منوی اصلی
سبد خرید شما

جهت افزایش سرعت و کارایی بیشتر سایت  VPN خود را خاموش کنید

مواد اولیه وکس - (به‌روز‌شده 12/06/2023)

کره کاکائو تصفیه نشده (Natural Cocoa butter)
پر فروش
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 6
کره کاکائو تصفیه نشده چیست کره کاکائو تصفیه نشده نوعی چربی است که از دانه های کاکائو حاصل می شود برای مهار فروش کره کاکائو ، دانه ها را از گیاه بزرگتر کاکائو خارج می کنند سپس آنها را بو داده و فشار می دهند تا چربی این ماده جدا شود سپس باقیمانده ها به صورت پودر کاکائو فرآوری می شوند, کره کاکائو ..
24,300تومان
قیمت بدون مالیات:24,300تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 19
کره کاکائو تصفیه شده چیست کره کاکائو تصفیه شده نوعی چربی است که از دانه های کاکائو حاصل می شود برای مهار فروش کره کاکائو ، دانه ها را از گیاه بزرگتر کاکائو خارج می کنند سپس آنها را بو داده و فشار می دهند تا چربی این ماده جدا شود سپس باقیمانده ها به صورت پودر کاکائو فرآوری می شوند, کره کاکائو ک..
10,500تومان
قیمت بدون مالیات:10,500تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 50
پارافین جامد چیست  پارافین جامد به پارافینی می گویند که به صورت جامد یافت می شود، نام های دیگر آن موم پارافین، وکس پارافین یا پارافین جامد است موم پارافین یا پارافین وکس یک موم نرم و سفید یا بی رنگ است، که از نفت، زغال سنگ یا سنگ های نفتی استخراج می شود و از ترکیبی از مولکول های..
2,600تومان
قیمت بدون مالیات:2,600تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 47
وازلین چیست وازلین C25H52 (به انگلیسی: Vaseline) نام تجاری آن ژله پترولیوم است که مخلوطی از هیدروکربن های سنگین تشکیل شده و در سال ۱۸۷۲ توسط شرکت انگلیسی-هلندی یونیلیور به بازار عرضه شد ژله‌ی پترولیوم یا وازلین خالص، یک روغن معدنی است که در بسیاری از شرکت‌ها به‌عنوان یک محص..
4,200تومان
قیمت بدون مالیات:4,200تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 30
موم عسل چینی چیست؟ موم عسل چینی یا بیزوکس ماده‌ای زردرنگ است بیزوکس یا موم زنبور عسل محصولی است که توسط غدد تولیدکننده موم که در قسمت‌های شکمی زنبورهای کارگر وجود دارند ترشح می‌شود این غدد تولید بیزوکس پس از پروازهای زیاد روزانه به تدریج ضعیف می‌شوند موم عسل چینی(بیزوکس) چگونه ..
16,800تومان
قیمت بدون مالیات:16,800تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 30
موم عسل ترک چیست؟ موم عسل ترک یا بیزوکس ماده‌ای زردرنگ است بیزوکس یا موم زنبور عسل محصولی است که توسط غدد تولیدکننده موم که در قسمت‌های شکمی زنبورهای کارگر وجود دارند ترشح می‌شود این غدد تولید بیزوکس پس از پروازهای زیاد روزانه به تدریج ضعیف می‌شوند موم عسل ترک(بیزوکس) چگونه تول..
19,900تومان
قیمت بدون مالیات:19,900تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 49
موم عسل آلمانی چیست؟ موم عسل آلمانی یا بیزوکس ماده‌ای زردرنگ است بیزوکس یا موم زنبور عسل محصولی است که توسط غدد تولیدکننده موم که در قسمت‌های شکمی زنبورهای کارگر وجود دارند ترشح می‌شود این غدد تولید بیزوکس پس از پروازهای زیاد روزانه به تدریج ضعیف می‌شوند موم عسل آلمانی(بیزوکس) ..
20,900تومان
قیمت بدون مالیات:20,900تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 12
لانولین بی بو چیست لانولین بی بو یا چربی پشم با نام تجاری اکتیول است موم زرد رنگی می‌باشد که از غددچربی پشم حیوانات گرفته می‌شود بیشتر لانولین‌های مورد استفاده انسان از پشم گوسفندتهیه می‌شود لانولین غالباً به اشتباه و برای بیش از ۱۵۰ سال در فارماکوپه ها چربی پنداشته می‌شد د..
20,900تومان
قیمت بدون مالیات:20,900تومان
لانولین بابو | چربی پشم | اکتیول (Natural Lanolin) بلژیک
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
قابل نفوذ به پوست و نرم کنندگی و مرطوب ساختن سطح خارجی بدن و رفع خشکی پوست  20 تا 30 درصد کمبود اب بدن را بهبود میبخشد تشکیل امولسیون  با آب موجود بر روی سطح پوست جلوگیری از خشکی چشم ها  افزایش استحکام و کاهش آسیب به موها   کاهش التهاب لب ها ضدباکتری و ضد قارچی  ..
30,400تومان
قیمت بدون مالیات:30,400تومان
شی باتر (Shea butter) کره شیا وارداتی
پر فروش
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 32
مرطوب کننده طبیعی پوست و مو مبارزه با پیری زودرس و حافظ جوانی پوست کمک به بهبود اگزما و التهابات مرتبط با بیماری پسوریازیس محافظت از پوست در برابر اشعه UV رفع خطوط، جای زخم و سلولیت پوستی کاهش کلسترول خون کمک به بازسازی سریعتر سلولهای پوستی نرم کننده و لطافت بخش پوست بهبود و رفع شوره سر بهب..
16,800تومان
قیمت بدون مالیات:16,800تومان
جلبک اسپیرولینا فشرده شده گرید خوراکی (Spirulina Tablet)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
کمک به  جلوگیری از پیری زود رس محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد آنتی اکسیدانی قدرتمند،ضد التهاب  محافظت از بدن در برابر فلزات  دارای خاصیت سفت کنندگی پوست،پوستی نرم‌تر، صاف‌تر و روشن‌تر باعث رشدمو‌ها  غنی از ویتامین‌ها ،مواد معدنی وپروتئین ه..
52,300تومان
قیمت بدون مالیات:52,300تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 30
خرید اوسرین 400% - وازلین کلستروله (eucerin) اگر به دنبال خرید اوسرین 400% - وازلین کلستروله (eucerin) در فضای وسیع اینترنت هستید توصیه میکنیم به این نکته که در واقع یکی از مهمترین نکات در خریدهای اینترنتی هست نیز توجه داشته باشید که محصول یا محصولات مورد نظرتان را حتما از فروشگاه‌های آنلاین ..
7,900تومان
قیمت بدون مالیات:7,900تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)