منوی اصلی
سبد خرید شما

روغن آرگان مراکشی (Moroccan Argan Oil) - (به‌روز‌شده 10/03/2023)

روغن آرگان مراکشی (Moroccan Argan Oil)
روغن آرگان مراکشی (Moroccan Argan Oil)

مشخصات محصول

مواد اولیه
حالتمایع
تاریخ تولید1401/05/20
تاریخ انقضاء3سال پس از تولید
 • وضعیت موجودی: آماده ارسال
 • کد محصول: pid-700
102,600تومان
قیمت بدون مالیات: 102,600تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 1

گزینه های در دسترستوضیحات محصول

فواید روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

 • مرطوب کننده پوست
 • کمک به رشد موها
 • آبرسانی مناسب به پوست
 • مبارزه با درماتیت
 • کمک به از بین بردن مو خوره
 • کمک به از بین بردن آکنه و جای جوش
 • کمک به بهبود کشیدگی های پوست
 • کمک به تسکین پوست پس از اصلاح
 • نرم کننده و مرطوب کننده مو
 • کمک به رفع خشکی و شوره مو
 • کمک به بهبود ترک های روی ناخن و خشکی پا

روغن آرگان مراکشی دارای خواص بسیاری میباشد که در زیر به توضیح آن میپردازیم.

همانگونه که معروف شده است، دانه آرگان از مراکش می‌آید، اما کشور های اروپایی دیگری هم به کشت این محصول میپردازند. در حال حاضر تمام دنیا از این ماده سود می‌برند.

کاربردهای بسیار زیاد این روغن، از پخت غذا گرفته تا استفاده‌های آرایشی و بهداشتی، آن را به عصاره بی‌نظیر طبیعت تبدیل کرده است. عصاره‌ای که در قسمت‌های زیادی از ترکیبات محصولات آرایشی بهداشتی موجود است.

روغن آرگان علاوه بر اینکه به محصولات زیبایی پوست و مو کیفیت میبخشد، محبوبیت زیادی نیز در میان بانوان بدست آورده است. بطوریکه نمونه خالص آرگان جایگزین انواع لوسیون‌های پوست و مو برای خانم‌ها شده است.

روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) از میوه درخت‌های آرگان استخراج میشود و بعد از تصفیه و بسته‌بندی به سراسر جهان ارسال می‌شود.

روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) بیشتر از اسیدهای چرب مانند اسید اولئیک و اسید لینولئیک و همچنین انواع ترکیبات فنلی تشکیل شده است.

بطور دقیق محتوای اسیدهای چرب روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) شامل ۲۹ تا ۳۶ درصد لینولئیک یا امگا ۶ می‌باشد. بنابراین بخش زیادی از خواص روغن آرگان را، وجود این دو ماده تشکیل میدهد.

اسید اولئیک که در روغن زیتون هم وجود دارد، بعنوان سلامتی بخش قلب شناخته می‌شود.

ماده دیگری نیز که به مقدار زیادی در این روغن طبیعی پیدا می‌شود، ویتامین E است. حتما از خواص و قابلیت‌های این ویتامین در سلامت و زیبایی پوست و مو چیزهای زیادی میدانید.

علاوه بر آن، به دلیل وجود خواص آنتی اکسیدانی ویتامین E ، روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) محافظت پوست و مو را نیز انجام می‌دهد.

روی هم رفته روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) هم از پوست و موی شما در مقابل آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کند و هم سلامت، زیبایی و جوانی را به آن برمی‌گرداند.

خواص روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) برای مو

روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) یک ماده سلامت و زیبایی بخش است، که موهایتان به آن نیاز دارد. این روغن از طرق مختلفی برای موهای شما مفید است.

به علت طبیعی بودن روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) احتمال بروز هرگونه عارضه جانبی در موهای شما بسیار پایین است. از طرفی کارایی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) به زیبایی مو ختم نمی‌شود.

خواص این روغن سبب شده که استفاده از آن بمعنای پیشگیری از اختلالات و حفظ سلامت مو باشد.

تقویت کننده ساقه مو با استفاده از روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

بی شک یکی از بهترین روغن‌ها برای مو، روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) است. بخصوص که در تقویت و سلامت بخشیدن به ساقه مو، روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) حرف اول را می‌زند.

حاصل ویتامین E و اسیدهای چرب مختلف در این ماده، بهترین سرم‌ طبیعی تقویت کننده ساقه مو است.

به همین دلیل از روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) به عنوان لوسیون مو بعد از استحمام استفاده می‌شود. کافی است روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) را از ایرانکازمد خریداری کرده و پس از هر بار حمام، مقداری از آن را بر روی ساقه مو بمالید.

به این ترتیب کمترین نتیجه‌ای که بدست می‌آید، موهای صاف، درخشان و یکدستی است که خوب رشد می‌کند. همچنین در صورت ترکیب روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) با روغن کنجد، یک سرم تقویت کننده و زیبایی بخش برای ساقه مو به وجود می‌آید.

نحوه مصرف و ماساژ روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) برای مو

خاصیت آبرسانی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) خاصیت آبرسانی فوق العاده ای برای موها دارد. وجود ویتامین E در روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)، اجازه نمی‌دهد که موها خشک بشوند.

همین خاصیت از بروز مشکلات مو مانند موخوره و شوره نیز جلوگیری می‌کند. همچنین با استفاده منظم از روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)، دیگر اثری از موهای وز و یا شکننده باقی نمیماند.

خاصیت ضد التهابی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

خواص ضد التهابی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)، سلامت پوست سر را ضمانت می‌کند. از آنجاکه سلامت موها در گرو سلامت پوست سر است، روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) از بهترین روغن‌‌ها برای سلامت مو به محسوب میشود.

انواع قارچ‌های پوست سر و عفونت‌های این ناحیه با روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) بهبود پیدا کرده و منافذ آن به لحاظ شرایط رشد طبیعی مو نیز بهبود پیدا می‌کنند.

خواص روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) برای پوست

فواید روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) برای پوست، به بهبود عارضه‌های پوستی محدود نمی‌شود. روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) به علت عناصر طبیعی قابل توجهی که دارد، از بروز اختلالات پوستی پیشگیری کرده و سلامت، زیبایی و جوانی پوست را حفظ می‌کند.

خاصیت ضد پیری روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

بسیاری از دانشمندان در آزمایشات خود به این نتیجه رسیده‌اند که روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) پروسه پیر شدن پوست و ایجاد نشانه‌های پیری را به تأخیر می‌اندازد.

روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) کاربرد ضد پیری را از خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی خود می‌گیرد.

جوان شدن پوست با استفاده از روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

علاوه بر خواص پیشگیرانه روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) در فرآیند پیری، این عصاره گیاهی در از بین بردن نشانه‌های پیری و جوانسازی پوست نیز نقش بسزایی دارد.

روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) با بهبود خاصیت کشسانی و آبرسانی به پوست، بافتی مستحکم، صاف و جوان به پوست می‌دهد.

خاصیت جوانسازی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) سالهاست که به اثبات رسیده و دلیل استفاده از آن در انواع لوسیون‌ها و محصولات آرایشی بهداشتی پوست همین موضوع است.

ترمیم شدن پوست با استفاده از روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

سالیان سال است که در زادگاه روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) یعنی شمال آفریقا از روغن گیاهی آرگان بعنوان ماده ای برای عارضه‌های پوستی استفاده می‌شود.

در واقع عناصر ضد التهاب و ضد عفونتی که در روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) موجود است، به آن خاصیت ترمیم کنندگی بخشیده است.

بنابراین التهابات پوستی که در اثر اشعه‌های مضر خورشید بر روی پوست به وجود می‌آیند، با استفاده پیاپی از روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) به‌کلی از بین می‌روند.

جالب است بدانید طبق تحقیقاتی که بر روی موش‌ها انجام گرفته است، روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) زخم‌ و جراحت را ترمیم می‌کند.

به‌هرحال روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) با افزایش خاصیت کشسانی پوست، اثرات ترک‌ها و خطوط ناشی از بارداری، کاهش و اضافه وزن ناگهانی و جراحی را کمرنگ و به مرور زمان از بین میبرد.

محو کردن ترک پوستی با روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

از بین بردن اثرات جوش و آکنه از روی پوست، بهبود بیماری‌هایی نظیر پسوریازیس، روزاسه و درماتیت آتوپیک از دیگر کاربردهای خوب روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) است.

ترکیب کردن روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) با دیگر روغن‌های گیاهی مانند روغن زیتون، روغن درخت چای و یا روغن کنجد می‌تواند ماسک‌های طبیعی ترمیم‌کننده پوست را برای شما به ارمغان بیاورد.

شما میتوانید همین حالا با خرید روغن کنجد در کنار روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) از سایت ایران‌کازمد این ماسک طبیعی را برای خود بسازید.

خاصیت مرطوب کنندگی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

وفور ویتامین E که یک آنتی اکسیدان محلول در چربی است و می‌تواند به بهبود احتباس آب در پوست کمک کند، روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) را بعنوان یکی از بهترین روغن‌ها برای پوست تبدیل کرده است.
به همین علت بخش زیادی از صابون‌ها، کرم‌ها و لوسیون‌های پوستی در ترکیبات خود از روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) استفاده می‌کنند.

البته نباید نگران چربی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) باشید. چراکه روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) طبیعی از خاصیت تنظیم کنندگی چربی پوست بهره‌مند است و به این ترتیب چربی ناخوشایندی بر روی پوست به جا نمی‌گذارد.

عوارض جانبی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)

با همه خواص منحصر به فرد و متنوع روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil)، تحریک کنندگی پوست‌های حساس از عارضه‌های جانبی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) بحساب می‌آید.

همچنین بروز جوش و آکنه جزو عوارض جانبی روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) است. البته این موارد فقط برای افرادی که حساسیت دارند، ممکن است اتفاق بیفتد.

اما به‌هرحال برای پیشگیری از چنین عوارضی بهتر است بعد از شناخت انواع پوست مقداری از روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) را بر روی پوست آرنج‌ خود امتحان‌ کنید.

بدین ترتیب درصورت بروز هر گونه علائمی نظیر قرمزی، التهاب و لکه لکه یا پوسته پوسته شدن پوست، روغن آرگان مراکشی (Moroccan argan oil) را روی هیچ بخش دیگری از پوستتان استفاده نکنید.

ایرانکازمد با بیش از 5 سال سابقه فروش اینترنتی و همچنین دارابودن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت آماده فروش روغن آرگان مراکشی به شما عزیزان میباشد.

خرید روغن آرگان مراکشی

اگر به دنبال خرید روغن آرگان مراکشی در فضای وسیع اینترنت هستید توصیه میکنیم به این نکته که در واقع یکی از مهمترین نکات در خریدهای اینترنتی هست نیز توجه داشته باشید که محصول یا محصولات مورد نظرتان را حتما از فروشگاه‌های آنلاین معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت (مانند ایرانکازمد) هستند خریداری بفرمایید

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی دقیقا به این معناست که شما میتوانید با خیال راحت و به صورت آنلاین خریدهای خود را از یک وبسایت انجام دهید و اگر هر زمانی و به هر شکلی به مشکلی برخوردید، به راحتی میتوانید مطالبات و حقوق خود را به صورت قانونی و مشورع پیگیری نمایید

اگر قصدتان خرید روغن آرگان مراکشی است ما به شما خرید روغن آرگان مراکشی از فروشگاه ایران کازمد را پیشنهاد میکنیم، چرا که این روزها متاسفانه افراد سودجو و غیرقابل اعتماد به اسم روغن آرگان مراکشی محصولات بی‌کیفیت و کم ارزش یا حتی بعضا فاقد ارزش را به کاربران وب سایتهایشان میفروشند که این امر خود باعث آسیبهای بسیار زیادی که در برخی موارد غیر قابل جبران هستند، میشود.

برای افرادی که کیفیت برایشان مطرح و جز موارد مهم است لزوما خرید روغن آرگان مراکشی نیازهایشان را مرتفع نمی نماید و در بازار رقابتی هم قیمت و هم کیفیت مطرح است که برای این موضوع خرید اینترنتی روغن آرگان مراکشی از فروشگاه آنلاین ایران کازمد یک انتخاب کاملا امن، باکیفت، هوشمندانه، مطمئن و مقرون به صرفه است. به این دلیل که ما روغن آرگان مراکشی مرغوب را از واردکنندگان اصلی و مطمئن تهیه میکنیم.

البته به این نکته نیز توجه بفرمایید که اگر به دنبال خرید عمده روغن آرگان مراکشی هستید، میتوانید از طریق همین برای خرید عمده اقدام نمایید. به این صورت که کافیست ابتدا "روغن آرگان مراکشی " را به سبد خرید خود اضافه نمایید، سپس تعداد آن را در سبد خریدتان را افزایش دهید. سیستم ما بصورت اتوماتیک تخفیف خرید عمده را برای شما لحاظ مینماید.

ضمنا خرید روغن آرگان مراکشی از ایرانکازمد به صورت عمده برای شما امتیاز خواهد داشت و این امتياز در سیستم ما ثبت و در خریدهای بعدی شما به عنوان تخفیف بیشتر یا قیمت پایینتر به صورت اتوماتیک لحاظ خواهد شد. دقت بفرماید خرید هر یک روغن آرگان مراکشی برای شما یک امتیاز به محسوب میشود.

یک نکته مهم: همیشه خرید بی واسطه از واردکننده یا تولید کننده، در این مورد خاص خرید بدون واسطه روغن آرگان مراکشی به صورت مشخص یک مزیت فوق العاده بزرگ برای هر نوع خریداری به حساب میآید. چرا که میتواند همه واسط‌ها و دلالهای میانی را حذف و محصول را با بهترین قیمت به دست خریدار برساند.

برای خرید روغن آرگان مراکشی از فروشگاه ایرانکازمد میتوانید از طریق همین صفحه محصول را به سبد خریدتان افزوده و وارد مرحله تسویه حساب شوید. در مرحله تسویه حساب میبایست نام، آدرس و تلفن خود را نوشته و در ادامه برای تکمیل سفارش روغن آرگان مراکشی وارد مرحله پرداخت شوید.

فروش روغن آرگان مراکشی

یکی از سرویس‌هایی که کارشناسان مجرب ایران کازمد به مشتریان گرامی این فروشگاه ارائه مینمایند، فروش روغن آرگان مراکشی اصل و باکیفیت است.

در واقع اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری فروش روغن آرگان مراکشی را بررسی کنیم میتوانیم بگوییم فروش اینترنتی روغن آرگان مراکشی در فروشگاه ایرانکازمد به دو بخش 1- فروش عمده روغن آرگان مراکشی (فروش روغن آرگان مراکشی به صورت عمده) و 2-خرده فروشی و یا تک فروشی روغن آرگان مراکشی تقسیم میشود.

در حالت عمده فروشی روغن آرگان مراکشی بسته به تعداد محصول سفارش داده شده میتوانید از 5% الی 50% تخفیف ویژه برخوردار شوید. یا به بیان ساده‌تر میتوان اینطور گفت که برای خریداران محترم ایرانکازمد در حالت عمده فروشی، فروش روغن آرگان مراکشی عمده میتواند از 10% الی 100% حاوی سود باشد.

اما خردفروشی یا فروش روغن آرگان مراکشی به صورت تک به این علت ارائه قیمت رقابتی و مناسب شامل تخفیف نمیشود. لذا برای دریافت سود یا تخفیف در خریدروغن آرگان مراکشی توصیه میکنیم محصولات را با تعداد بالا خریداری فرمایید.

اگر توضیحات این صفحه برای شما کم است یا نیاز به دریافت مشاوره ویا کسب اطلاعات بیشتر دارید، میتوانید از طریق شماره تلفن درج شده در بالا و یا پایین همین صفحه با ما ارتباط برقرار نمایید.

قیمت روغن آرگان مراکشی

واقعیت این است که همه ما در هنگام خرید به قیمت یک کالا یا یک خدمت توجه ویژه ای داریم، چرا که برای اکثر افراد در یک جامعه ممکن است قیمت حرف آخر را بزند. به عنوان مثال قیمت روغن آرگان مراکشی میتواند بازه بسیار متفاوتی داشته باشد.

قیمت عمده روغن آرگان مراکشی با قیمت تکفروشی روغن آرگان مراکشی کاملا متفاوت است و این موضوع دلایل بسیار زیادی دارد که از حوصله این متن خارج است. اما در زیر نکاتی بیان شده که دانستن آنها دلیل این اختلاف را برایتان روشن میسازد.

حتی قیمت روغن آرگان مراکشی در یک فروشگاه اینترنتی میتواند با یک فروشگاه واقعی یا داروخانه یا مرکز فروش متفاوت باشد چرا که هرکدام از موارد یاد شده به غیر از خود محصول دارای هزینه‌های متفاوتی هستند که باعث تغییر در قیمت مصرف کننده میشوند.

همیشه قیمت روغن آرگان مراکشی بر مبنای کیفیت بالا یا پایین میتواند متفاوت باشد، اما متاسفانه برخی افراد فرصت طلب برای منحرف کردن ذهن مشتریها قیمت روغن آرگان مراکشی بی کیفیت و کم ارزش را با قیمت روغن آرگان مراکشی با کیفیت و اصل به صورت برابر درج کرده و موجب سردرگمی و فریب مشتریان میگردند. که البته راه حل این موضوع و خلاص شدن از شر چنین مشکلی همیشه خرید از یک فروشگاه معتبر است.

از آنجا که ایرانکازمد محصولات خود مانند روغن آرگان مراکشی را مستقیم از تولید کننده یا واردکننده تهیه مینماید، میتوانیم به نسبت کیفیت، تضمین بهترین و مناسب‌ترین قیمت را به شما بدهیم. در واقع قیمت روغن آرگان مراکشی در فروشگاه ایرانکازمد بسیار نزدیک به قیمت روغن آرگان مراکشی درب کارخانه میباشد. لذا بهترین قیمت روغن آرگان مراکشی را میتوانید از ما بخواهید.

جهت دریافت قیمت روغن آرگان مراکشی مرغوب و باکیفیت به صورت عمده با ما در ارتباط باشید. قیمت عمده فروشی روغن آرگان مراکشی همیشه و بطور قطع با قیمت تکفروشی روغن آرگان مراکشی متفاوت خواهد بود.

متاسفانه در سالهای اخیر به علت نوسان شدید ارز و بی ثباتی در بازار قیمت همه محصولات از جمله روغن آرگان مراکشی دستخوش تغییرات بسیار متنوع و متفاوتی شده است. لذا برای خرید عمده قبل از سفارش از طریق وب سایت حتما از قیمت روز روغن آرگان مراکشی از طریق ارتباط با کارشناسان ایرانکازمد دریافت نمایید.

جهت دریافت قیمت امروز روغن آرگان مراکشی با شماره درج شده در بالا یا پایین همین صفحه تماس بگیرید.

روغن آرگان مراکشی از کجا تهیه کنیم؟

یکی از مهمترین سوالات و دغدغه های همه خریداران در فضای واقعی جامعه و این روزها البته در فضای اینترنت بخصوص برای تهیه روغن آرگان مراکشی این است که روغن آرگان مراکشی اصل را از کجا بخریم؟. در واقع یافتن روغن آرگان مراکشی اصل و باکیفیت این روزها با توجه به حجم بسیار زیاد اطلاعات نادرست در فضای مجازی بسیار سخت و دشوار شده است.

لذا ما به شما اکیدا توصیه میکنیم قبل از خرید، وب سایت فروشگاهی مورد نظرتان را به از طریق روشهای زیر مورد بررسی داده و پس از کسب اعتماد از آن فروشگاه اقدام به خرید روغن آرگان مراکشی نمایید.

راه‌های بررسی یک وب سایت فروشگاهی برای کسب اعتماد و خرید از آن :

 • داشتن گواهینامه امنیتی SSL برای وب سایت:
  داشتن گواهینامه SSL اولین و ابتدایی ترین نشانه یک وب سایت معتبر بوده و نمایانگر این است که صاحب یا صاحبان آن وب سایت حال شخص باشد یا شرکت، برای کسب و کار خود اهمیت قائل شده و جهت بهبود امنیت وهمچنین بالابردن رتبه در موتورهای جستجو یا ایجاد اطمینان در خریداران هزینه کرده و گواهینامه SSL برای وب سایت خود تهیه نمود‌اند. اما داشتن اس اس ال خیلی باعث ایجاد اطمینان نمیشود.
 • داشتن صفحه تماس کامل:
  یکی از مهمترین بخشهایی که باعث ایجاد اطمینان و اعتماد مشتریها میشود داشتن یک صفحه تماس کامل به همراه اسم،آدرس، تلفن ثابت، تلفن موبایل و سایر ملزومات برقراری ارتباط با شرکت یا شخص صاحب وبسایت است. وقتی در یک صفحه تماس آدرس دقیق محل کار و همچنین شماره تلفن ثابت درج شده مشتری میتواند به راحتی به وب سایت مذکور اطمینان کرده و با آگاهی از اینکه آدرس فروشگاه چه مجازی چه واقعی در دنیای واقعی کجاست و چطور میتواند به آن دسترسی داشته باشد. چرا که تلفن ثابت برای یک مجموعه نیازمند ارائه سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی بوده و از روی شماره تلفن ثابت میتوان صاحب ملک یا مستاجر آن را به راحتی پیدا کرد.
 • داشتن نماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونیكی (eNamad):
  و اما مهمترین شاخص برای ایجاد اعتماد در مشتری‌های یک وب سایت فروشگاهی داشتن نماد الکترونیک از زیرمجموعه های وزارت صنعت و معدن است. خیلی ساده میتوان گفت اگر وب سایتی دارای این نماد باشد مشتریها با خیال راحت میتوانند از آن فروشگاه خرید کنند، چرا که گرفتن نماد الکترونیک مراحل سخت و اطمینان آوری را میطلبد. به عنوان مثال اگر در پروسه گرفتن نمادالکترونیک سند مالکیت یا قرارداد اجاره رسمی + تلفن ثابت و موبایل با تایید سیستماتیک و مشخصات صاحب وب سایت چه شخص چه شرکت به طور کامل دریافت و حتی تاییده آدرس هم نیاز است. یعنی اینطور که برای آدرس محل کار وب سایت تاییده آدرس ارسال و کد تاییده آن در سایت میبایست ثبت شود و اگر آدرس صحیح نباشد یا تلفن ها واقعی و فعال نباشند به هیچ وجه یک وب سایت نماد الکترونیک دریافت نمیکند و امکان اتصال به درگاه های پرداخت اینترنتی چه بانکی چه واسط را نخواهد داشت.
 • تطابق کامل اطلاعات صفحه تماس با صفحه نماد الکترونیک:
  بعد از داشتن ای‌نماد مهمترین مسئله تطابق کامل و دقیق اطلاعات ثبت شده در صفحه تماس وبسایت با اطلاعات درج شده در صفحه نماد الکترونیک همان سایت است. اگر چنین تطابقی وجود داشت میتوانید از آن فروشگاه آنلاین خرید نمایید.
 • تعداد شکلایت و پاسخدهی در صفحه نماد الکترونیک:
  البته صرفا داشتن نماد الکترونیک و تطابق اطلاعات تماس نمیتواند تضمین کارکرد صحیح و با کیفیت یک فروشگاه اینترنتی شود. یکی از نکات مهم در این زمینه نداشتن شکایت یا در صورت داشتن پاسخ دادن به آن است که در همان صفحه پروفایل یک وب سایت در سایت نماد الکترونیکی قابل مشاهده است. اگر در صفحه نماد سایتی وارد شدید و در بخش شکایات عددی بالاتر از 0 را دیدید مثلا 2 شکایت. کمی با دقت خرید کنید چرا که ظاهرا سرویس دهی آن سایت خیلی خوب نیست. واگر در بخش شکایات پاسخ داده نشده عددی بیشتر از 0 را دیدید یا خرید نکنید یا با دقت بیشتری خرید کنید. چرا که این عدد نمایانگر این است که از آن سایت در نماد الکترونیک شکایت شده و صاحب سایت هیچ پاسخی برای رفع مشکل به مسئله نداده است. لذا ممکن است این اتفاق برای شما نیز بیوفتد. اما اگر شکایات پاسخ داده شده بودند یا در کل شکایتی از آن سایت ثبت نشده بود یعنی وب سایت مذکور با کیفیت بوده و سرویس دهی مناسبی داشته است و میتوانید با خیال راحت از آن سایت خرید نمایید.

ایرانکازمد با بیش از 3 سال سابقه و بیش از 2 سال فروش اینترنتی و همچنین دارابودن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت آماده فروش روغن آرگان مراکشی به شما عزیزان میباشد.

دیدگاه‌ها

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی