منوی اصلی
سبد خرید شما

کربومر 940 ترک (Carbomer - Carbopol) - (به‌روز‌شده 04/12/2024)

کربومر 940 ترک (Carbomer - Carbopol)
20گرمی 50گرمی 100گرمی 250گرمی
کربومر 940 ترک (Carbomer - Carbopol)

مشخصات محصول

مواد اولیه
حالتپودری
تاریخ تولید2024
تاریخ انقضاء5سال پس از تولید
 • وضعیت موجودی: آماده ارسال
 • کد محصول: pid-1924
60,800تومان
قیمت بدون مالیات: 60,800تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 1

گزینه های در دسترستوضیحات محصول

کربومر چیست و چه کاربردهایی در صنایع آرایشی بهداشتی دارد

کربومر یک محلول آب با pH خنثی، کربومر به صورت یک پلیمر آنیونی است؛ به عبارت دیگر، بسیاری از زنجیره‌های جانبی کربومر پروتون های خود را از دست داده و بار منفی به دست می آورند. این امر باعث تولید پلی الکترولیت های کربومر به همراه کسب توانایی جذب و نگهداری آب و افزایش حجم تا چندین برابر حجم اصلی آن میشود. کربومر خشک به شکل پودرهای کرکی سفید رنگ که اغلب به عنوان ژل در محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرند، به فروش می رسد. نقش کربومر در مواد آرایشی و بهداشتی به حالت تعلیق درآوردن مواد جامد موجود در مایعات، جلوگیری از جدا شدن امولسیون ها و کنترل قوام جریان مواد آرایشی می باشد. کدهای کربومر (۹۱۰، ۹۳۴، ۹۴۰، ۹۴۱ و ۹۳۴P) نشانه ای از وزن مولکولی و اجزای خاص پلیمر کربومر هستند. در بسیاری از موارد مصرف از کربومر به شکل نمکهای فلز قلیایی یا آمونیوم مانند سدیم پلی اکریلات استفاده میشود. در کربومر به شکل پودر خشک یون های سدیم با بار مثبت به پلی اکریلات متصل می شوند، در حالیکه در محلول های آبی یون های سدیم قابل جدا تفکیک هستند. به جای یک زنجیره پلیمر سازمان یافته، این امر منجر به ایجاد یک ژل متورم می شود که می تواند مقدار زیادی آب را در خود جذب کند.

کربومر یک پلی الکترولیت آنیونی ضعیف است که درجه یونیزاسیون آن به pH محلول بستگی دارد. در شکل غیر یونیزه کربومر در pH های پایین، کربومر میتواند با پلیمرهای مختلف غیر یونی (مانند پلی اتیلن اکسید، پلی N-وینیل پیرولیدون، پلی اکریل آمید و برخی از اترهای سلولزی) ارتباط برقرار کند و کمپلکس های بین پلیمری پیوندی با هیدروژن ایجاد کند. در محلول های آبی کربومر همچنین می تواند با پلیمرهای دارای بار مخالف مانند کیتوزان، سورفاکتانت ها و مولکول های دارویی از جمله استرپتومایسین چند کمپلکس ایجاد کند.

مصارف کربومر

از کربومر و مشتقات کربومر در پوشک های یکبار مصرف، رزین های تبادل یونی، چسب ها و مواد شوینده استفاده می شود. مواد شیمیایی شوینده اغلب کوپلیمرهای اسید اکریلیک هستند که می توانند هم در زئولیت و هم در فسفات در فرمولاسیون پودرهای لباسشویی مورد استفاده قرار گیرند. کربومر همچنین به عنوان ماده غلظت دهنده، پراکنده ساز، تعلیق ساز و امولسیون کننده در داروها، مواد آرایشی و رنگ استفاده میشود. از اسید پلی اکریلیک با اتصال عرضی نیز در فرآوری محصولات خانگی نظیر مواد شیمیایی کفی پاک کننده استفاده میشود. کربومر نیز جز اصلی پلیمرهای سوپر جاذب (SAP)، پلی آکریلات های دارای پیوند عرضی است که می تواند بیش از ۱۰۰ برابر وزن خود مایع جذب و حفظ کند.

کربومر میتواند باعث غیرفعال شدن کلرهگزیدین ضد عفونی کننده شود. ژل های اسید پلی آکریلیک خنثی شده مناسب بدست آوردن ماتریس های زیست سازگار در کاربردهای پزشکی مانند ژل های مراقبت از پوست یا محصولات درمانی بیماری های پوستی هستند. فیلم های کربومر را می توان بر روی ایمپلنت‌های ارتوپدی رسوب داد تا از آنها در برابر خوردگی محافظت کند. از هیدروژل های دارای پیوند عرضی کربومر و ژلاتین نیز به عنوان چسب پزشکی استفاده میشده که از قدرت پیوند بالایی برخوردار است. برای تولید ماتریس های پلیمری که باعث سرعت تحویل کنترل شده مواد فعال میشود، بررسی های اخیر با هدف روشن کردن تغییرات ساختاری ژل پلیمری هنگام خنثی سازی، تابش نور و جاسازی نانوذرات طلا انجام شده است. سازمان غذا و داروی ایالات متحده استفاده از SAP را در بسته بندی با تماس غیرمستقیم غذا بلامانع دانسته است.

سنتز پلیمر

پلیمریزاسیون رادیکال آزاد همچنان متداول ترین صنعت برای تولید پلیمرها می باشد. برای پلیمریزاسیون رادیکالهای آزاد کربومر معمولاً از آغازگرهای ترموشیمیایی مانند پرسولفات پتاسیم و AIBN استفاده میشود. تکمیل این پلیمریزاسیون ممکن است چندین ساعت طول بکشد، اما با افزایش شدید دما و فشار میتوان آن را تسریع بخشید. کربومر به طور گسترده به عنوان پراکنده ساز استفاده می شود و از آنجا که وزن مولکولی تأثیر قابل توجهی بر روی خصوصیات رئولوژیکی و ظرفیت پراکندگی دارد، کنترل بر توزیع وزن مولکولی بسیار حائز اهمیت است. از پلیمریزاسیون RAFT برای تولید کربومر با وزن مولکولی مشخص استفاده که منجر به بهبود خواص پراکندگی می شود. این تنها در نسبتهای کم AA / CTA امکان پذیر است، در حالیکه مشاهده شده است در نسبتهای بالاتر انتقال به حلال تأثیر منفی بر کنترل واکنش دارد. کوپلیمرهای بلوک کربومر به منظور پاسخ به محرک های pH و دما تهیه شده اند و از این امکان برای اهداف دارورسانی استفاده میشود. از ATRP برای رشد براش های کربومر از سطح استفاده شده است. این براش های کربومر می توانند باعث تشکیل کمپلکس کیلیت با نقره و بنابراین فعالیت ضد باکتریایی شوند.

انواع کربومر ها

این ترکیبات را بر اساس وزن مولکولی و اجزای خاص پلیمری آن ها به موارد مختلفی تقسیم بندی می کنند. در واقع این ترکیبات به میزان پیوندهای عرضی، شرایط تولید، درجه های مختلف این ماده، انواع مختلفی دارند. ممکن است روی برچسب محصولات آرایشی و مراقبت شخصی با اعدادی مانند 910، 934، 940، 941 و 934p مواجه شوید. این اعداد بیانگر وجود این ترکیب در محصول مورد نظر با وزن مولکولی نوشته شده است. به عنوان مثال کربوپول 934 دارای پیوندهایی با ساکارز بوده و در بنزن پلیمریزه شدند. کربوپول های 71، 971 و 974 با آلیل پنتا اریتریتول پیوندهای عرضی و متقاطع داشته و در اتیل استات پلیمریزه شدند. انواع دیگر این محصول کربوپول 910 و کربوکسی وینیل پلیمر هستند. هر یک از این مواد کاربردهای خود را در تولید داروها و محصولات مراقبت از پوست و آرایشی و بهداشتی دارند.

کربومر 940

کربومر 940 رایج ترین نوع کربومر میباشد که در تهیه داروهای خوراکی کاربرد بسیاری یافته است. این پلیمر پلی وینیل کربوکسی است که با خواص ویژه خود، یکی از بهترین تقویت کننده های ویسکوزیته شناخته شده، میباشد و این مزیت تقویت کنندگی است که سبب شده در صنعت داروسازی در کاربردهایی چون معلق سازی مواد جامد، تغلیظ آب، ساخت روغن بدون امولسیون و تثبیت آب در روغن، ظاهر گردد؛ اما قابل ذکر است؛ سایر صنایع نیز از کربومر 940 محصول چشم پوشی نکرده اند و از ویژگی های ضد خوردگی، روان کنندگی و ضد رسوب بودن آن جهت تولید محصولات مختلف بهره ببرند.

کربومر ها چه کاربردهایی دارند؟

کربومر ها غلظت دهنده ای هستند که به کنترل ویسکوزیته و غلظت محصولات آرایشی کمک می کند. این مواد به توزیع و تعلیق جامدات نامحلول در مایعات کمک کرده و از دو فازی شدن و جدا شدن روغن و آب از هم جلوگیری می کنند. کربومرها توانایی نگهداری و جذب آب را دارند و می توانند تا هزار برابر حجم اولیه خود متورم شوند. از این مواد در فرمول های ژل مانند استفاده می شود. زیرا هنگام مخلوط شدن در آب، غلظت کلوئیدی و لعاب خوبی ایجاد می کند.

کاربرد کربومر در ساخت ژل

از این ترکیب در طیف وسیعی از محصولات مراقبت شخصی مانند ژل حالت دهنده، مرطوب کننده صورت، ضد آفتاب، شامپو، محصولات ضد چروک و پیری، کرم دور چشم، پاک کننده و اسکراب استفاده می کنند.

فواید کربومر برای پوست

کربومر ها به تنهایی نمی توانند وضعیت پوست شما را بهبود بخشند یا مشکل یا نگرانی موجود را درمان کنند. اما در برخی از محصولات می توانند مزایایی را ایجاد کنند. فقط آن ها را به عنوان یک بازیگر نقش مکمل در یک فیلم یا یک خواننده پشتیبان در یک آلبوم در نظر بگیرید. شاید آن ها ستاره برنامه نباشند، اما بدون کمک آن ها همه چیز نمی تواند در کنار هم قرار بگیرد. برخی ویژگی هایی که این ترکیب به محصولات پوستی می دهد را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

به محصولات قوام می بخشد

کربومر ها عوامل غلظت دهنده ای هستند که به کنترل قوام یا چسبندگی و جریان بسیاری از محصولات آرایشی کمک می کنند.

از دو فازی شدن محصولات جلوگیری می کند

این مواد به توزیع و تعلیق جامدات نامحلول در مایع کمک می کنند و از جدا شدن روغن و مایعات محلول جلوگیری می کنند. در واقع از دو فازی شدن مواد جلوگیری می کند و یک سیستم یک دست و منسجم را ایجاد می کند. این ویژگی مفید باعث می شود مرطوب کننده ها، لطیف تر مانند امولسیون ها کار کنند.

بافت محصولات را بهبود می بخشد

کربومر ها به راحتی می توانند آب را جذب کرده و در خود نگه دارند و هنگامی که در آب معلق می مانند تا هزار برابر حجم اولیه خود، گسترش یابند.

با افزودن این ترکیبات به مواردی مانند شامپوها، نرم کننده ها، کرم ها و لوسیون ها، فرمول هایی غنی تر، صاف تر و کرمی تر به دست می آید.

کاربرد در داروها

این ترکیبات، پلیمرهای مولکولی با وزن مولکولی بالا هستند، که در فناوری داروها به عنوان مواد کمکی کاربرد دارند. به عنوان امولسیفایر، مواد تشکیل دهنده ژل، تثبیت کننده سوسپانسیون ها و اتصال دهنده ها در قرص ها عمل می کنند. از طرفی ایمن و بی خطر بودن این ترکیب، منجر به کاربرد فراوان این ترکیب در مصارف دارویی می شود.

عوارض جانبی کربومر ها

با توجه به بررسی های گروه های زیست محیطی، این ترکیبات به عنوان ماده ای ایمن در نظر گرفته می شود. همچنین بر اساس مطالعات، ارتباطی بین این ماده و سرطان وجود ندارد و مسمومیتی در ارتباط با تولید مثل و رشد جنین گزارش نشده است.

علاوه بر این گزارشی مبنی بر به خطر انداختن سیستم ایمنی و ایجاد واکنش های آلرژیک ارائه نشده است. بنابراین اگر از محصول آرایشی استفاده می کنید که حاوی این ترکیب است و دچار واکنش آلرژیک شدید، می توانید مطمئن باشید که مشکل از این ماده نیست و به دنبال ترکیب دیگری برای ایجاد این واکنش های آلرژیک باشید.

چگونه از کربومر استفاده کنیم؟

از آنجاییکه این ترکیبات موادی ایمن هستند و در طیف گسترده ای از محصولات مانند SPF یا گلیکولیک اسید استفاده می شوند، نمی توان برای استفاده از آن ها دستور یکسانی پیچید و یک دستورالعمل برای استفاده از آن ها وجود ندارد. دکتر واسیوکویچ جراح پلاستیک و زیبایی می گوید این ترکیبات همه کاره هستند و می توان در هر زمان از آن ها استفاده کرد. این ترکیب ساختار خنثی است و بخوبی در محصولات آرایشی استفاده می شود. اگر از محصولی استفاده می کنید که حاوی این ترکیب است، حتماً دستورالعمل استفاده از آن محصول خاص را دنبال کنید. در صورت بروزعوارض جانبی منفی، مانند ترک خوردگی یا سوزش، مصرف را کاهش یا قطع کنید.

روش استفاده از کربومر

به طور کلی این ماده را نمی توان به صورت خالص و پودری در خانه استفاده کرد. این ماده فقط در محصولات مراقبتی و آرایشی و طبق دستورالعمل روی هر یک از این محصولات قابل استفاده است.

کربومر که از اسید آکریلیک ساخته می شود در انواع مختلف 940 و... به عنوان ژل ساز مورد استفاده قرار می گیرد کربومر ها مولکول های بزرگی هستند که از ترکیب شیمیایی موادی نسبتا کوچک به نام مونوم ها به دست می آیند,اکریلیک اسید ها و پلی اتیلن ها موادی هستند که برای ساخت پلیمر کربومر به کار برده می شوند که از نظر شیمیایی با یکدیگر مشابهت دارند اما از نظر وزن مولکولی و میزان ویسکوزیته متفاوت هستند

خوصیات فزیکی و شیمیایی کربومر

 • نام: Carbomer
 • نام تجاری: کربومر
 • نام متداول: پلی آکریلیک اسید،کارباپول
 • فرمول شیمیایی: C۳H۴O۲
 • کد مرک: ۳۲۳۶۶۷
 • نقطه جوش: ۱۴۱ درجه سانتی گراد
 • نقطه ذوب: ۱۱۶ درجه سانتی گراد
 • شکل ظاهری: پودری سفید

انواع مختلفی از کربومرها موجود است که عبارتند از:

 • کربومر 934  (Carbomer 934 P):مناسب برای داروهای خوراکی
 • کربومر 940 (Carbomer 940 GE):مناسب برای داروهای خارجی
 •  کربومر941  (Carbomer 941 GE

که P نماد درجه خوراکی و GE نماد درجه پزشکی می باشد

از نظر سلامتی کربومر خطری در محصولات آرایشی ندارد در نتیجه در ژل های شست و شوی دست نیز استفاده میشود

مقدار مورد استفاده از کربومر ها در محصولات آرایشی و بهداشتی

کربومر معمولا بین 0.1٪ تا 0.5٪ استفاده می شوند

این ماده باید قبل از استفاده کاملا با آب مخلوط و هیدراته شود در غیر این صورت به درستی عمل نمی کند و خطر تشکیل توده در فرمول نهایی را افزایش می دهد. پس از هیدراته شدن کامل با هیدروکسید سدیم یا تری اتانول امین خنثی می شود تا PH محلول را به 6 یا بیشتر برساند,در نهایت با این روش،یک محلول ژل مانند تولید می شود

فواید کربومرها برای پوست

کربومر ها به تنهایی نمی توانند وضعیت پوست شما را بهبود بخشند یا مشکل یا نگرانی موجود را درمان کنند اما بدون کمک آن ها هیچ چیز نمی تواند در کنار هم قرار بگیرد,برخی ویژگی هایی که این ترکیب به محصولات پوستی می دهد را در ادامه بررسی خواهیم کرد:

carbomer به محصولات قوام می بخشد

کربومر ها عوامل غلظت دهنده ای هستند که به کنترل قوام یا چسبندگی و جریان بسیاری از محصولات آرایشی کمک می کنند

carbomer از دو فازی شدن محصولات جلوگیری می کند

این مواد به توزیع و تعلیق جامدات نامحلول در مایع کمک می کنند و از جدا شدن روغن و مایعات محلول جلوگیری می کنند,در واقع از دو فازی شدن مواد جلوگیری می کند و یک سیستم یک دست و منسجم را ایجاد می کند,این ویژگی مفید باعث می شود مرطوب کننده ها لطیف تر مانند امولسیون ها کار کنند

carbomer بافت محصولات را بهبود می بخشد

کربومر ها به راحتی می توانند آب را جذب کرده و در خود نگه دارند و هنگامی که در آب معلق می مانند تا هزار برابر حجم اولیه خود گسترش یابند

کاربرد کربومرها در داروسازی

 • به عنوان یک تقویت کننده فراهمی زیستی کنترل انتشار داروها به طوری که بدن بتواند به راحتی آنها را جذب کند
 • به عنوان یک چسب زیستی برای چسباندن فرمولاسیون به پوست و غشاهای مخاطی
 • برای ایجاد طیف گسترده ای از ویسکوزیته و جریان در ژل
 • معلق کردن دائمی برخی مواد در سوسپانسیون های خوراکی و داروهای موضعی شرکت‌های داروسازی ممکن است از کربومرها در محصولاتی مانند قرص‌ها،چسب‌های پوستی و کرم‌ها استفاده کنند

کربومرها را می توان در مجموعه وسیعی از محصولات پیدا کنید از جمله:

 • شامپوها
 • لوسیون ها
 • لاک های ناخن
 • حذف کننده های کوتیکول
 • ماسک های صورت
 • ژل حالت دهنده
 • ضد آفتاب
 • رژ لب
 • ژل های درمان آکنه
 • مرطوب کننده ها
 • مواد شوینده
 • تمیز کننده های کف
 • مایعات پاک کننده سطوح
 • پوشش های ضد آب و ضد روغن
 • جوهرهای چاپ

عوارض جانبی و خطرات کربومر

این ترکیبات از نظر FDA ایمن در نظر گرفته می شوند اما در غلظت های بالا می توانند باعث سوزش پوست و چشم ها شوند,بلع محلول های غلیظ کربومرها نیز منجر به سوختگی شدید دهان و دستگاه گوارش خواهد شد

بررسی ها نشان می دهد کاربرد کربومر در محصولات آرایشی و بهداشتی بی خطر است و به نظر نمی رسد که این ماده تاثیری روی پوست بگذارد زیرا در معرض هوا خشک می شود و شما متوجه آن نخواهید شد

اما در بررسی مطالعات حاد دهانی و پوستی نشان داده شده است که کربومرها پتانسیل کمی برای سمیت نوری دارند و در هنگام قرار گرفتن در معرض نور تا غلظت های 100٪ می توانند باعث تحریک پوست و حساسیت زایی شوند

خرید کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol)

اگر به دنبال خرید کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) در فضای وسیع اینترنت هستید توصیه میکنیم به این نکته که در واقع یکی از مهمترین نکات در خریدهای اینترنتی هست نیز توجه داشته باشید که محصول یا محصولات مورد نظرتان را حتما از فروشگاه‌های آنلاین معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت (مانند ایرانکازمد) هستند خریداری بفرمایید

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی دقیقا به این معناست که شما میتوانید با خیال راحت و به صورت آنلاین خریدهای خود را از یک وبسایت انجام دهید و اگر هر زمانی و به هر شکلی به مشکلی برخوردید، به راحتی میتوانید مطالبات و حقوق خود را به صورت قانونی و مشورع پیگیری نمایید

اگر قصدتان خرید کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) است ما به شما خرید کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) از فروشگاه ایران کازمد را پیشنهاد میکنیم، چرا که این روزها متاسفانه افراد سودجو و غیرقابل اعتماد به اسم کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) محصولات بی‌کیفیت و کم ارزش یا حتی بعضا فاقد ارزش را به کاربران وب سایتهایشان میفروشند که این امر خود باعث آسیبهای بسیار زیادی که در برخی موارد غیر قابل جبران هستند، میشود.

برای افرادی که کیفیت برایشان مطرح و جز موارد مهم است لزوما خرید کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) نیازهایشان را مرتفع نمی نماید و در بازار رقابتی هم قیمت و هم کیفیت مطرح است که برای این موضوع خرید اینترنتی کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) از فروشگاه آنلاین ایران کازمد یک انتخاب کاملا امن، باکیفت، هوشمندانه، مطمئن و مقرون به صرفه است. به این دلیل که ما کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) مرغوب را از واردکنندگان اصلی و مطمئن تهیه میکنیم.

البته به این نکته نیز توجه بفرمایید که اگر به دنبال خرید عمده کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) هستید، میتوانید از طریق همین برای خرید عمده اقدام نمایید. به این صورت که کافیست ابتدا "کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) " را به سبد خرید خود اضافه نمایید، سپس تعداد آن را در سبد خریدتان را افزایش دهید. سیستم ما بصورت اتوماتیک تخفیف خرید عمده را برای شما لحاظ مینماید.

ضمنا خرید کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) از ایرانکازمد به صورت عمده برای شما امتیاز خواهد داشت و این امتياز در سیستم ما ثبت و در خریدهای بعدی شما به عنوان تخفیف بیشتر یا قیمت پایینتر به صورت اتوماتیک لحاظ خواهد شد. دقت بفرماید خرید هر یک کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) برای شما یک امتیاز به محسوب میشود.

یک نکته مهم: همیشه خرید بی واسطه از واردکننده یا تولید کننده، در این مورد خاص خرید بدون واسطه کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) به صورت مشخص یک مزیت فوق العاده بزرگ برای هر نوع خریداری به حساب میآید. چرا که میتواند همه واسط‌ها و دلالهای میانی را حذف و محصول را با بهترین قیمت به دست خریدار برساند.

برای خرید کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) از فروشگاه ایرانکازمد میتوانید از طریق همین صفحه محصول را به سبد خریدتان افزوده و وارد مرحله تسویه حساب شوید. در مرحله تسویه حساب میبایست نام، آدرس و تلفن خود را نوشته و در ادامه برای تکمیل سفارش کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) وارد مرحله پرداخت شوید.

فروش کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol)

یکی از سرویس‌هایی که کارشناسان مجرب ایران کازمد به مشتریان گرامی این فروشگاه ارائه مینمایند، فروش کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) اصل و باکیفیت است.

در واقع اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری فروش کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) را بررسی کنیم میتوانیم بگوییم فروش اینترنتی کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) در فروشگاه ایرانکازمد به دو بخش 1- فروش عمده کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) (فروش کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) به صورت عمده) و 2-خرده فروشی و یا تک فروشی کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) تقسیم میشود.

در حالت عمده فروشی کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) بسته به تعداد محصول سفارش داده شده میتوانید از 5% الی 50% تخفیف ویژه برخوردار شوید. یا به بیان ساده‌تر میتوان اینطور گفت که برای خریداران محترم ایرانکازمد در حالت عمده فروشی، فروش کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) عمده میتواند از 10% الی 100% حاوی سود باشد.

اما خردفروشی یا فروش کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) به صورت تک به این علت ارائه قیمت رقابتی و مناسب شامل تخفیف نمیشود. لذا برای دریافت سود یا تخفیف در خریدکربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) توصیه میکنیم محصولات را با تعداد بالا خریداری فرمایید.

اگر توضیحات این صفحه برای شما کم است یا نیاز به دریافت مشاوره ویا کسب اطلاعات بیشتر دارید، میتوانید از طریق شماره تلفن درج شده در بالا و یا پایین همین صفحه با ما ارتباط برقرار نمایید.

قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol)

واقعیت این است که همه ما در هنگام خرید به قیمت یک کالا یا یک خدمت توجه ویژه ای داریم، چرا که برای اکثر افراد در یک جامعه ممکن است قیمت حرف آخر را بزند. به عنوان مثال قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) میتواند بازه بسیار متفاوتی داشته باشد.

قیمت عمده کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) با قیمت تکفروشی کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) کاملا متفاوت است و این موضوع دلایل بسیار زیادی دارد که از حوصله این متن خارج است. اما در زیر نکاتی بیان شده که دانستن آنها دلیل این اختلاف را برایتان روشن میسازد.

حتی قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) در یک فروشگاه اینترنتی میتواند با یک فروشگاه واقعی یا داروخانه یا مرکز فروش متفاوت باشد چرا که هرکدام از موارد یاد شده به غیر از خود محصول دارای هزینه‌های متفاوتی هستند که باعث تغییر در قیمت مصرف کننده میشوند.

همیشه قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) بر مبنای کیفیت بالا یا پایین میتواند متفاوت باشد، اما متاسفانه برخی افراد فرصت طلب برای منحرف کردن ذهن مشتریها قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) بی کیفیت و کم ارزش را با قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) با کیفیت و اصل به صورت برابر درج کرده و موجب سردرگمی و فریب مشتریان میگردند. که البته راه حل این موضوع و خلاص شدن از شر چنین مشکلی همیشه خرید از یک فروشگاه معتبر است.

از آنجا که ایرانکازمد محصولات خود مانند کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) را مستقیم از تولید کننده یا واردکننده تهیه مینماید، میتوانیم به نسبت کیفیت، تضمین بهترین و مناسب‌ترین قیمت را به شما بدهیم. در واقع قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) در فروشگاه ایرانکازمد بسیار نزدیک به قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) درب کارخانه میباشد. لذا بهترین قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) را میتوانید از ما بخواهید.

جهت دریافت قیمت کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) مرغوب و باکیفیت به صورت عمده با ما در ارتباط باشید. قیمت عمده فروشی کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) همیشه و بطور قطع با قیمت تکفروشی کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) متفاوت خواهد بود.

متاسفانه در سالهای اخیر به علت نوسان شدید ارز و بی ثباتی در بازار قیمت همه محصولات از جمله کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) دستخوش تغییرات بسیار متنوع و متفاوتی شده است. لذا برای خرید عمده قبل از سفارش از طریق وب سایت حتما از قیمت روز کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) از طریق ارتباط با کارشناسان ایرانکازمد دریافت نمایید.

جهت دریافت قیمت امروز کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) با شماره درج شده در بالا یا پایین همین صفحه تماس بگیرید.

کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) از کجا تهیه کنیم؟

یکی از مهمترین سوالات و دغدغه های همه خریداران در فضای واقعی جامعه و این روزها البته در فضای اینترنت بخصوص برای تهیه کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) این است که کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) اصل را از کجا بخریم؟. در واقع یافتن کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) اصل و باکیفیت این روزها با توجه به حجم بسیار زیاد اطلاعات نادرست در فضای مجازی بسیار سخت و دشوار شده است.

لذا ما به شما اکیدا توصیه میکنیم قبل از خرید، وب سایت فروشگاهی مورد نظرتان را به از طریق روشهای زیر مورد بررسی داده و پس از کسب اعتماد از آن فروشگاه اقدام به خرید کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) نمایید.

راه‌های بررسی یک وب سایت فروشگاهی برای کسب اعتماد و خرید از آن :

 • داشتن گواهینامه امنیتی SSL برای وب سایت:
  داشتن گواهینامه SSL اولین و ابتدایی ترین نشانه یک وب سایت معتبر بوده و نمایانگر این است که صاحب یا صاحبان آن وب سایت حال شخص باشد یا شرکت، برای کسب و کار خود اهمیت قائل شده و جهت بهبود امنیت وهمچنین بالابردن رتبه در موتورهای جستجو یا ایجاد اطمینان در خریداران هزینه کرده و گواهینامه SSL برای وب سایت خود تهیه نمود‌اند. اما داشتن اس اس ال خیلی باعث ایجاد اطمینان نمیشود.
 • داشتن صفحه تماس کامل:
  یکی از مهمترین بخشهایی که باعث ایجاد اطمینان و اعتماد مشتریها میشود داشتن یک صفحه تماس کامل به همراه اسم،آدرس، تلفن ثابت، تلفن موبایل و سایر ملزومات برقراری ارتباط با شرکت یا شخص صاحب وبسایت است. وقتی در یک صفحه تماس آدرس دقیق محل کار و همچنین شماره تلفن ثابت درج شده مشتری میتواند به راحتی به وب سایت مذکور اطمینان کرده و با آگاهی از اینکه آدرس فروشگاه چه مجازی چه واقعی در دنیای واقعی کجاست و چطور میتواند به آن دسترسی داشته باشد. چرا که تلفن ثابت برای یک مجموعه نیازمند ارائه سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی بوده و از روی شماره تلفن ثابت میتوان صاحب ملک یا مستاجر آن را به راحتی پیدا کرد.
 • داشتن نماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونیكی (eNamad):
  و اما مهمترین شاخص برای ایجاد اعتماد در مشتری‌های یک وب سایت فروشگاهی داشتن نماد الکترونیک از زیرمجموعه های وزارت صنعت و معدن است. خیلی ساده میتوان گفت اگر وب سایتی دارای این نماد باشد مشتریها با خیال راحت میتوانند از آن فروشگاه خرید کنند، چرا که گرفتن نماد الکترونیک مراحل سخت و اطمینان آوری را میطلبد. به عنوان مثال اگر در پروسه گرفتن نمادالکترونیک سند مالکیت یا قرارداد اجاره رسمی + تلفن ثابت و موبایل با تایید سیستماتیک و مشخصات صاحب وب سایت چه شخص چه شرکت به طور کامل دریافت و حتی تاییده آدرس هم نیاز است. یعنی اینطور که برای آدرس محل کار وب سایت تاییده آدرس ارسال و کد تاییده آن در سایت میبایست ثبت شود و اگر آدرس صحیح نباشد یا تلفن ها واقعی و فعال نباشند به هیچ وجه یک وب سایت نماد الکترونیک دریافت نمیکند و امکان اتصال به درگاه های پرداخت اینترنتی چه بانکی چه واسط را نخواهد داشت.
 • تطابق کامل اطلاعات صفحه تماس با صفحه نماد الکترونیک:
  بعد از داشتن ای‌نماد مهمترین مسئله تطابق کامل و دقیق اطلاعات ثبت شده در صفحه تماس وبسایت با اطلاعات درج شده در صفحه نماد الکترونیک همان سایت است. اگر چنین تطابقی وجود داشت میتوانید از آن فروشگاه آنلاین خرید نمایید.
 • تعداد شکلایت و پاسخدهی در صفحه نماد الکترونیک:
  البته صرفا داشتن نماد الکترونیک و تطابق اطلاعات تماس نمیتواند تضمین کارکرد صحیح و با کیفیت یک فروشگاه اینترنتی شود. یکی از نکات مهم در این زمینه نداشتن شکایت یا در صورت داشتن پاسخ دادن به آن است که در همان صفحه پروفایل یک وب سایت در سایت نماد الکترونیکی قابل مشاهده است. اگر در صفحه نماد سایتی وارد شدید و در بخش شکایات عددی بالاتر از 0 را دیدید مثلا 2 شکایت. کمی با دقت خرید کنید چرا که ظاهرا سرویس دهی آن سایت خیلی خوب نیست. واگر در بخش شکایات پاسخ داده نشده عددی بیشتر از 0 را دیدید یا خرید نکنید یا با دقت بیشتری خرید کنید. چرا که این عدد نمایانگر این است که از آن سایت در نماد الکترونیک شکایت شده و صاحب سایت هیچ پاسخی برای رفع مشکل به مسئله نداده است. لذا ممکن است این اتفاق برای شما نیز بیوفتد. اما اگر شکایات پاسخ داده شده بودند یا در کل شکایتی از آن سایت ثبت نشده بود یعنی وب سایت مذکور با کیفیت بوده و سرویس دهی مناسبی داشته است و میتوانید با خیال راحت از آن سایت خرید نمایید.

ایرانکازمد با بیش از 3 سال سابقه و بیش از 2 سال فروش اینترنتی و همچنین دارابودن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت آماده فروش کربومر 940 ترک (Carbomer | Carbopol) به شما عزیزان میباشد.

دیدگاه‌ها

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی