و صنعت تولید دارو کاربردهای بیشماری دارد. زانتان گام به محلول می‌تواند خاصیت ویسکوزیته بدهد به طوری که ۱۰۰ برابر ویسکوزتر از ژلاتین است. زانتان گام، یک ماده غیرنیوتونی است که شباهت بسیاری به پلاستیک دارد. به همین دلیل، آن را پلاستیک غیرحقیقی می‌دانند.

حلالیت زانتان گام در آب بسیار زیاد است. زانتان گام که یک پلی ساکارید طبیعی است، با اضافه شدن به محلول ها حتی به مقدار بسیار کم می تواند سبب افزایش ویسکوزیته به صورت چشم گیری شود.معمولا غلظت مجاز مورد استفاده از آن بین 0.1 تا 1 درصد گزارش شده است و به عنوان یک ضخیم کننده در انواع لوسیون ها، شامپوها، کرم هاو سایر محصولات بهداشتی استفاده می شود. در یک ظرف شامل گلوکز و نمک‌های مغذی که به یک منبع تامین هیدروژن وصل است، باکتری‌های تولید کننده زانتان گام را اضافه می‌کنند. با گرما دادن ظرف واکنش، باکتری‌ها از بین می‌روند و زانتان گام به وجود می‌آید. مواد تولید در این واکنش، زانتان گام و ایزوپروپیل است که با گذشت زمان، الکل تبخیر می‌شود و پلیمر خشک به دست می‌آید.

روش تولید صمغ زانتان 

به طور معمول باکتری های زانتان گام در یک تخمیر کننده همزده جهت تولید صمغ زانتان گام مورد استفاده قرار می گیرند.محیط کشت شامل منابع کربوهیدرات مانند گلوکز و یک منبع مناسب نیتروژن و نمک های مغذی می باشد.زهنگامی که فرآیند تبخیر به پایان رسید،ماه حاصل جهت ازبین بردن باکتری ها گرما داده می شوند و صمغ زانتان گام همراه با ایزو پروپیل الکل ته نشین می شود.سپس پلیمر خشک شده و بسته بندی می شود.

کاربردهای صمغ زانتان

صمغ زانتان یک غلیظ کننده غذایی است که از باکتری ساخته شده و گیاهان زیادی را آلوده می کند.این ماده موادی در طیف گسترده ای از غذاها و محصولاتی مانند خمیردندان است.اگرچه ممکن است برخی از مزایای سلامتی را به همراه داشته باشد،اما در درجه اول برای تغییر بافت غذا استفاده می شود،نه برای هرنوع نیاز خاص بهداشتی.

صمغ زانتان دارویی

این ماده در مصارف پزشکی کاربرد دارد.یکی از تحقیقاتی که در سال 2016 انجام شد،مشخص شد که این ماده در پایین آوردن شاخص گلیسیمیک برنج موثر است.از این ماده در داروهای بهداشتی مانند خمیر دندان ،رنگ مو ،کرم ها، و لوسیون استفاده می شود.

زنتان در صنایع غذایی

از زانتان گام به عنوان پایدار کننده و حجم دهنده در سس سالاد،و محصولات لبنی استفاده می شود.از این ماده در تولید خمیر دندان استفاده می شود.و همچنین در الکل استفاده می شود.صمغ زانتان گام برای تعلیق تکه های میوه در زمان طولانی استفاده می شود.همچنین این ماده می تواندبه نوشیدنی ها طعم و مزه خوبی می دهد.زانتان گام یک جایگزین مناسب برای سفیده تخم مرغ در صنایع غذایی است.همچنین این ماده در بدن می تواند چربی خون را کاهش دهد.زانتان گام به عنوان غلظت دهنده سس،فراورده های لبنی و برخی آب میوه ها کاربرد دارد.همچنین از این ماده در سوپ های فوری و بستنی استفاده می شود.

کاربرد زانتان در صنعت

در صنایع رنگ و رزین و حفاری چاه نفت برای تنظیم رئولوژی محیط استفاده می شود.و همچنین به آب در گل حفاری اضاف می شودتا باعث سهولت رانده شدن قطعات کنده شده توسط دستگاه حفاری شود.گل حفاری به دلیل داشتن شرایط خاصی که دارد،باید خواص رئولوژیکی داشته باشد. صمغ زانتان گام نوعی افزودنی است و کاربرد زانتان گام برای استفاده در مواد غذایی خیلی زیاد می باشد. به این دلایل از این ماده در مواد غذایی استفاده می کنند; این ماده ضخیم کننده، حجم دهنده یا تثبیت کننده می باشد. این ماده از تخمیر شکر توسط نوعی باکتری به اسم زانتوماز کمپستریز به وجود می آید. وقتی شکر به مرحله تخمیر می رسد ماده ای چسبنده و لزج به وجود می آید که می توان با اضافه کردن الکل به آن، این ماده را به جامد تبدیل کرد و پس از این که به جامد تبدیل شد آن را پودر می کنند و در مواد غذایی استفاده می کنند.

وقتی که پودر زانتان گام به مواد مایع افزوده می شود خیلی سریع در مایع پخش می شود و محلول چسبنده و پایداری را ایجاد می کند. این اثر سبب می شود تا از این مواد به عنوان حجم دهندگی، تعلیق و تثبیت کننده در بسیاری از محصولات استفاده شود. این مواد در سال 1963 کشف شد. از آن زمان تا الان این ماده بر روی انسان آزمایش شد و ایمنی خیلی خوب و با توجه بالا مورد تایید قرار گرفته است. FDA  این مواد را به عنوان یک ماده افزودنی مجاز تایید کرده است به همین دلیل برای استفاده از آن در مواد غذایی محدودیتی وجود ندارد. اگر این صمغ در آزمایشگاه آزمایش شود، به شکل الیاف کربوهیدرات محلول می باشد. الیاف محلول به کربوهیدراتی گفته می شود که توسط بدن انسان قابل تجزیه نیست.

می توان گفت که زانتان گام از نظر انرزی یا مواد مغذی هیچ سود و مزایایی برای بدن انسان ندارد به علت اینکه صمغ آب را جذب می کند و در معده انسان به یک ماده شبیه به ژل تبدیل می شود و این باعث می شود که مواد غذایی در معده دیرتر هضم شود پس نتیجه می گیریم که این ماده در بدن انسان هضم نمی شود.

زانتان گام بیشتر در مواد غذایی، محصولات مراقبت شخصی و محصولات صنعتی قرار می گیرد و استفاده می شود.

کاربردهای صمغ زانتان در محصولات غذایی

یکی از کاربردهای این مواد این است که باعث بهبود بافت، قوام و ظاهر بسیار از مواد غذایی می شود و مثل CMC باعث می شود که ویسکوزیته ی محصولات بیشتر شود، زانتان گام همچنین باعث می شود مواد غذایی تثبیت شود و مواد غذایی ها را در برابر دما و حرارت بالا و PH های مختلف مقاوم کند. از آنجایی که این ماده حالت چسبندگی دارد باعث می شود که اجزای تشکیل دهنده مواد غذایی از هم جدا نشوند و باعث می شود مواد غذایی به طور یکسان از ظروف حاوی این مواد خارج شود. در ادامه تعدادی از مواد غذایی که در آن از این صمغ استفاده می کنند را شرح داده ایم. این مواد عبارتند از: سس سالاد، آب میوه ها، محصولات نانوایی، بستنی ها، سس ها و سیب زمینی ها، شربت، غذاهایی که کم چرب هستند، محصولات گلوتن بدن.

چگونگی مصرف زانتان گام در پخت و پز

صمغ زانتان گام مثل ماده ژلاتین به عنوان دستورالعمل تثبیت کننده مورد استفاده قرار می گیرد، در صورتی که ژلاتین از منابع حیوانی تولید می شود. زانتان گام برای پخت و پز به خصوص افرادی که آلژی دارند مورد استفاده قرار می گیرد به ویژه اگر فردی مجبور باشد که مواد غذایی مثل تخم مرغ و لبنیات را از رژیم غذایی خود محدود کند. گرما و حرارت زیاد روی زانتان گام تاثیر ندارد و می توان به مقدار زیاد هم در سس ها و آبمیوه ها از آن استفاده کرد. برای استفاده از این صمغ در سس ها قبل از اضافه کردن زانتان گام آن را با مقداری روغن مخلوط می کنند یعنی قبل از اضافه کردن شیر سویا یا برنج که باعث می شود سس طعم خوشمزه ای پیدا کند.

کاربرد زانتان گام در محصولات مراقبت شخصی

همچنین صمغ زانتان گام در محصولات مراقبت شخصی و زیبایی هم کاربرد دارد. این ماده باعث می شود که محصولات پر حجم شوند در صورتی که به راحتی از جای خود خارج می شوند. زانتان گام باعث معلق شدن ذرات جامد در مایع می شود و پایداری و مقاومت محصولات را تضمین می کند. این ماده هیچ مزیتی برای پوست و بدن ندارد و به منظور فواید برای پوست در آن استفاده نمی شود و فقط به منظور غلیظ شدن محصول مورد استفاده قرار می گیرد. در بیشتر فرمول های آرایشی از مقدار کمی از زانتان گام استفاده می کنند. برخی از محصولات مراقبتی که از این صمغ در آن استفاده می شود عبارت است از: خمیردندان، کرم ها، لوسیون، شامپو و ...

کاربرد زانتان گام صنعتی و خوراکی

این مواد در خیلی از محصولات صنعتی استفاده می شود. کاربرد زانتان گام به علت مقاومت در برابر دمای بالا و PH های متفاوت، چسبیدن به سطوح و حجم دادن با مایع بسیار زیاد می باشد. محصولات صنعتی که در آن از زانتان گام استفاده می شود عبارت است از: قارچ کش ها، علف کش ها، حشره کش ها، کاشی، گرد و غبار کوره و ... از آنجایی که این ماده خواص ایجاد پایداری و مقاومت در برابر گرما را دارد باعث شده است که در گروه زیادی از مواد شیمیایی از آن استفاده شود.از این ماده برای تولید حشره کش ها و آفت کش ها به کار برده می شود به این دلیل که حالت محصول مورد استفاده حفظ می شود  و هم حجم محصول زیاد باشد و هم در طول مدت نگهداری حالتش تغییر نکند. همچنین از این ماده در صنعت رنگ و رزین استفاده های زیادی می شود و برای بهتر شدن کیفیت محصول و رسیدن به حالت ظاهری مورد نظر از زانتان گام استفاده می کنند.

این مواد حتی در صنعت دارویی هم کاربردهای زیادی دارد. طی تحقیقاتی که در سال های گذشته انجام شد محققان به این نتیجه رسیدند که این ماده تاثیر زیادی در پایین آوردن شاخص گلیسیمیک برنج دارد. این ماده در داروهایی مانند کرم ها، لوسیون ها و رنگ موها کاربرد دارد.

در ادامه مزایا و معایب زانتان گام را بررسی می کنیم:

مزایای استفاده از زانتان گام

دانشمندان طی مطالعاتی به این نتیجه رسیده اند که استفاده از صمغ زانتان در دوزهای بالا باعث کم کردن قند خون می شود. معمولا مایعات در معده و روده کوچک تبدیل به ماده ای چسبنده می شود. این مراحل باعث می شود که غذا در معده دیرتر هضم شود و سرعت ورود شکر به خون را کم تر می کند و همین باعث می شود که قند خون کاهش پیدا کند.

کلسترول پایین: بر روی 5 نفر آزمایشی انجام شد که 10 بار در روز در طول 23 روز مقدار معینی از این مواد را استفاده کردند. آزمایش خونی که بعدها از این افراد گرفتند نشان داد که کلسترول خون آن کاهش پیدا کرد.

کاهش وزن: ثابت شده است که اکثر افراد بعد از این که این مواد را مصرف می کنند احساس سیری می کنند. این احساس سیری در طول زمان باعث کاهش وزن می شود چون غذا در معده تان دیرتر هضم می شود.

جایگزین بزاق: افرادی که بیماری خشکی دهان دارند می توانند از این ماده به عنوان جایگزین بزاق دهان استفاده کنند، اما مطالعاتی که در این مورد انجام شده نتایج مختلفی را نشان می دهد.

اگر قصد خرید زانتان گام را دارید می توانید به شرکت شبانکو مراجعه کنید، زیرا تامین کننده و وارد کننده زانتان گام صنعتی و خوراکی در برندهای مختلف می باشد.

معایب استفاده از زانتان گام:

از آنجایی که این ماده مورد تایید سازمان غذا و دارو از آمریکا می باشد، به کار بردن آن برای تثبیت و حجم دادن هیچ ضرر و عوارضی ندارد. فقط گاهی اوقات ممکن است بعضی از افراد با مصرف زیاد این ماده دچار مشکلات خفیف معده شوند که احتمال آن خیلی کم است.

زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum)

صمغ گزانتان در دسته مواد افزودنی خوراکی قرار می گیرد که به دلیل ویژگی هایی که دارد محبوبیت بسیاری بین تولیدکنندگان پیدا کرده است. اغلب از زانتان گام به عنوان استابلایزر یا غلظت دهنده در محصولات غذایی استفاده می شود. این صمغ از تخمیر شکر توسط باکتری به نام زانتاموناس کمپستریس حاصل می شود. شکر در اثر تخمیر به ماده ای چسبنده تبدیل می شود که اگر به آن الکل اضافه کنند، به حالت جامد درمی آید. زانتان گام پودر حاصل از این ماده جامد است.

درصورت افزودن صمغ زانتان به یک مایع، زانتان گام به سرعت در مایع پراکنده شده و محلولی ویسکوز و پایدار به وجود می آورد. به همین دلیل این صمغ به عنوان عامل غلظت دهنده، تعلیق کننده و استابلایزر عالی شناخته شده است. زانتان گام به عنوان افزودنی خوراکی بی خطر تایید شده است و هیچ گونه محدودیتی در مقدار مصرف آن در نظر گرفته نشده است.

با توجه به اینکه این ماده در بدن قابل تجزیه نیست، نمی تواند تاثیر سوء بر بدن شما داشته باشد. صمغ زانتانگام پلی ساکارید محلول در آب محسوب می شود. این صمغ مانند هیدروکلوئیدهای دیگر برای حل شدن در آب به هم زدن شدیدی نیاز دارد تا فلوکول در آن تشکیل نشود.
با توجه به اینکه محلول های زانتان گام حتی در غلظت های پایین خود بسیار ویسکوز هستند، باعث شده است که کاربردهای صنعتی به ویژه در صنایع غذایی برای آنها تعریف شود.

زانتانگام به چه روشی تولید می‌شود؟

زانتان گام را پلیمری طبیعی می دانند که از یک نوع باکتری به نام زانتاموناس کامپستریس حاصل می شود. در واقع برای تولید این صمغ نیاز به هم زدن باکتری های زانتان گام در یک تخمیرکننده است. گلوکز، لاکتوز یا ساکارز کربوهیدرات های مناسب برای تخمیر هستند که در کنار آنها برای فراهم کردن محیط کشت می بایست یک منبع مناسب نیتروژن و نمک های مغذی نیز وجود داشته باشد.

محیط کشت در رآکتور بیوشیمیایی کاملا استریل فراهم می شود که عواملی همچون دما، میزان اکسیژن محلول در رآکتور، شرایط همزن و میزان دور آن و نیز شرایط هوادهی برای فرآیند تولید موثر هستند. پس از اتمام فرآیند تخمیر با هدف از بین بردن باکتری ها، به آن گرما می دهند که صمغ زانتان همراه با ایزوپروپیل الکل ته نشین می شود. در نهایت پلیمر خشک شده حاصل بسته بندی و به بازار عرضه می شود.

کاربردهای صمغ گزانتان

 • گزانتان در صنایع غذایی
 • صمغ گزانتان در صنعت
 • زانتان گام در محصولات آرایشی و بهداشتی

زانتان گام در محصولات آرایشی و بهداشتی با هدف افزایش حجم محصولات مصرف می شود. علاوه بر این، وجود این صمغ به خارج شدن بهتر محصولات از ظرف های بسته بندی شده کمک می کند و چون معلق شدن ذرات جامد در مایع را افزایش می دهد، به پایدار شدن محصولات می انجامد. این صمغ را می توان در خمیردندان، انواع کرم، شامپو و لوسیون های بدن پیدا کرد.
• یکی از کاربردهای زانتان گام در خمیردندان ها به منظور یکدست کردن بافت آن و درنتیجه سهولت خروج خمیر از بسته بندی آن و همچنین افزایش پراکندگی خمیر در دهان است.
• در محصولات کرمی و ژل مانند جهت ایجاد پایداری و قوام در ترکیبات اصلی محصول قرار می گیرد.

مشخصات شیمیایی زانتان گام

 • شماره ثبت سی‌ای‌اس : 11138-66-2
 • دیگر نام‌ها : E 415
 • فرمول مولکولی : C35H49O29 (monomer)

به گفته ویکی پدیا، زانتان گام یا صمغ زانتان که با نام علمی xanthan gum شناخته میشود، یک قندی برون‌سلولی یا پلیمر طبیعی است که توسط گونه‌های مختلف باکتری زانتوموناس تولید می‌شود.

زانتان گام، نخستین نسل جدید چندقندی برون‌سلولی در علم زیست‌فناوری میباشد که توسط تعدادی ریزاندام مانند باکتری زانتوموناس کمپستریس (campestris Xanthomonas) تولید می‌شود. در واقع این صمغ از تخمیر میکروب ها بدست می آید. و این میکروب ها در آزمایشگاه ساخته میشوند. همچنین زانتان گام را از فرمانتاسیون گلوکز و لاکتوز نیز به دست می‌آورند.

زانتان گام یکی از مهمترین پلی ساکارید میکروبیولوژیکی است که کاربردهای زیادی در صنایع جدید مثل شیمی صنایع غذایی، فراورده‌های نفتی و مواد آرایشی دارد. همچنین این صمغ در انواع مختلفی از نوشابه‌ها، کنسروها و مواد غذایی منجمد استفاده می‌شود.

 

خرید زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum)

اگر به دنبال خرید زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) در فضای وسیع اینترنت هستید توصیه میکنیم به این نکته که در واقع یکی از مهمترین نکات در خریدهای اینترنتی هست نیز توجه داشته باشید که محصول یا محصولات مورد نظرتان را حتما از فروشگاه‌های آنلاین معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت (مانند ایرانکازمد) هستند خریداری بفرمایید

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی دقیقا به این معناست که شما میتوانید با خیال راحت و به صورت آنلاین خریدهای خود را از یک وبسایت انجام دهید و اگر هر زمانی و به هر شکلی به مشکلی برخوردید، به راحتی میتوانید مطالبات و حقوق خود را به صورت قانونی و مشورع پیگیری نمایید

اگر قصدتان خرید زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) است ما به شما خرید زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) از فروشگاه ایران کازمد را پیشنهاد میکنیم، چرا که این روزها متاسفانه افراد سودجو و غیرقابل اعتماد به اسم زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) محصولات بی‌کیفیت و کم ارزش یا حتی بعضا فاقد ارزش را به کاربران وب سایتهایشان میفروشند که این امر خود باعث آسیبهای بسیار زیادی که در برخی موارد غیر قابل جبران هستند، میشود.

برای افرادی که کیفیت برایشان مطرح و جز موارد مهم است لزوما خرید زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) نیازهایشان را مرتفع نمی نماید و در بازار رقابتی هم قیمت و هم کیفیت مطرح است که برای این موضوع خرید اینترنتی زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) از فروشگاه آنلاین ایران کازمد یک انتخاب کاملا امن، باکیفت، هوشمندانه، مطمئن و مقرون به صرفه است. به این دلیل که ما زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) مرغوب را از واردکنندگان اصلی و مطمئن تهیه میکنیم.

البته به این نکته نیز توجه بفرمایید که اگر به دنبال خرید عمده زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) هستید، میتوانید از طریق همین برای خرید عمده اقدام نمایید. به این صورت که کافیست ابتدا "زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) " را به سبد خرید خود اضافه نمایید، سپس تعداد آن را در سبد خریدتان را افزایش دهید. سیستم ما بصورت اتوماتیک تخفیف خرید عمده را برای شما لحاظ مینماید.

ضمنا خرید زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) از ایرانکازمد به صورت عمده برای شما امتیاز خواهد داشت و این امتياز در سیستم ما ثبت و در خریدهای بعدی شما به عنوان تخفیف بیشتر یا قیمت پایینتر به صورت اتوماتیک لحاظ خواهد شد. دقت بفرماید خرید هر یک زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) برای شما یک امتیاز به محسوب میشود.

یک نکته مهم: همیشه خرید بی واسطه از واردکننده یا تولید کننده، در این مورد خاص خرید بدون واسطه زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) به صورت مشخص یک مزیت فوق العاده بزرگ برای هر نوع خریداری به حساب میآید. چرا که میتواند همه واسط‌ها و دلالهای میانی را حذف و محصول را با بهترین قیمت به دست خریدار برساند.

برای خرید زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) از فروشگاه ایرانکازمد میتوانید از طریق همین صفحه محصول را به سبد خریدتان افزوده و وارد مرحله تسویه حساب شوید. در مرحله تسویه حساب میبایست نام، آدرس و تلفن خود را نوشته و در ادامه برای تکمیل سفارش زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) وارد مرحله پرداخت شوید.

فروش زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum)

یکی از سرویس‌هایی که کارشناسان مجرب ایران کازمد به مشتریان گرامی این فروشگاه ارائه مینمایند، فروش زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) اصل و باکیفیت است.

در واقع اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری فروش زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) را بررسی کنیم میتوانیم بگوییم فروش اینترنتی زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) در فروشگاه ایرانکازمد به دو بخش 1- فروش عمده زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) (فروش زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) به صورت عمده) و 2-خرده فروشی و یا تک فروشی زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) تقسیم میشود.

در حالت عمده فروشی زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) بسته به تعداد محصول سفارش داده شده میتوانید از 5% الی 50% تخفیف ویژه برخوردار شوید. یا به بیان ساده‌تر میتوان اینطور گفت که برای خریداران محترم ایرانکازمد در حالت عمده فروشی، فروش زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) عمده میتواند از 10% الی 100% حاوی سود باشد.

اما خردفروشی یا فروش زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) به صورت تک به این علت ارائه قیمت رقابتی و مناسب شامل تخفیف نمیشود. لذا برای دریافت سود یا تخفیف در خریدزانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) توصیه میکنیم محصولات را با تعداد بالا خریداری فرمایید.

اگر توضیحات این صفحه برای شما کم است یا نیاز به دریافت مشاوره ویا کسب اطلاعات بیشتر دارید، میتوانید از طریق شماره تلفن درج شده در بالا و یا پایین همین صفحه با ما ارتباط برقرار نمایید.

قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum)

واقعیت این است که همه ما در هنگام خرید به قیمت یک کالا یا یک خدمت توجه ویژه ای داریم، چرا که برای اکثر افراد در یک جامعه ممکن است قیمت حرف آخر را بزند. به عنوان مثال قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) میتواند بازه بسیار متفاوتی داشته باشد.

قیمت عمده زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) با قیمت تکفروشی زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) کاملا متفاوت است و این موضوع دلایل بسیار زیادی دارد که از حوصله این متن خارج است. اما در زیر نکاتی بیان شده که دانستن آنها دلیل این اختلاف را برایتان روشن میسازد.

حتی قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) در یک فروشگاه اینترنتی میتواند با یک فروشگاه واقعی یا داروخانه یا مرکز فروش متفاوت باشد چرا که هرکدام از موارد یاد شده به غیر از خود محصول دارای هزینه‌های متفاوتی هستند که باعث تغییر در قیمت مصرف کننده میشوند.

همیشه قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) بر مبنای کیفیت بالا یا پایین میتواند متفاوت باشد، اما متاسفانه برخی افراد فرصت طلب برای منحرف کردن ذهن مشتریها قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) بی کیفیت و کم ارزش را با قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) با کیفیت و اصل به صورت برابر درج کرده و موجب سردرگمی و فریب مشتریان میگردند. که البته راه حل این موضوع و خلاص شدن از شر چنین مشکلی همیشه خرید از یک فروشگاه معتبر است.

از آنجا که ایرانکازمد محصولات خود مانند زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) را مستقیم از تولید کننده یا واردکننده تهیه مینماید، میتوانیم به نسبت کیفیت، تضمین بهترین و مناسب‌ترین قیمت را به شما بدهیم. در واقع قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) در فروشگاه ایرانکازمد بسیار نزدیک به قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) درب کارخانه میباشد. لذا بهترین قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) را میتوانید از ما بخواهید.

جهت دریافت قیمت زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) مرغوب و باکیفیت به صورت عمده با ما در ارتباط باشید. قیمت عمده فروشی زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) همیشه و بطور قطع با قیمت تکفروشی زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) متفاوت خواهد بود.

متاسفانه در سالهای اخیر به علت نوسان شدید ارز و بی ثباتی در بازار قیمت همه محصولات از جمله زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) دستخوش تغییرات بسیار متنوع و متفاوتی شده است. لذا برای خرید عمده قبل از سفارش از طریق وب سایت حتما از قیمت روز زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) از طریق ارتباط با کارشناسان ایرانکازمد دریافت نمایید.

جهت دریافت قیمت امروز زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) با شماره درج شده در بالا یا پایین همین صفحه تماس بگیرید.

زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) از کجا تهیه کنیم؟

یکی از مهمترین سوالات و دغدغه های همه خریداران در فضای واقعی جامعه و این روزها البته در فضای اینترنت بخصوص برای تهیه زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) این است که زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) اصل را از کجا بخریم؟. در واقع یافتن زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) اصل و باکیفیت این روزها با توجه به حجم بسیار زیاد اطلاعات نادرست در فضای مجازی بسیار سخت و دشوار شده است.

لذا ما به شما اکیدا توصیه میکنیم قبل از خرید، وب سایت فروشگاهی مورد نظرتان را به از طریق روشهای زیر مورد بررسی داده و پس از کسب اعتماد از آن فروشگاه اقدام به خرید زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) نمایید.

راه‌های بررسی یک وب سایت فروشگاهی برای کسب اعتماد و خرید از آن :

 • داشتن گواهینامه امنیتی SSL برای وب سایت:
  داشتن گواهینامه SSL اولین و ابتدایی ترین نشانه یک وب سایت معتبر بوده و نمایانگر این است که صاحب یا صاحبان آن وب سایت حال شخص باشد یا شرکت، برای کسب و کار خود اهمیت قائل شده و جهت بهبود امنیت وهمچنین بالابردن رتبه در موتورهای جستجو یا ایجاد اطمینان در خریداران هزینه کرده و گواهینامه SSL برای وب سایت خود تهیه نمود‌اند. اما داشتن اس اس ال خیلی باعث ایجاد اطمینان نمیشود.
 • داشتن صفحه تماس کامل:
  یکی از مهمترین بخشهایی که باعث ایجاد اطمینان و اعتماد مشتریها میشود داشتن یک صفحه تماس کامل به همراه اسم،آدرس، تلفن ثابت، تلفن موبایل و سایر ملزومات برقراری ارتباط با شرکت یا شخص صاحب وبسایت است. وقتی در یک صفحه تماس آدرس دقیق محل کار و همچنین شماره تلفن ثابت درج شده مشتری میتواند به راحتی به وب سایت مذکور اطمینان کرده و با آگاهی از اینکه آدرس فروشگاه چه مجازی چه واقعی در دنیای واقعی کجاست و چطور میتواند به آن دسترسی داشته باشد. چرا که تلفن ثابت برای یک مجموعه نیازمند ارائه سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی بوده و از روی شماره تلفن ثابت میتوان صاحب ملک یا مستاجر آن را به راحتی پیدا کرد.
 • داشتن نماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونیكی (eNamad):
  و اما مهمترین شاخص برای ایجاد اعتماد در مشتری‌های یک وب سایت فروشگاهی داشتن نماد الکترونیک از زیرمجموعه های وزارت صنعت و معدن است. خیلی ساده میتوان گفت اگر وب سایتی دارای این نماد باشد مشتریها با خیال راحت میتوانند از آن فروشگاه خرید کنند، چرا که گرفتن نماد الکترونیک مراحل سخت و اطمینان آوری را میطلبد. به عنوان مثال اگر در پروسه گرفتن نمادالکترونیک سند مالکیت یا قرارداد اجاره رسمی + تلفن ثابت و موبایل با تایید سیستماتیک و مشخصات صاحب وب سایت چه شخص چه شرکت به طور کامل دریافت و حتی تاییده آدرس هم نیاز است. یعنی اینطور که برای آدرس محل کار وب سایت تاییده آدرس ارسال و کد تاییده آن در سایت میبایست ثبت شود و اگر آدرس صحیح نباشد یا تلفن ها واقعی و فعال نباشند به هیچ وجه یک وب سایت نماد الکترونیک دریافت نمیکند و امکان اتصال به درگاه های پرداخت اینترنتی چه بانکی چه واسط را نخواهد داشت.
 • تطابق کامل اطلاعات صفحه تماس با صفحه نماد الکترونیک:
  بعد از داشتن ای‌نماد مهمترین مسئله تطابق کامل و دقیق اطلاعات ثبت شده در صفحه تماس وبسایت با اطلاعات درج شده در صفحه نماد الکترونیک همان سایت است. اگر چنین تطابقی وجود داشت میتوانید از آن فروشگاه آنلاین خرید نمایید.
 • تعداد شکلایت و پاسخدهی در صفحه نماد الکترونیک:
  البته صرفا داشتن نماد الکترونیک و تطابق اطلاعات تماس نمیتواند تضمین کارکرد صحیح و با کیفیت یک فروشگاه اینترنتی شود. یکی از نکات مهم در این زمینه نداشتن شکایت یا در صورت داشتن پاسخ دادن به آن است که در همان صفحه پروفایل یک وب سایت در سایت نماد الکترونیکی قابل مشاهده است. اگر در صفحه نماد سایتی وارد شدید و در بخش شکایات عددی بالاتر از 0 را دیدید مثلا 2 شکایت. کمی با دقت خرید کنید چرا که ظاهرا سرویس دهی آن سایت خیلی خوب نیست. واگر در بخش شکایات پاسخ داده نشده عددی بیشتر از 0 را دیدید یا خرید نکنید یا با دقت بیشتری خرید کنید. چرا که این عدد نمایانگر این است که از آن سایت در نماد الکترونیک شکایت شده و صاحب سایت هیچ پاسخی برای رفع مشکل به مسئله نداده است. لذا ممکن است این اتفاق برای شما نیز بیوفتد. اما اگر شکایات پاسخ داده شده بودند یا در کل شکایتی از آن سایت ثبت نشده بود یعنی وب سایت مذکور با کیفیت بوده و سرویس دهی مناسبی داشته است و میتوانید با خیال راحت از آن سایت خرید نمایید.

ایرانکازمد با بیش از 3 سال سابقه و بیش از 2 سال فروش اینترنتی و همچنین دارابودن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت آماده فروش زانتان گام | صمغ زانتان (Xanthan Gum) به شما عزیزان میباشد.

دیدگاه‌ها

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید