منوی اصلی
سبد خرید شما

جهت افزایش سرعت و کارایی بیشتر سایت  VPN خود را خاموش کنید

مواد اولیه پودری - (به‌روز‌شده 12/06/2023)

گوارگام صمغ گوار پودری خالص (Guar Gum)
پر فروش
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 14
گوارگام (Guar Gum) چیست؟ گوارگام یا صمغ گوار (به انگلیسی: guar gum) یا گواران (به انگلیسی: guaran) یک افزودنی خوراکی است که مصارف بسیار زیادی در صنعت مواد غذایی، دارویی و آرایشی دارد, گوارگام یک فیبر غذایی گرفته شده از نوعی لوبیای خوشه‌ای گیاه گوآر در هند است, و بیشتر در پاکستان و هندوستان و ا..
6,300تومان
قیمت بدون مالیات:6,300تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 7
گلیکولیک اسید چیست؟ اسید گلیکولیک (به انگلیسی: Glycolic acid) با فرمول شیمیایی C۲H۴O۳ یک آلفا هیدروکسی اسید با جرم مولی 76,05 g/mol می‌باشد این فراورده بی‌رنگ، محلول در آب و دارای خاصیت جذب آب (هیگروسکوپی) است و در کرم‌های نرم‌کننده و لایه بردار پوستی کاربرد ..
92,000تومان
قیمت بدون مالیات:92,000تومان
گلیسرول مونو استئارات | جی ام اس (Glycerol Monostearate | GMS)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
گلیسرول مونو استئارات (جی ام اس | GMS) چیست؟گلیسرول مونو استئارات (glycerol monostearate) یا جی ام اس (GMS) ماده ای آلی است که به عنوان امولسیون کننده استفاده می شود. گلیسیرین مونو استئارات سفید رنگ، بدون بو و با مزه ای شیرین است و به صورت پودر وجود دارد GMS به طور طبیعی در بدن وجود دا..
9,200تومان
قیمت بدون مالیات:9,200تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 5
کوجیک اسید چیست؟ کوجیک اسید (kojic acid) با فرمول شیمیایی C6H6O4 کوجیک اسید عاملی است که از انواع قارچ ها به ویژه گونه های مختلف آسپرژیلوس (نوعی قارچ) استخراج می‌شود, این ماده اولین بار در سال ۱۹۰۷ کشف شد و از سویه‌ای از آسپرژیلوس به نام (Aspergillus oryzae) که روی برنج بخارپز شده رشد می&..
71,100تومان
قیمت بدون مالیات:71,100تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 6
کلاژن پودری چیست؟  کلاژن (به انگلیسی: Collagen) پروتئینی است که در محیط خارج از سلول‌های مختلف گونه‌های مختلف موجودات، وجود دارد, پروتئین کلاژن به صورت رشته‌های کلاژن مشاهده می‌شود,رشته‌های کلاژن در همه انواع بافت پیوندی بجز خون نیز وجود دارند، ولی به میزان متفاوت یافت..
75,300تومان
قیمت بدون مالیات:75,300تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 30
کربوکسی متیل سلولز (CMC یا سی ام سی) چیست؟ کربوکسی متیل سلولز (Carboxymethyl cellulose) یا سلولوز گام که به اختصار CMC نامیده می شود از مشتقات سلولز که از استخلاف شدن گروه های کربوکسی متیل (-CH2-COOH) به‌جای برخی از گروه‌های هیدروکسیل (-OH) بدست می‌آید گلوکزها که در سلولز به شکل گلوک..
8,400تومان
قیمت بدون مالیات:8,400تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 48
کربومر چیست؟ کربومر که از اسید آکریلیک ساخته می شود در انواع مختلف 940 و... به عنوان ژل ساز مورد استفاده قرار می گیرد کربومر ها مولکول های بزرگی هستند که از ترکیب شیمیایی موادی نسبتا کوچک به نام مونوم ها به دست می آیند,اکریلیک اسید ها و پلی اتیلن ها موادی هستند که برای ساخت پلیمر کربومر به کار برده..
52,300تومان
قیمت بدون مالیات:52,300تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 30
کربومر چیست؟ کربومر که از اسید آکریلیک ساخته می شود در انواع مختلف 940 و... به عنوان ژل ساز مورد استفاده قرار می گیرد کربومر ها مولکول های بزرگی هستند که از ترکیب شیمیایی موادی نسبتا کوچک به نام مونوم ها به دست می آیند,اکریلیک اسید ها و پلی اتیلن ها موادی هستند که برای ساخت پلیمر کربومر به کار برده..
62,700تومان
قیمت بدون مالیات:62,700تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 20
کربن فعال (کربن اکتیو | زغال فعال) چیست؟ کربن اکتیو | زغال فعال (Activated carbon)  به گروهی از مواد کربنی با پوکی و سطح داخلی بالا اطلاق می‌شود که به‌دلیل مساحت داخلی قابل توجه، ساختار پوک و منفذی، ظرفیت جذب بالا، قابلیت فعال‌سازی مجدد سطح و همچنین قیمت پائین در مقایسه با جاذب&..
10,500تومان
قیمت بدون مالیات:10,500تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 20
پودر شیر چیست؟  پودر شیر یا شیرخشک گونه‌ای از فراورده شیری است که در آن شیر تبخیر شده و به یک مادهٔ خشک تبدیل می‌شود,هدف از تولید پودر شیر حفظ بهتر آن است، عمر مفید پودر شیر به مراتب طولانی‌تر از شیر مایع است و به علت کم بودن رطوبت نیازی به یخچال ندارد,یکی دیگر از اهداف تولید پو..
6,300تومان
قیمت بدون مالیات:6,300تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 10
پودر تالک چیست؟ پودر تالک (به انگلیسی: talc ) از خانواده میکاهای سفید است. این کانی از هیدرات منیزیم سیلیکات تشکیل شده‌است، فرمول شیمیایی آن عبارت است از Mg3Si4O10(OH)2 پودر تالک،از ماده معدنی به نام تالک بدست می‌آید که از کانی‌های معدنی مانند هیدرات منیزیم و سیلیکات م..
10,500تومان
قیمت بدون مالیات:10,500تومان
پلی وینیل پیرولیدون | پی وی پی (Polyvinylpyrrolidone | PVP)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
فرمول مولکولی: (C6H9NO)n جرم مولی: 2.500 - 2.5000.000 g·mol-1 شکل ظاهری: white to light yellow hygroscopic amorphous powder چگالی: 1.2 g/cm³ دمای ذوب: 150 - 180 °C (glass temperature)خرید پلی وینیل پیرولیدون | پی وی پی (Polyvinylpyrrolidone | PVP) اگر به دنبال خرید پلی وینی..
50,200تومان
قیمت بدون مالیات:50,200تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 20
پلی وینیل الکل چیست؟ پلی وینیل الکل ماده ای است که از پلی وینیل استات ها و از طریق جابجایی گروه استات توسط گروه های هیدروکسیل به وجود می آید که به اختصار با نماد PVOH یا PVA نمایش داده می‌شود. ترکیب پلیمری پلی وینیل الکل به دلیل خاصیت غیرسمی بودن، تمایل کمتر به چسبندگی پروتئین و قابلیت سازگاری..
13,600تومان
قیمت بدون مالیات:13,600تومان
ویتامین C پودری|ویتامین سی (Ascorbic Acid | Vitamin C)
پر فروش
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 39
ویتامین c پودری چیست؟ ویتامین C ویتامینی است که به ترمیم و بازسازی بافت ها کمک و در برابر بیماری های قلبی محافظت می کند، به جذب آهن کمک و از اسکوروی جلوگیری می کند و کلسترول بد و تری گلیسیرید را کاهش می دهد تحقیقات نشان می دهد که ویتامین سی از مبارزه با رادیکال های آزاد محافظت و در برابر انواع سرطا..
20,900تومان
قیمت بدون مالیات:20,900تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 4
هیدروکینون چیست؟ هیدروکینون خوش بو است در ساختار خود دارای دو گروه هیدروکسیل بوده به صورت موضعی به طور گسترده با غلظت های مختلف (به طور معمول 2 و یا 4 درصد) به عنوان روشن کننده و سفید کننده پوست تحت عنوان کرم هیدروکینون کاربرد دارد همچنین این ماده در فرمولاسیون مواد آرایشی و بهداشتی نیز به کار برده..
104,500تومان
قیمت بدون مالیات:104,500تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 99
هیدروکسید سدیم چیست؟ هیدروکسید سدیم (به انگلیسی: Sodium hydroxide) یا سودسوزآور (به انگلیسی: Caustic Soda) ترکیبی معدنی با فرمول شیمیایی NaOH است این ماده یک ترکیب یونی جامد سفیدرنگ است که از کاتیون سدیم (+Na) و آنیون هیدروکسید (-OH) تشکیل شده‌است این ترکیب،در تماس با پوست ..
1,900تومان
قیمت بدون مالیات:1,900تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 6
نیاسینامید ب3 چیست؟  نیاسینامید یا ب3 که با نام نیکوتینامید نیز شناخته می شود شکلی از ویتامین B3 می باشد, این ویتامین به دو شکل نیاسین و نیاسینامید وجود دارد. مصرف خوراکی یا موضعی این ماده فواید زیادی برای پوست دارد البته بدن می‌تواند با دریافت نیاسین در رژیم غذایی نیاسینامید بسازد ..
104,500تومان
قیمت بدون مالیات:104,500تومان
نمک هیمالیا | نمک صورتی هيماليا (Pink Himalayan Salt)
جدید
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 60
نام: نمک صورتی (نمک هیمالیا) انرژی: ۰ کیلو کالری کل چربی: ۰ گرم کربوهیدرات: ۰ گرم سدیم: ۳۸۰۰ میلی‌گرم خواص:سم زدایی بدن کمک به کاهش فشار خون کمک به حفظ رطوبت بدن کمک به هضم غذا ایجاد تعادل در سطح PHبدنمضرات مصرف یا مصرف بیش از حدفشارخون بالا بیماری‌های قلبی سکته آ..
1,100تومان
قیمت بدون مالیات:1,100تومان
نمک اپسوم | سولفات منیزیوم ایرانی (Magnesium sulfate | epsom salt)
پر فروش
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 15
نمک اپسوم چیست؟ نمک اپسوم یا منیزیم سولفات به انگلیسی(Magnesium sulfate) با فرمول شیمیایی MgSO۴ این نمک ظاهری شبیه به نمک خوراکی دارد, ولی طعم آن تفاوت بسیاری با نمک خوراکی دارد,نمک حمام کاملا تلخ و بدمزه است,هنوز برخی افراد نمک اپسوم را در آب حل می‌کنند و می‌نوشند,اما به‌خاطر طعم بد..
3,400تومان
قیمت بدون مالیات:3,400تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 42
متیل پارابن چیست؟  متیل پارابن (methyl paraben) با فرمول شیمیایی C8H8O3  یک آلرژن شیمیایی استاندارد است،متیل پارابن نیز نوعی پارابن است, پارابن ها مواد شیمیایی هستند که اغلب به عنوان مواد نگهدارنده استفاده می شوند تا محصولات را برای مدت طولانی تر نگه دارند,آنها برای جلوگیری از رشد قارچ و ..
20,900تومان
قیمت بدون مالیات:20,900تومان
سولفات منیزیوم | نمک اپسوم وارداتی (Magnesium sulfate | epsom salt)
پر فروش
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 9
نام عامیانه: نمک اپسوم نام انگلیسی : Epsom Salt نام علمی : سولفات منیزیوم (Magnesium sulfate) فرمول شیمیایی: MgSO۴ جرم مولی : 120.366 g/mol (anhydrous) | 246.47 g/mol (heptahydrate) شکل ظاهری: پودر کریستالیخرید سولفات منیزیوم | نمک اپسوم وارداتی (Magnesium sulfate | epsom salt) اگر به دنب..
6,700تومان
قیمت بدون مالیات:6,700تومان
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 48
سدیم لوریل سولفات (اس ال اس) چیست؟ سدیم لوریل سولفات که به اختصار در انگلیسی SLS نیز بیان میشود،دارای فرمول شیمیایی "NaC12H25SO4" است که به نام سدیم دودسیل سولفات SDS (Sodium dodecyl sulfate)نیز شناخته میشود,SLS یک سورفکتانت است که عملکردهای مختلفی دارد،اما به عنوان یک عامل پاک کننده در مراقبت از پ..
9,700تومان
قیمت بدون مالیات:9,700تومان
سدیم بنزوات پودری (Sodium Benzoate)
جدید
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 15
فرمول شیمیایی: NaC7H5O2 خلوص: 99% تولید: چین جرم مولی: 144.105 گرم بر مول شکل ظاهری: پودر سفید یا بی رنگ و بدون بو دانسیته: 1.497 گرم بر سانتی متر مکعب نقطه ذوب: 410 درجه سانتی گراد حلالیت در آب (گرم در 100 میلی لیتر)62.65 (دمای 0 درجه سانتی گراد) 62.84 (دمای 15 درجه سانتی گراد) 62.87 (..
11,800تومان
قیمت بدون مالیات:11,800تومان
ستیل الکل (Cetyl alcohol) گرید آرایشی بهداشتی
پر فروش
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 20
ستیل الکل چیست؟ ستیل الکل به انگلیسی (Cetyl alcohol) یک ترکیب شیمیایی می باشد,که شکل ظاهرآن به صورت بلور های سفید رنگ است این ماده یک زنجیره طولانی از الکل آلی است و عموما در محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد,ترکیب شیمیایی این ماده با الکل های رایج متفاوت است,در ستیل الکل,گروه الکل..
10,500تومان
قیمت بدون مالیات:10,500تومان
نمایش 1 تا 24 از 47 (2 صفحه)