منوی اصلی
سبد خرید شما

گلیسرول مونو استئارات - جی ام اس (GMS) - (به‌روز‌شده 04/24/2024)

گلیسرول مونو استئارات - جی ام اس (GMS)
پر فروش 20گرمی 50گرمی 100گرمی 250گرمی 500گرمی 1کیلویی
گلیسرول مونو استئارات - جی ام اس (GMS)

مشخصات محصول

عمومی
رنگسفید
مواد اولیه
حالتپودری
تاریخ تولید2024
تاریخ انقضاء5سال پس از تولید
 • وضعیت موجودی: آماده ارسال
 • کد محصول: pid-1966
9,600تومان
قیمت بدون مالیات: 9,600تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 1

گزینه های در دسترستوضیحات محصول

گلیسیرین مونو استئارات یا گلیسرول معروف چه کاربردهایی دارد

گلیسیرین مونو استئارات که با نام گلیسرول نیز شناخته میشود با نام اختصاری GMS در بازار عرضه میشود. از مهمترین کاربردهای این ماده استفاده از ان در صنایع غذایی به عنوان امولسیفایر است.میتوان گفت این ماده گلیسرول استر استئاریک اسید است . این ماده به صورت جامد و پودر سفید رنگ و بدون بو است و کمی شیرین است.

خواص و ویژگی ها

فرمول شیمیایی : C21H42O24

وزن مولی :  358.563  گرم بر مول

شکل ظاهری: جامد سفید رنگ

نقطه ذوب : 57 الی 65 درجه  سانتی گراد

حلالیت : نامحلول در آب

دانسیته :  1.03 گرم بر سانتی متر مکعب

نقطه اشتعال : 230 درجه سانتی گراد

گلیسیرین یا گلیسرول یک الکل سه عاملی است که در ساختار شیمیایی اش سه استخلاف هیدروکسیل دارد .این ماده به دلیل پیوند های هیدروژنی در اب و الکل امتزاج پذیر است ودر سایر حلال ها  کم حل میشود. به طور کلی گلیسرول مایعی شفاف و بدون رنگ است که بو ندارد  و در صورتی که گرما به ان بدهیم اب از دست میدهد و ایجاد بوی ازاردهنده ناشی از تولید الدئید در این وکنش  است .این ماده می تواند با اسید چرب ترکیب شود و مونو و تری گلیسیرید تولید کند. برای مثال روغن نباتی مثالی برای این واکنش است. گلیسیرین در گرید دارویی برای تولید محصولات مراقبت از پوست مثل انواع لوسیون ها استفاده میشود. علاوه بر این در تولید شیاف این ماده کاربرد دارد .

ایزومرهای گلیسرول مونو استئارات

گلیسیرین مونو استئارات سه نوع ایزومر اورتو متا و پارا دارد و علاوه بر ان دو نوع انانتیومر با نام شیمیایی 1- گلیسرول مونو استئارات و 2-گلیسرول مونو استئارات نیز دارد که از لحاظ خواص زیادی به هم شباهت دارند.

نگاهی به کاربردهای مختلف گلیسیرین مونو استئارات

از جمله کاربردهای این ترکیب شیمیایی میتوان به استفاده از ان در صنایع مختلف مثل صنایع تولید محصولات غذایی اشاره کرد.این ماده به عنوان یک ماده موثر انتی کیکینگ و یا امولسیفایر و نگهدارنده در فرایند تولید محصولات غذایی مختلفی کاربرد دارد .استفاده غذایی از این ماده دارای مجوز های لازم از سازمان غذا و داروی امریکا یعنی FDA است.

این ماده نقش امولسیفایر را دارد بنابراین در تولید و پخت نان ،کیک،دسر های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از این ماده در خمیر نان از کهنه شدن و کاهش کیفیت نان در دراز مدت میکاهد و مانع از خشک شدن زودرس نان میشود.زیرا نقش امولسیون کنندگی این ماده باعث میشود دو فاز اب و روغنی کنار هم نگه داشته شوند و بدین ترتیب کیفیت و مزه نان حفظ میشود.

گلیسیرین مونو استئارات (GMS)، به دست آمده از ترکیب گلیسرول و استئاریک اسید، یک ماده افزودنی پرکاربرد در صنایع غذایی است. به عنوان یک مولد امولسیون و پایدارکننده، گلیسرین مونو استئارات نقش مهمی در تولیدات غذایی ایفا می‌کند. هدف این مقاله بررسی کاربردها و عملکرد گلیسرین مونو استئارات در صنعت غذایی است.

امولسیفیکاسیون و پایدارسازی

 گلیسرین مونو استئارات به عنوان یک مولد امولسیون عمل می‌کند و در پخش و ترکیب چربی و آب در محصولات غذایی کمک می‌کند. این ماده امولسیون پایداری ایجاد می‌کند که باعث بهبود بافت و حس نرمی در محصولات می‌شود. با جلوگیری از جداسازی فازها، گلیسرین مونو استئارات پایداری و یکنواختی محصولات غذایی را تقویت می‌کند، به خصوص در محصولاتی که شامل چربی یا روغن هستند.

بهبود ساختار و بافت

گلیسیرین مونو استئارات به ساختار و بافت محصولات غذایی کمک می‌کند. این ماده در بستنی‌ها، خامه‌های و محصولات پخت و پز، گلیسیرین مونو استئارات به ترکیبی مطلوب از بافت و حس لطافت کمک می‌کند.

افزایش عمر مفید

 گلیسرین مونو استئارات به عنوان یک عامل پایدار کننده عمل می‌کند و عمر مفید محصولات صنایع غذایی را افزایش می‌دهد. این ماده از بلور شدن چربی جلوگیری می‌کند و جلوی توسعه بافت‌ها و طعم‌های ناخواسته در طول زمان را میگیرد. با حفظ سلامتی و کیفیت محصولات، گلیسرین مونو استئارات به حفظ تازگی و کیفیت غذا کمک می‌کند.

سازگاری و تنوع

GMS با تنوع مواد غذایی این محصول سازگاری دارد و در ترکیب محصولات غذایی مختلف استفاده می‌شود. این ماده به طور معمول در محصولات پخت و پز، محصولات لبنی، شیرینی‌پزی، گوشت فرآوری شده و سس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. چنین تنوعی باعث می‌شود. که GMS به عنوان یک ابزار ارزشمند برای دستیابی به خواص مطلوب غذا مورد استفاده قرار گیرد.

مقررات قانونی

استفاده از گلیسیرین مونو استئارات در صنایع غذایی تحت مقررات و استانداردهای قانونی است. گلیسیرین مونو استئارات به عنوان یک ماده افزودنی ایمن شناخته شده است که با رعایت محدوده‌های مشخص شده استفاده می‌شود. گلیسرین مونو استئارات (GMS) علاوه بر کاربردهای خود در صنایع غذایی، در برخی صنایع دیگر نیز استفاده می‌شود.

سایر کاربرهای گلیسیرین مونو استئارات

صنایع آرایشی و بهداشتی

گلیسیرین مونو استئارات در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند لوسیون‌ ها، کرم‌ها و صابون‌ ها به عنوان یک عامل امولسیون‌ کننده و ضد جداسازی استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند بهبود روانیت و پایداری فرمولاسیون‌های آرایشی و بهداشتی را فراهم کند.

صنعت داروسازی

در برخی داروها، گلیسیرین مونو استئارات به عنوان یک عامل پایدارسازی و امولسیون‌دهنده استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند کمک کند تا داروی محلول در آب به طور یکنواخت پخش شود و تاثیر بیشتری داشته باشد.

صنایع مراقبت از پوست

گلیسیرین مونو استئارات یا  GMS در تولید محصولات مراقبت از پوست مانند کرم‌ها، لوسیون‌ها و کرم‌های ضدآفتاب به عنوان یک عامل امولسیون‌ کننده و پایدارکننده استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند به حفظ رطوبت و نرمی پوست کمک کند و محصولات را سبک و قابل استفاده کند.

صنایع شوینده

گلیسیرین مونو استئارات در تولید محصولات شوینده مانند مایع ظرفشویی، شامپو و صابون به عنوان یک ماده پایدارکننده و امولسیون‌ دهنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده میتواند به استحکام و پایداری فرمولاسیون‌ های شوینده کمک کند و توزیع یکنواخت مواد فعال را فراهم سازد.

صنایع پلاستیک و پلیمر

 در برخی فرآورده‌های پلاستیکی و پلیمری، گلیسیرین مونو استئارات به عنوان یک ماده افزودنی استفاده می‌شود. این ماده میتواند به بهبود خواص فیزیکی و مکانیکی محصولات پلاستیکی کمک کند و تغییرات حرارتی را کنترل کند.

به طور کلی، گلیسیرین مونو استئارات به عنوان یک ماده چند منظوره در صنایع غذایی و صنایع دیگر استفاده می‌شود. کاربردهای آن شامل امولسیفیکاسیون، پایدارسازی، پخش یکنواخت مواد و بهبود خواص محصولات می‌شود. این ماده باعث بهبود عملکرد و کیفیت محصولات در صنایع مختلف می‌شود.در تولید محصولات غذایی مثل خامه و بستنی به منظور ایجاد بافتی صاف ونرم و حجم دهی به این مواد غذایی از GMS استفاده میشود.

گلیسیرین مونو استئارات در داروسازی نیز بسیار کاربرد دارد . در چشم پزشکی از این ماده برای کاهش مایعات درون چشم هنگام معاینه استفاده میشود. به علاوه گاهی اوقات از این ماده به عنوان ملین در درمان یبوست استفاده میشود. تزریق وریدی گلیسرول در شرایط خاصی مثل سکته مغزی،مننژیت،سندروم ریه،اسیب عصبی مرکزی و ... انجام میشود. این ماده  همچنین به عنوان مرطوب کننده در تولید کرم های مراقبت پوستی برای حفظ رطوبت پوست استفاده میشود و ورزشکاران نیز از این ماده برای جلوگیری از افت آب در بدن استفاده میکنند.

گلیسرول مونو استئارات (جی ام اس | GMS) چیست؟

گلیسرول مونو استئارات (glycerol monostearate) یا جی ام اس (GMS) ماده ای آلی است که به عنوان امولسیون کننده استفاده می شود. گلیسیرین مونو استئارات سفید رنگ، بدون بو و با مزه ای شیرین است و به صورت پودر وجود دارد GMS به طور طبیعی در بدن وجود دارد و در نتیجه شکست چربی ها توسط لیپاز در پانکراس تولید می شود

خصوصیات فزیکی و شیمیایی گلیسرول مونو استئارات

 • حالت فیزیکی جی ام اس : پودر تقریبا سفید
 • فرمول مولکولی جی ام اس: C21H42O4
 • جرم مولکولی جی ام اس : 56/358
 • نام های متداول GMS : دی هیدروکسی پروپیل اوکتا دکانوآت / گلیسیریل مونو استئارات / گلیسیرین مونو استئارات / مونو استئارین
 • ایزومرها: 1-گلیسرول مونو استئارات 2-گلیسرول مونو استئارات
 • نقطه ذوب جی ام اس: 68 تا 63 درجه سانتی‌گراد
 • ویسکوزیته: 180 تا 220
 • دانسیته: 03/1 گرم بر سانتی متر مکعب
 • نقطه جوش GMS : بیشتر از 100 درجه سانتی‌گراد
 • ضریب شکست جی ام اس : 432/1
 • نقطه اشتعال (فارنهایت): بیشتر از 400 درجه
 • شرایط انبار و نگهداری GMS :دمای اتاق
 • حلالیت در آب: نامحلول
 • حلالیت در سایر حلال ها: حلالیت جزئی در اتانول / نامحلول در حلال های آلیفاتیک
 • کاربرد جی ام اس : در صنایع غذایی، دارویی، آرایشی بهداشتی، پلاستیک

کاربردهای گلیسرول مونو استئارات جی ام اس در صنایع مختلف

جی ام اس در صنایع غذایی

به عنوان امولیسیفایر در پخت کیک: در پخت کیک،امولیسیفایرهایی نظیر GMS، مونوگلیسیرید ها و دی گیلیسیریدهایی از اسید های چرب برای نرمی بافت کیک استفاده می شود جی ام اس به عنوان یکی از اصلی ترین افزودنی های غذایی برای افزایش غلظت،امولیسیون کننده،عامل نگه دارنده،امولیسیفایر در بستنی، خامه،نان،دسرها،کره،نوشیدنی ها و لبنیات شناخته شده است

GMS هم چنین در تولید انواع مواد غذایی کاربرد دارد

 •  انواع نان
 •  مارگارین کیک
 •  مارگارین
 •  محصولات قنادی
 •  انواع خامه ها
 • خامه زده شده
 •  کارامل ها
 • کره بادام زمینی

تاثیر استفاده از GMS در صنایع غذایی چیست

 • استفاده گلیسرول مونو استئارات (GMS) در انواع نان برای جلوگیری از خشک شدن و تغییر مزه به مرور زمان
 • در مارگارین های کیک گلیسرول مونو استئارات (جی ام اس) باعث جلوگیری از حذف آب شده و روغن و آب را در کنار هم نگه می دارد
 •  در تولیدات قنادی ها گلیسرول مونو استئارات (جی ام اس) باعث جلوگیری از فروپاشی مواد می شود
 •  برای حجم دادن به خامه گليسرول مونو استئارات به عنوان امولیسیفایر استفاده می شود
 • گلیسرول مونواستئارات (GMS) به طور گسترده ای به عنوان امولسیفایر، تقویت کننده طعم دهنده در نوشیدنی استفاده می شود  جی ام اس به عنوان امولسیفایر،تقویت کننده طعم در نوشیدنی های پروتئینی حاوی لیپید برای جلوگیری از تبدیل شدن به لایه های مجزا و تقویت امولسیون کاربرد دارد

صنعت پلاستیک

گلیسرول مونو استئارات (GMS) به عنوان روان کننده،آنتی استاتیک و پلاستی سایزر غیر سمی در تولید انواع پلاستیک ها کاربرد دارد هم چنین می تواند انعطاف پذیری پلاستیک را افزایش دهد و باعث  طول عمر بیشتر آن شود در تولید درب های پلی پروپیلنی برای ایجاد خاصیت آنتی استاتیکی و روان کنندگی بیشتر کاربرد دارد

صنعت کشاورزی

در صنایع کشاورزی نیز از جی ام اس ماده به عنوان ضد مه (anti-fog) در فیلم های پلاستیکی که در گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد استفاده می شود

صنعت نساجی

در صنایع نساجی برای افزایش نرمی و صافی الیاف از گلیسرول مونو استئارات (GMS) استفاده می کنند

صنعت روغن

در روغن های صنعتی تعلیق رنگ های آلی در فاز آبی GMS کاربرد دارد

کاربرد گلیسرول مونو استئارات (جی ام اس) در محصولات آرایشی و بهداشتی

 • برای افزایش کیفیت پایداری در لوازم آرایشی و بهداشتی از گلیسرول مونو استئارات به عنوان امولیسیفایر و کمک امولیسیفایر و تثبیت کننده ویسکوزیته به کار برده می شود
 • جی ام اس عامل امولسیون کننده در روغن ها وکس ها و حلال ها می باشد
 • گلیسروا مونو استئارات به عنوان اصلاح کننده و کنترل آزاد سازی در داروها استفاده می شود
 • به عنوان ضد تعریق و دئو دورانت می توان ازGMS بهره برد
 • در محصولات مراقبتی کودکان از گلیسرول مونو استئارات مصرف می کنند
 • در تولید ضد آفتاب ها GMS کاربرد دارد
 • نرم کننده ها به کمک گلیسرول مونو استئارات تولید می شوند
 • در تولید لوسیون ها GMS مصرف می شود
 •  در امولسیون های قابل اسپری شونده گلسرول مونو استئارات مورد استفاده قرار می گیرد

عوارض مصرف جانبی گلیسرول مونو استئارات

اگرچه جی ام اس ترکیب به طور کلی بی خطر است،اما استفاده بیش از حد از GMS ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند از آنجا که جی ام اس مایعات را از مغز و چشم به عضلات و سایر قسمت های بدن می کشد،مقادیر بیش از حد GMS ممکن است باعث سردرد یا تاری دید شود

برخی دیگر از عوارض جانبی جی ام اس ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تشنگی بیش از حد
 • اسهال
 • استفراغ
 • سرگیجه
 • نفخ شکم
 • دل درد
 • التهاب در دستگاه گوارش

خرید گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate )

اگر به دنبال خرید گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) در فضای وسیع اینترنت هستید توصیه میکنیم به این نکته که در واقع یکی از مهمترین نکات در خریدهای اینترنتی هست نیز توجه داشته باشید که محصول یا محصولات مورد نظرتان را حتما از فروشگاه‌های آنلاین معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت (مانند ایرانکازمد) هستند خریداری بفرمایید

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی دقیقا به این معناست که شما میتوانید با خیال راحت و به صورت آنلاین خریدهای خود را از یک وبسایت انجام دهید و اگر هر زمانی و به هر شکلی به مشکلی برخوردید، به راحتی میتوانید مطالبات و حقوق خود را به صورت قانونی و مشورع پیگیری نمایید

اگر قصدتان خرید گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) است ما به شما خرید گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) از فروشگاه ایران کازمد را پیشنهاد میکنیم، چرا که این روزها متاسفانه افراد سودجو و غیرقابل اعتماد به اسم گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) محصولات بی‌کیفیت و کم ارزش یا حتی بعضا فاقد ارزش را به کاربران وب سایتهایشان میفروشند که این امر خود باعث آسیبهای بسیار زیادی که در برخی موارد غیر قابل جبران هستند، میشود.

برای افرادی که کیفیت برایشان مطرح و جز موارد مهم است لزوما خرید گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) نیازهایشان را مرتفع نمی نماید و در بازار رقابتی هم قیمت و هم کیفیت مطرح است که برای این موضوع خرید اینترنتی گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) از فروشگاه آنلاین ایران کازمد یک انتخاب کاملا امن، باکیفت، هوشمندانه، مطمئن و مقرون به صرفه است. به این دلیل که ما گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) مرغوب را از واردکنندگان اصلی و مطمئن تهیه میکنیم.

البته به این نکته نیز توجه بفرمایید که اگر به دنبال خرید عمده گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) هستید، میتوانید از طریق همین برای خرید عمده اقدام نمایید. به این صورت که کافیست ابتدا "گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) " را به سبد خرید خود اضافه نمایید، سپس تعداد آن را در سبد خریدتان را افزایش دهید. سیستم ما بصورت اتوماتیک تخفیف خرید عمده را برای شما لحاظ مینماید.

ضمنا خرید گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) از ایرانکازمد به صورت عمده برای شما امتیاز خواهد داشت و این امتياز در سیستم ما ثبت و در خریدهای بعدی شما به عنوان تخفیف بیشتر یا قیمت پایینتر به صورت اتوماتیک لحاظ خواهد شد. دقت بفرماید خرید هر یک گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) برای شما یک امتیاز به محسوب میشود.

یک نکته مهم: همیشه خرید بی واسطه از واردکننده یا تولید کننده، در این مورد خاص خرید بدون واسطه گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) به صورت مشخص یک مزیت فوق العاده بزرگ برای هر نوع خریداری به حساب میآید. چرا که میتواند همه واسط‌ها و دلالهای میانی را حذف و محصول را با بهترین قیمت به دست خریدار برساند.

برای خرید گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) از فروشگاه ایرانکازمد میتوانید از طریق همین صفحه محصول را به سبد خریدتان افزوده و وارد مرحله تسویه حساب شوید. در مرحله تسویه حساب میبایست نام، آدرس و تلفن خود را نوشته و در ادامه برای تکمیل سفارش گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) وارد مرحله پرداخت شوید.

فروش گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate )

یکی از سرویس‌هایی که کارشناسان مجرب ایران کازمد به مشتریان گرامی این فروشگاه ارائه مینمایند، فروش گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) اصل و باکیفیت است.

در واقع اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری فروش گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) را بررسی کنیم میتوانیم بگوییم فروش اینترنتی گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) در فروشگاه ایرانکازمد به دو بخش 1- فروش عمده گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) (فروش گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) به صورت عمده) و 2-خرده فروشی و یا تک فروشی گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) تقسیم میشود.

در حالت عمده فروشی گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) بسته به تعداد محصول سفارش داده شده میتوانید از 5% الی 50% تخفیف ویژه برخوردار شوید. یا به بیان ساده‌تر میتوان اینطور گفت که برای خریداران محترم ایرانکازمد در حالت عمده فروشی، فروش گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) عمده میتواند از 10% الی 100% حاوی سود باشد.

اما خردفروشی یا فروش گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) به صورت تک به این علت ارائه قیمت رقابتی و مناسب شامل تخفیف نمیشود. لذا برای دریافت سود یا تخفیف در خریدگلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) توصیه میکنیم محصولات را با تعداد بالا خریداری فرمایید.

اگر توضیحات این صفحه برای شما کم است یا نیاز به دریافت مشاوره ویا کسب اطلاعات بیشتر دارید، میتوانید از طریق شماره تلفن درج شده در بالا و یا پایین همین صفحه با ما ارتباط برقرار نمایید.

قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate )

واقعیت این است که همه ما در هنگام خرید به قیمت یک کالا یا یک خدمت توجه ویژه ای داریم، چرا که برای اکثر افراد در یک جامعه ممکن است قیمت حرف آخر را بزند. به عنوان مثال قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) میتواند بازه بسیار متفاوتی داشته باشد.

قیمت عمده گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) با قیمت تکفروشی گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) کاملا متفاوت است و این موضوع دلایل بسیار زیادی دارد که از حوصله این متن خارج است. اما در زیر نکاتی بیان شده که دانستن آنها دلیل این اختلاف را برایتان روشن میسازد.

حتی قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) در یک فروشگاه اینترنتی میتواند با یک فروشگاه واقعی یا داروخانه یا مرکز فروش متفاوت باشد چرا که هرکدام از موارد یاد شده به غیر از خود محصول دارای هزینه‌های متفاوتی هستند که باعث تغییر در قیمت مصرف کننده میشوند.

همیشه قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) بر مبنای کیفیت بالا یا پایین میتواند متفاوت باشد، اما متاسفانه برخی افراد فرصت طلب برای منحرف کردن ذهن مشتریها قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) بی کیفیت و کم ارزش را با قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) با کیفیت و اصل به صورت برابر درج کرده و موجب سردرگمی و فریب مشتریان میگردند. که البته راه حل این موضوع و خلاص شدن از شر چنین مشکلی همیشه خرید از یک فروشگاه معتبر است.

از آنجا که ایرانکازمد محصولات خود مانند گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) را مستقیم از تولید کننده یا واردکننده تهیه مینماید، میتوانیم به نسبت کیفیت، تضمین بهترین و مناسب‌ترین قیمت را به شما بدهیم. در واقع قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) در فروشگاه ایرانکازمد بسیار نزدیک به قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) درب کارخانه میباشد. لذا بهترین قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) را میتوانید از ما بخواهید.

جهت دریافت قیمت گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) مرغوب و باکیفیت به صورت عمده با ما در ارتباط باشید. قیمت عمده فروشی گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) همیشه و بطور قطع با قیمت تکفروشی گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) متفاوت خواهد بود.

متاسفانه در سالهای اخیر به علت نوسان شدید ارز و بی ثباتی در بازار قیمت همه محصولات از جمله گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) دستخوش تغییرات بسیار متنوع و متفاوتی شده است. لذا برای خرید عمده قبل از سفارش از طریق وب سایت حتما از قیمت روز گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) از طریق ارتباط با کارشناسان ایرانکازمد دریافت نمایید.

جهت دریافت قیمت امروز گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) با شماره درج شده در بالا یا پایین همین صفحه تماس بگیرید.

گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) از کجا تهیه کنیم؟

یکی از مهمترین سوالات و دغدغه های همه خریداران در فضای واقعی جامعه و این روزها البته در فضای اینترنت بخصوص برای تهیه گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) این است که گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) اصل را از کجا بخریم؟. در واقع یافتن گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) اصل و باکیفیت این روزها با توجه به حجم بسیار زیاد اطلاعات نادرست در فضای مجازی بسیار سخت و دشوار شده است.

لذا ما به شما اکیدا توصیه میکنیم قبل از خرید، وب سایت فروشگاهی مورد نظرتان را به از طریق روشهای زیر مورد بررسی داده و پس از کسب اعتماد از آن فروشگاه اقدام به خرید گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) نمایید.

راه‌های بررسی یک وب سایت فروشگاهی برای کسب اعتماد و خرید از آن :

 • داشتن گواهینامه امنیتی SSL برای وب سایت:
  داشتن گواهینامه SSL اولین و ابتدایی ترین نشانه یک وب سایت معتبر بوده و نمایانگر این است که صاحب یا صاحبان آن وب سایت حال شخص باشد یا شرکت، برای کسب و کار خود اهمیت قائل شده و جهت بهبود امنیت وهمچنین بالابردن رتبه در موتورهای جستجو یا ایجاد اطمینان در خریداران هزینه کرده و گواهینامه SSL برای وب سایت خود تهیه نمود‌اند. اما داشتن اس اس ال خیلی باعث ایجاد اطمینان نمیشود.
 • داشتن صفحه تماس کامل:
  یکی از مهمترین بخشهایی که باعث ایجاد اطمینان و اعتماد مشتریها میشود داشتن یک صفحه تماس کامل به همراه اسم،آدرس، تلفن ثابت، تلفن موبایل و سایر ملزومات برقراری ارتباط با شرکت یا شخص صاحب وبسایت است. وقتی در یک صفحه تماس آدرس دقیق محل کار و همچنین شماره تلفن ثابت درج شده مشتری میتواند به راحتی به وب سایت مذکور اطمینان کرده و با آگاهی از اینکه آدرس فروشگاه چه مجازی چه واقعی در دنیای واقعی کجاست و چطور میتواند به آن دسترسی داشته باشد. چرا که تلفن ثابت برای یک مجموعه نیازمند ارائه سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی بوده و از روی شماره تلفن ثابت میتوان صاحب ملک یا مستاجر آن را به راحتی پیدا کرد.
 • داشتن نماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونیكی (eNamad):
  و اما مهمترین شاخص برای ایجاد اعتماد در مشتری‌های یک وب سایت فروشگاهی داشتن نماد الکترونیک از زیرمجموعه های وزارت صنعت و معدن است. خیلی ساده میتوان گفت اگر وب سایتی دارای این نماد باشد مشتریها با خیال راحت میتوانند از آن فروشگاه خرید کنند، چرا که گرفتن نماد الکترونیک مراحل سخت و اطمینان آوری را میطلبد. به عنوان مثال اگر در پروسه گرفتن نمادالکترونیک سند مالکیت یا قرارداد اجاره رسمی + تلفن ثابت و موبایل با تایید سیستماتیک و مشخصات صاحب وب سایت چه شخص چه شرکت به طور کامل دریافت و حتی تاییده آدرس هم نیاز است. یعنی اینطور که برای آدرس محل کار وب سایت تاییده آدرس ارسال و کد تاییده آن در سایت میبایست ثبت شود و اگر آدرس صحیح نباشد یا تلفن ها واقعی و فعال نباشند به هیچ وجه یک وب سایت نماد الکترونیک دریافت نمیکند و امکان اتصال به درگاه های پرداخت اینترنتی چه بانکی چه واسط را نخواهد داشت.
 • تطابق کامل اطلاعات صفحه تماس با صفحه نماد الکترونیک:
  بعد از داشتن ای‌نماد مهمترین مسئله تطابق کامل و دقیق اطلاعات ثبت شده در صفحه تماس وبسایت با اطلاعات درج شده در صفحه نماد الکترونیک همان سایت است. اگر چنین تطابقی وجود داشت میتوانید از آن فروشگاه آنلاین خرید نمایید.
 • تعداد شکلایت و پاسخدهی در صفحه نماد الکترونیک:
  البته صرفا داشتن نماد الکترونیک و تطابق اطلاعات تماس نمیتواند تضمین کارکرد صحیح و با کیفیت یک فروشگاه اینترنتی شود. یکی از نکات مهم در این زمینه نداشتن شکایت یا در صورت داشتن پاسخ دادن به آن است که در همان صفحه پروفایل یک وب سایت در سایت نماد الکترونیکی قابل مشاهده است. اگر در صفحه نماد سایتی وارد شدید و در بخش شکایات عددی بالاتر از 0 را دیدید مثلا 2 شکایت. کمی با دقت خرید کنید چرا که ظاهرا سرویس دهی آن سایت خیلی خوب نیست. واگر در بخش شکایات پاسخ داده نشده عددی بیشتر از 0 را دیدید یا خرید نکنید یا با دقت بیشتری خرید کنید. چرا که این عدد نمایانگر این است که از آن سایت در نماد الکترونیک شکایت شده و صاحب سایت هیچ پاسخی برای رفع مشکل به مسئله نداده است. لذا ممکن است این اتفاق برای شما نیز بیوفتد. اما اگر شکایات پاسخ داده شده بودند یا در کل شکایتی از آن سایت ثبت نشده بود یعنی وب سایت مذکور با کیفیت بوده و سرویس دهی مناسبی داشته است و میتوانید با خیال راحت از آن سایت خرید نمایید.

ایرانکازمد با بیش از 3 سال سابقه و بیش از 2 سال فروش اینترنتی و همچنین دارابودن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت آماده فروش گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate ) به شما عزیزان میباشد.

دیدگاه‌ها

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید