منوی اصلی
سبد خرید شما

نحوه مصرف محصولات

ترکیبات صابونهای ایران کازمد

به طور کلی ترکیبات صابونهای ایران کازمد شامل 2 بخش پایه صابون ایران کازمد و مواد موثره می‌باشد.

به طور کلی پایه صابونهای ایران کازمد حاوی روغن کرچک، روغن نارگیل، روغن سویا، گلیسیرین گیاهی، هیدروکسید سدیم، پروپیلن گلایکول، آب مقطر، اسید استئاریک هستند. البته بسته نوع پایه صابون برخی ترکیبات ممکن است کم یا به آن افزوده شود. به عنوان مثال در پایه صابون سفید گلیسیرینه ایران کازمد از پودر تیتانیوم دی اکسید استفاده شده است.

بخش مواد موثره صابونهای ایران کازمد نیز بسته به نوع صابون متفاوت است. به عنوان مثال در صابون آرگان از روغن آرگان مراکشی و در صابون زعفران از زعفران سرگل استفاده میشود.

صابونهای ایران کازمد بر مبنای مواد موثره محتوای آنها در دو گروه صابونهای گلیسرینه پودری و صابونهاي گلیيسيریيه روغنی (به استثناء صابون شیر که حاوی شیر است) قرار میگیرند.  به این معنی که برخی مواد موثره در واقع روغن های گیاهی هستن که در صابونها ترکیب میشوند و برخی دیگر پودرهای گياهي.

به عنوان مثال صابونهایی مثل صابون زغال اکتیو، صابون سفیداب، صابون خاک رس، صابون جلبک اسپیرولینا، صابون قهوه، صابون زعفران و صابون زردچوبه در دسته صابونهای پودری قرار میگیرند و اکثرا برای پوست های مختلط، مختلط رو به چرب و چرب مناسب هستند.

و از سوی دیگر صابونهایی مثل صابون آرگان، صابون لاوندر، صابون بادام شیرین، صابون درخت چای، صابون آووکادو، صابون بابونه و مواردی این شکلی حاوی روغن‌های مرتبط هستند.

نکته1: صابونهای گلیسیرین ایران کازمد بسته به نوع صابون دارای PH 7.5 به طور متوسط هستند و بسیار برای پوست مناسب محسوب میشوند و در شرایط نرمال به هیچ وجه موجب خشکی پوست نمیشوند.

نکته2: صابونهای شفاف ایرانکازمد از درصد زیادی گلیسیرین گیاهی و روغن نارگیل خالص و باکیفیت تشکیل شده که فوق العاده به نرمی، لطافت، حفظ رطوبت و تسکین پوست کمک می‌نماید.

روش مصرف صابون‌ها

ابتدا صورت خود را با آب خیس نموده و صابون را یا به صورت مستقیم روی پوست مالیده یا به دستان خود بمالید. سپس کف حاصل از صابون را روی پوست خود به مدت 20 الی 30 ثانیه ماساژ دهید. سپس آبکشی نمایید.

به طور نرمال برای هر شخص استفاده از صابون‌های ایران کازمد روزی 2 مرتبه توصیه میشود. یعنی به ازای هر دوازده ساعت یک بار مصرف، به عنوان مثال ساعت 10 صبح و ساعت 10 شب.

البته این مدل مصرف غیر قابل تغییر نیست و بسته به شرایط هر شخص میتواند کمتر یا بیشتر شود.

به عنوان مثال اگر فردی پوست خیلی چرب دارد و از صابون زردچوبه استفاده مینماید، اما 2 بار مصرف در 24 ساعت نمیتواند چربی بیش از حد پوستش را کاهش دهد و در طول روز پوست وی مجددا چرب میشود، میتواند روی 3 یا 4 مرتبه هم از صابون خود استفاده نماید.

و بالعکس این موضوع نیست صادق است اگر فردی به عنوان مثال پوست خیلی خشک دارد و از صابون بادام شیرین استفاده مینماید اما 2مرتبه مصرف در صورت موجب خشکی بیشتر پوست وی میشود، میتواند مصرف صابون را به 1 بار در روز کاهش دهد.

نکته1: اگر همزمان با صابون های ایران کازمد یکی دیگر از محصولات را مصرف مینمایید، بخاطر داشته باشید صابون همیشه به عنوان یک پاکساز یا تمیزکننده قبل از سایر محصولات میبایست استفاده شود. در واقع به کمک صابون پوست خود را پاکسازی کرده و آماده دریافت سایر محصولات مثل کرم، اسکراب، لوسیون، روغن، ماسک و غیره ... خواهید شد.

نکته2: توصیه میکنیم در دوره مصرف محصولات ایران کازمد در (این کیس صابون گلیسیرینه)، از محصولات شیمیایی یا غیر گیاهی نا مطمئن استفاده نفرمایید.

نکته3: اصولا پوست و بدن همه انسانها به لحاظ ژنتیکی و شرایط شخصی و فردی مختلف، ممکن است واکنش‌های متفاوتی نسبت به صابونهای مختلف یا بهتر بگوییم مواد موثره یا مواد متشکله صابون نشان دهد و میزان تاثیرگذاری آن صابون بسته به ده ها عامل مختلف که میتواند متفاوت باشد.

نکته4: اگر به هر علتی تا 10 الی 15 دقیقه پس از مصرف صابون‌های گلیسیرینه ایران کازمد پوست شما دچار هر نوع التهاب یا حساسیت شد، بالافاصله مصرف را قطع و با پزشک خود مشورت نمایید. در مشورت با پزشک میتواند مواد تشکیل دهنده یا ترکیبات صابون تان که بالاتر به آن اشاره شد را ارائه نمایید.

نکته5: برای پوست های خشک اگر پس از گذشت یک روز از مصرف صابون پوست شما خشک تر شد، تعداد دفعات مصرف را کاهش دهید.

نکته6: برای پوست های چرب اگر پس از گذشت 3 روز از مصرف صابون چربی پوست شما کاهش نیافت، تعداد دفعات مصرف را افزایش دهید.


ترکیبات فیس واش های (ژل شستشوی صورت) ایران کازمد 

به طور کلی ترکیبات فیس واش یا همان ژل های شستشو دهنده ایران کازمد شامل 2 بخش پایه فیس واش (پایه ژل شستشو) ایران کازمد و مواد موثره می‌باشد.

پایه‌های فیس واش (ژل شستشوی) ایران کازمد حاوی آب دیونیزه، گلیسیرین گیاهی، تری اتانول آمین، روغنهای سویا، روغن نارگیل، سدیم لوریل اتر سولفات و پتنت مخصوص فیس واش ایران کازمد است.‌

بخش مواد موثره فیس واش ها نیز بسته به نوع محصول متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال در ژل شستشوی صورت آرگان ایران کازمد از روغن آرگان مراکشی خالص و در فیس واش زعفران از زعفران سرگل به همراه جوشانده آن استفاده می‌شود.

نکته1: ژلهای شستشو دهنده پوست صورت یا همان فیس واشهای ایران کازمد به طور میانگین دارای پی اچ حدود 5.5 هستند و به همه نوع پوست در صورت عدم وجود مریضی سازگار هستند.

روش مصرف فیسواش (ژل شستشوی صورت)

ابتدا صورت خود را با آب خیس نموده و فیس واش را یا به صورت مستقیم روی پوست مالیده یا به دستان خود بمالید. سپس کف حاصل را روی پوست خود به مدت 20 الی 30 ثانیه ماساژ دهید. سپس آبکشی نمایید.

به طور نرمال برای هر شخص استفاده از فیس واش یا ژل شستشوی صورت ایران کازمد روزی 2 الی 3 مرتبه توصیه میشود. (بسته به میزان آلودگی که روی پوست قرار میگیرد).

البته این مدل مصرف غیر قابل تغییر نیست و بسته به شرایط هر شخص میتواند کمتر یا بیشتر شود.

به عنوان مثال اگر فردی پوست خیلی چرب دارد و یا محیط کاری با جو آلوده و دارای آلایندگی زیاد دارد میتواند تا روزی 3 یا 4 مرتبه هم از فیس واش خود استفاده نماید.

و یا بالعکس اگر در محیطی ساکن هستید یا در محیط کار یا زندگی خود جو بسیار تمیز و فاقد آلودگی (دود، چربی، آلودگی محیطی و غیره ...) روزی 1 مرتبه هم میتواند پوست شما را پاک و به طور کامل شستشو دهد.

نکته1: اگر همزمان با فیس واش یکی دیگر از محصولات را مصرف مینمایید، بخاطر داشته باشید ژل های شستشوی صورت همیشه به عنوان یک پاک کننده یا تمیزکننده قبل از سایر محصولات میبایست استفاده شود. در واقع به کمک فیس واش پوست پاکسازی شده و آماده دریافت سایر محصولات مثل کرم گیاهی، اسکراب گیاهی، سرم گیاهی، لوسیون گیاهی، روغن گیاهی، ماسک گیاهی و غیره خواهد شد.

نکته2: توصیه میکنیم در دوره مصرف ژل شستشوی صورت (فیس واش) ایران کازمد از محصولات شیمیایی یا غیر گیاهی نامطمئن استفاده نفرمایید.

نکته3: اصولا پوست و بدن همه انسانها به لحاظ ژنتیکی و شرایط شخصی و فردی مختلف بوده و ممکن است واکنش‌های متفاوتی نسبت به شوینده‌های مختلف مثل فیسواش (ژل شستشوی صورت) یا به طور کلی مواد متشکله آنها نشان دهد،

نکته4: در صورت عدم وجود مشکلات پوستی از قبل یا مشکلات داخلی (مانند مشکلات مرتبط با کبد، کلیه ها، هورمون ها، حساسیت های ژنتیکی)، اگر طی مدت 10 الی 15 دقیقه پس از مصرف فیسواش‌های ایران کازمد پوست شما دچار التهاب یا حساسیت شد، بالافاصله مصرف را قطع و با پزشک خود مشورت نمایید. در مشورت با پزشک میتواند مواد تشکیل دهنده یا ترکیبات ذکر شده که بالاتر به آن اشاره شد را بازگو نمایید.

نکته5: برای پوست های خشک اگر پس از گذشت یک روز از مصرف صابون پوست شما خشک تر شد، تعداد دفعات مصرف را کاهش دهید.

نکته6: برای پوست های چرب اگر پس از گذشت 3 روز از مصرف صابون چربی پوست شما کاهش نیافت، تعداد دفعات مصرف را افزایش دهید.


ترکیبات سرم‌های گیاهی ایران کازمد 

به طور کلی سرم‌های گیاهی ایران کازمد واتر بیس (ساخته شده برپایه آب) بوده و فاقد مواد چرب و شیمیایی هستند.

در واقع هر سرم برای خود ترکیبات خاص و ویژه یا همان مواد موثره خاص خود را دارد. لذا به طور کلی نمیتوان ترکیبات سرمهای گیاهی را اعلام نمود.

بخش مواد موثره نیز برای هر سرم گیاهی کاملا متفاوت و بسته به کارایی سرم متفاوت است. ترکیبات موثره هر سرم گیاهی در توضیحات محصول در وب سایت اعلام شده است.

روش مصرف سرم‌های گیاهی ایران کازمد

ابتدا پوست خود را به کمک یکی از شوینده های گیاهی ایران کازمد (صابون گیاهی یا فیس واش گیاهی) بشویید. سپس به مقدار کافی از سرم روی پوست تمیز و عاری از آلودگی مالیده و با کف انگشتان ماساژ دهید. اصولا بعد از 30 ثانیه ماساژ مواد سرم جذب پوست شما شود.

زمان مصرف سرم‌های گیاهی روزانه ایران کازمد

به طور کلی برای هر شخص استفاده از سرم‌های گیاهی ایران کازمد روزی 2 مرتبه توصیه میشود. یعنی به ازای هر 12 ساعت یک مرتبه. البته این مدل مصرف غیر قابل تغییر نیست و بسته به شرایط هر شخص میتواند کمتر یا بیشتر شود. برای این تغییر پیشنهاد میشود با مشاوران و کارشناسان ایران کازمد تماس بگیرید.

زمان مصرف سرم‌های گیاهی تخصصی ایران کازمد

سرمهای تخصصی گیاهی ایران کازمد را میتوانید روزی 1 الی 2 مرتبه مصرف نمایید. یعنی به ازای هر 12 یا 24 ساعت یک بار. مثلا 10 صبح و 10 شب. یا فقط شب‌ها قبل از خواب.

اگر میخواهید روزی 1 مرتبه از سرم‌های تخصصی استفاده کنید بهتر است شب قبل از خواب روی پوست تمیز مصرف شود.

به طور معمول اگر فقط از یک سرم استفاده مینمایید، میتوانید روزی 1 الی 3 مرتبه از آن استفاده نمایید.

این دوز مصرف غیر قابل تغییر نیست و کاملا بسته به میزان نیاز، نوع پوست، شرایط پوستی و فردی شما میتواند تغییر نماید.

نکته1: اگر همزمان با سرم خود یکی دیگر از محصولات را مصرف مینمایید، بخاطر داشته باشید سرمهای گیاهی ایران کازمد همیشه به عنوان یک محصول تخصصی و کاربردی پس از شوینده ها استفاده می‌شود. 

نکته2: توصیه میکنیم در دوره مصرف سرم‌های گیاهی ایران کازمد از محصولات شیمیایی یا غیر گیاهی نامطمئن استفاده نفرمایید.

نکته3: اصولا پوست و بدن همه انسانها به لحاظ ژنتیکی و شرایط شخصی و فردی مختلف بوده و ممکن است واکنش‌های متفاوتی نسبت به سرمهای گیاهی یا به طور کلی مواد متشکله آنها نشان دهد،

نکته4: در صورت عدم وجود مشکلات پوستی از قبل یا مشکلات داخلی (مانند مشکلات مرتبط با کبد، کلیه ها، هورمون ها، حساسیت های ژنتیکی)، اگر طی مدت 10 الی 15 دقیقه پس از مصرف سرم گیاهیتان، پوست شما دچار التهاب یا حساسیت شد، بالافاصله مصرف را قطع و با پزشک خود مشورت نمایید. در مشورت با پزشک میتواند مواد تشکیل دهنده یا ترکیبات ذکر شده که بالاتر به آن اشاره شد را بازگو نمایید.

ترکیبات کرم‌های گیاهی ایران کازمد 

به طور کلی ترکیبات کرم‌های گیاهی ایران کازمد شامل 2 بخش پایه کرم ایران ویژه کازمد و مواد موثره می‌باشد.

پایه کرمهای ایران کازمد واتر بیس (ساخته شده بر پایه آب) بوده و حاوی موم زنبور عسل، روغن بادام یا روغن زیتون، گلیسیرین گیاهی، آب مقطر و پتنت مخصوص پایه کرم ایران کازمد است.‌

بخش مواد موثره کرم‌های ایران کازمد نیز بسته به نوع کرم متفاوت است. به عنوان مثال در کرم آرگان از روغن آرگان مراکشی و در کرم زعفران از زعفران سرگل و جوشانده زعفران استفاده می‌شود.

کرمهای ایران کازمد بر مبنای مواد موثره محتوای آنها در دوسته کلی کرم‌های روزانه و کرم‌های تخصصی قرار میگیرند.

نکته1: کرمهای گياهي ایران کازمد دارای PH بسیار مناسب و سازگار با انواع پوست دارند.

نکته2: کرم‌های گیاهی ایران کازمد به طور کامل گیاهی (98% گیاهی) و فاقد هرگونه مواد شیمیایی مضر هستند.

نکته3: کرم‌های گیاهی ایران کازمد برپایه آب ساخته شده و بسیار سبک و زود جذب هستند.

نکته4: کرم‌های گیاهی ایران کازمد هایپوآلرژنیک هستند و به هیچ پوستی حساسیت نمیدهند مگر پوستهایی که به روغن بادام، روغن زیتون، بیزوکس، گلیسیرین یا آب مقطر حساسیت داشته باشند.

روش مصرف کرم‌های گیاهی ایران کازمد

ابتدا صورت خود را توسط فیس واش گیاهی یا صابون گیاهی گلیسیرینه پاکسازی نموده، سپس به مقدار کافی از کرم را روی پوست تمیز و عاری از آلودگی مالیده و با کف انگشتان به طوری ماساژ دهید که کاملا جذب پوست شود.

زمان های مصرف کرمهای گیاهی روزانه ایران کازمد

به طور کلی برای هر شخص استفاده از کرم‌های گیاهی ایران کازمد روزی 2 مرتبه توصیه میشود. یعنی به ازای هر 12 ساعت یک بار. البته این مدل مصرف غیر قابل تغییر نیست و بسته به شرایط هر شخص میتواند کمتر یا بیشتر شود. برای این تغییر پیشنهاد میشود با مشاوران و کارشناسان ایران کازمد تماس بگیرید.

زمان های مصرف کرم‌های گیاهی تخصصی ایران کازمد

کرمهای تخصصی گیاهی ایران کازمد را میتوانید روزی 1 الی 2 مرتبه مصرف نمایید. یعنی به ازای هر 12 یا 24 ساعت یک بار. مثلا 10 صبح و 10 شب. یا فقط شب‌ها قبل از خواب.

اگر میخواهید روزی 1 مرتبه از کرمهای تخصصی استفاده کنید بهتر است شب قبل از خواب روی پوست تمیز مصرف نمایید.

نکته1: مدل مصرفی که بالاتر به آن اشاره شد غیر قابل تغییر نیست و بسته به شرایط هر شخص میتواند کمتر یا بیشتر شود. برای این تغییر پیشنهاد میشود با مشاوران و کارشناسان ایران کازمد تماس بگیرید.

نکته2: اگر همزمان با کرم، ماسک صورت گیاهی ایران کازمد تهیه نموده‌اید، در روزهایی که از ماسک استفاده مینمایید میتوانید وعده مصرف کرم را به شب محول نمایید.

نکته3: اکیدا توصیه میکنیم در دوره ای که از کرمهای گیاهی ایران کازمد استفاده میفرمایید از کرم های غیر گیاهی و شیمیایی و یا محصولات با پایه مواد شیمیایی مثل پنکیک یا کرم پودر استفاده نفرمایید.

ترکیبات لوسیون‌های گیاهی ایران کازمد 

به طور کلی ترکیبات لوسیون‌های گیاهی ایران کازمد شامل 2 بخش پایه لوسیون ویژه ایران کازمد و مواد موثره می‌باشد.

پایه لوسیونهای ایران کازمد حاوی موم زنبور عسل، روغن بادام یا روغن زیتون، گلیسیرین گیاهی، آب مقطر و پتنت مخصوص لوسیون ایران کازمد است.‌

بخش مواد موثره لوسیون‌های ایران کازمد نیز بسته به نوع لوسیون متفاوت است. به عنوان مثال در لوسیون آرگان از روغن آرگان مراکشی و در لوسیون زعفران از زعفران سرگل استفاده میشود.

نکته1: لوسیونهای گياهي ایران کازمد دارای PH بسیار مناسب و سازگار با انواع پوست دارند.

نکته2: لوسیون‌های گیاهی ایران کازمد به طور کامل گیاهی و فاقد هرگونه مواد شیمیایی یا صنعتی مضر هستند.

نکته3: لوسیون‌های گیاهی ایران کازمد بیشتر از پایه آب استفاده مینمایند تا روغن، ضمن اینکه بسیار سبک و زود جذب هستند.

نکته4: لوسیون‌های گیاهی ایران کازمد هایپوآلرژنیک هستند و به هیچ پوستی حساسیت نمیدهند مگر پوستهایی که به روغن بادام، روغن زیتون، موم عسل، گلیسیرین گياهي یا آب مقطر حساسیت داشته باشند.

نکته5: لوسیون‌های گیاهی ایران کازمد مانند کرم‌ها رفتار تخصصی ندارند، در واقع میزان تاثیرگذاری آنها از کرم‌های گیاهی مشابه خود پایین تر است و بیشتر بر مبنای طبع مشتری انتخاب یا معرفی میشوند.

روش مصرف کرم‌های گیاهی ایران کازمد

ابتدا صورت خود را توسط فیس واش یا صابون گیاهی پاکسازی نموده، سپس به مقدار کافی از لوسیون را روی پوست تمیز و عاری از آلودگی مالیده و با کف انگشتان به طوری ماساژ دهید که کاملا جذب پوست شود.

زمان های مصرف لوسیونهای گیاهی ایران کازمد

به طور کلی استفاده از لوسیون‌ها را در طول روز و در هر زمانی که احساس خشکی در پوست داشتید توصیه میشود. به طور معمول روزانه بین 2 الی 3 مرتبه توصیه میگردد.

نکته1: مدل مصرفی که بالاتر به آن اشاره شد غیر قابل تغییر نیست و بسته به شرایط هر شخص میتواند کمتر یا بیشتر شود. برای این تغییر پیشنهاد میشود با مشاوران و کارشناسان ایران کازمد تماس بگیرید.

نکته2: اگر همزمان با لوسیون گیاهی‌تان، ماسک صورت گیاهی ایران کازمد تهیه نموده‌اید، میتوانید از پس از گذشت 30 دقیقه از مصرف ماسک لوسیون خود را استفاده نمایید.

نکته3: اکیدا توصیه میکنیم در دوره ای که از لوسیونهای گیاهی ایران کازمد استفاده میفرمایید از لوسیون های غیر گیاهی و شیمیایی و یا محصولات با پایه مواد شیمیایی مثل پنکیک یا کرم پودر استفاده نفرمایید.

ترکیبات اسکراب‌های گیاهی ایران کازمد 

به طور کلی اسکرابهای گیاهی ایران کازمد حاوی عسل طبیعی، پودرهای گیاهی و طبیعی + پتنت مخصوص اسکراب ایران کازمد است.‌

بخش مواد موثره اسکرابهای ایران کازمد نیز بسته به نوع اسکراب متفاوت است. به عنوان مثال در اسکراب قهوه، از پودر درشت ترکیب شده چند نوع قهوه استفاده شده است یا در اسکراب خاک رس به طور مشخص از پودر خاک رس گرید آرایشی استفاده شده.

در واقع اسکرابهای گیاهی ایران کازمد مانند بسیاری از اسکرابهای موجود در بازار از پایه مواد شیمیایی یا غیر طبیعی استفاده نمی‌نماید و پودرهای درشت خرد شده طبیعی و گیاهی هستند که نقش گرانول در لایه بردارهای گیاهی ایران کازمد را بازی مینمایند.

نکته1: با توجه به اینکه پایه اصلی تمام اسکرابهای ایران کازمد عسل است، اگر به عسل حساسیت دارید قبل از مصرف به روی پوست صورت، اسکراب گیاهی (لايه‌بردار گياهي) خریداری شده را به روی پوست دست خود به مدت 15 دقیقه تست نمایید.

نکته2: اسکراب گياهي خریداری شده‌تان را همیشه در محیطی خشک، خنک (زیر 10 درجه سانتیگراد) و تاریک نگهداری نمایید.

نکته3: همیشه درب لایه بردار گياهي خریداری شده‌تان را به خوبی ببنید به طوری که به هیچ وجه هوا وارد محصول جریان پیدا نکند. چرا که این اسکراب‌های گیاهی ایران کازمد فاقد هر گونه مواد نگهدارنده است و به سرعت ممکن است فاسد یا خراب شود.

نکته4: اسکراب گیاهی‌تان را تنها نیم ساعت قبل از مصرف از یخچال خارج نمایید تا با محیط هم دما شود. سپس با یک وسیله پلاستیکی بهداشتی یا استیل بهداشتی محصول را هم بزنید که محتویات آن به طور کامل مخلوط شود. سپس مصرف نمایید.

نکته5: اگر اسکراب گياهي خریداری شده‌تان را در هوای گرم و یا محیط مرطوب نگهداری کنید حدودا 3 الی 4 ماهه فاسد و غیر قابل مصرف میشود.

نکته6: اسکراب های گیاهی ایران کازمد کاملا گیاهی، طبیعی و فاقد مواد شیمیایی هستند.

نکته7: اسکرابهایی مثل اسکراب قهوه، اسکراب فلفل، اسکراب زردچوبه یا اسکراب زعفران ایران کازمد در صورت خورده شدن (بلغیده شدن) نیز هیچ آسیبی به شما وارد نمی نمایند. فقط کافیه در صورت خورده شدن آب گرم به میزان فراوان میل بفرمایید. اما به علت اینکه دوز زیادی از قهوه، فلفل، زردچوبه یا زعفران در محصول استفاده شده چنین کاری را به هیچ وجه توصیه نمیکنیم.

نکته8: اگر به هر نحوی اسکراب هایی مثل اسکراب قهوه، اسکراب فلفل، اسکراب زردچوبه یا اسکراب زعفران خورده یا بلیعیده شد در صورت بروز مشکلات گوارشی به پزشک مراجعه فرمایید.

نکته9: در صورت خورده شدن یا بلیده شدن اسکرابهایی مثل اسکراب زغال فعال، اسکراب خاک رس، اسکراب سفیداب یا اسکراب تخصصی سریعا به پزشک مراجعه فرمایید.

نکته10: توصیه میشود قبل از مصرف اسکراب پوستتان را بخور گرم دهید که پوست آمادگی بیشتری برای لایه برداری و پاکسازی داشته باشد.

نکته11: به علت اینکه این اسکراب‌ها مملو از عسل طبیعی هستند برای برخی افراد ممکن است حالت سفت و چسبندگی آن آزاردهنده باشد. لذا میتوانید دست های خود را با آب خیس نموده سپس مواد اسکراب را روی صورت یا سایر پوستهای بدن ماساژ دهید که چسبندگی عسل آزار دهنده نباشد برایتان.

نکته12: اگر لوسیون گیاهی یا کرم گیاهی نیز به همراه اسکراب تهیه نموده‌اید، توصیه میشود نیم ساعت پس از مصرف اسکراب لوسیون بزنید. این کار به بازسازی سلولهای پوستی، همچنین آبرسانی و حفظ رطوبت پوست کمک میکند.

نکته13: بهتر است قبل از مصرف لایه بردار گیاهی، پوست خود را توسط یک شوینده با PH پایین مانند صابونهای گیاهی و گلیسیرینه ایران کازمد یا فیس واش‌های گیاهی ایران کازمد (ژل شستشوی گیاهی) پاکسازی نمایید.

روش مصرف اسکرابهای گیاهی ایران کازمد

ابتدا صورت خود را با آب خیس نموده یا اگر برایتان مقدور است پوست صورتتان را توسط بخور آب داغ حسابی آماده نمایید. سپس اسکراب را یا به صورت مستقیم روی پوست مالیده و با بخش نرم کف انگشتانتان به مدت 3 تا 5 دقیقه خوب ماساژ دهید.

نکته1: دقت بفرمایید ماساژ شما نباید شدت داشته باشد چرا که باعث ایجاد التهاب روی پوست میشود. ماساژ باید به آرامی و نرمی اتفاق بیوفتد.

به طور نرمال برای هر شخص استفاده از اسکراب‌های ایران کازمد در هفته 1مرتبه توصیه میگردد. اما اگر پوستتان چرب است میتوانید بسته به میزان چربی پوستتان 2 تا 3 مرتبه هم استفاده نمایید.

برای پوست‌های خشک (فاقد چربی) اصولا هر 2هفته یک بار یا بسته به میزان خشکی 3هفته یک بار مصرف اسکراب یا لایه بردار گیاهی توصیه میگردد.

نکته2: اگر در هر شرایطی بخصوص برای پوست های خشک مصرف اسکراب موجب التهاب شد، مصرف را قطع نمایید. همینقدر کافیست.. پوست پس از 48 الی 72 ساعت به حالت اولیه خود باز میگردد.

نکته3: مدل مصرف معرفی شده برای همه افراد با همه نوع شرایطی ممکن است صدق ننماید. لذا در صورت داشتن حساسیت های خاص و ویژه پوستی حتما با کارشناسان و مشاوران ایران کازمد مشورت نمایید.

نکته4: اگر همزمان با اسکراب های ایران کازمد یکی دیگر از محصولات را مصرف مینمایید، بخاطر داشته باشید اسکراب همیشه به عنوان یک لایه بردار بوده و نباید از دوز مصرف خود فراتر روید، چرا که این موضوع باعث نازکی پوست، ایجاد حساسیت و بعضا التهابات پوستی گردد.

نکته5: توصیه میکنیم در دوره مصرف محصولات ایران کازمد در (این کیس اسکراب گیاهی یا همان لایه بردار گیاهی)، از محصولات شیمیایی یا غیر گیاهی نا مطمئن استفاده نفرمایید.

نکته6: اگر به هر علتی تا 10 الی 15 دقیقه پس از مصرف اسکراب‌های گلیسیرینه ایران کازمد پوست شما دچار هر نوع التهاب یا حساسیت شد، بالافاصله مصرف را قطع و با پزشک خود مشورت نمایید. در مشورت با پزشک میتواند مواد تشکیل دهنده یا ترکیبات اسکراب‌تان که بالاتر به آن اشاره شد را ارائه نمایید.

نکته7: پس از مصرف اسکراب گیاهی ایران کازمد، پوست خود را توسط یک شوینده با پی اچ مناسب بشویید. (مانند صابونهای گلیسیرین و گیاهی ایران کازمد یا فیس واش‌های گیاهی ایران کازمد)

نکته8: برای پوستتان چرب است و پس از گذشت 3 الی 4هفته از مصرف اسکراب، چربی پوست شما کاهش یافت، تعداد دفعات مصرف را کاهش دهید.

ترکیبات ماسک‌های گیاهی ایران کازمد 

به طور کلی ماسکهای گیاهی ایران کازمد حاوی عسل طبیعی، پودرهای گیاهی، ویتامین‌های مختلف مثل (Vitamin A, Vitamin E, Vitamin C و … )، روغنهای گیاهی، کلاژن و پتنت مخصوص ماسک صورت گیاهی ایران کازمد است.‌

بخش مواد موثره ماسکهای گیاهی صورت ایران کازمد نیز بسته به نوع ماسک متفاوت است. به عنوان مثال در ماسک ترمیم کننده عسل یا ماسک جوانسازی پوست ایران کازمد، ضمن استفاده از ویتامینهای ضروری از کلاژن هیدرولایز شده نیز استفاده شده است، یا در مثالی دیگر در ماسک زعفران و عسل ایران کازمد از زعفران سرگل، یا در ماسک جلبک اسپیرولینا ایرانکازمد از پودر جلبک + ویتامین‌های مناسب این ماسک استفاده شده است.

نکته1: با توجه به اینکه پایه اصلی تمام ماسکهای ایران کازمد عسل است، اگر به عسل حساسیت دارید قبل از مصرف به روی پوست صورت، ماسک صورت گیاهی خریداری شده را به روی پوست دست خود به مدت 15 دقیقه تست نمایید.

نکته2: ماسک صورت طبیعی خریداری شده‌تان را همیشه در محیطی خشک، خنک (زیر 10 درجه سانتیگراد) و تاریک نگهداری نمایید.

نکته3: همیشه درب ماسک گیاهی خریداری شده‌تان را به خوبی ببنید به طوری که به هیچ وجه هوا وارد محصول جریان پیدا نکند. چرا که این ماسک‌های گیاهی ایران کازمد فاقد هر گونه مواد نگهدارنده است و به سرعت ممکن است فاسد یا خراب شود.

نکته4: ماسک گیاهی‌تان را تنها نیم ساعت قبل از مصرف از یخچال خارج نمایید تا با محیط هم دما شود. سپس آن را حدود 30 ثانیه هم بزنید که محتویات آن به طور کامل مخلوط شود. سپس مصرف نمایید. علت این موضوع این است که ما در ماسکهای گیاهی و طبیعی خود از امولسیفایرهای شیمیایی استفاده نمیکنیم و طبیعیت مواد معمولا اینطور است که موجب دوفاز شدن یا سبک و سنگین بودن مواد و گهگاه ته نشین شدن آنها میشود.

نکته5: اگر ماسک گياهي خریداری شده‌تان را در هوای گرم و یا محیط مرطوب نگهداری کنید حدودا 3 الی 4 ماهه فاسد و غیر قابل مصرف میشود.

نکته6: ماسک های گیاهی ایران کازمد کاملا گیاهی، طبیعی و فاقد مواد شیمیایی یا صنعتی مضر هستند.

نکته7: اگر به هر نحوی ماسک گیاهی صورت خریداری شده خورده یا بلیعیده شد جهت عدم بروز مشکلات گوارشی سریعا به پزشک مراجعه فرمایید.

نکته8: توصیه میشود قبل از مصرف ماسک پوستتان را بخور گرم دهید که پوست آمادگی بیشتری برای دریافت ماسک گیاهیی و پاکسازی داشته باشد.

نکته9: به علت اینکه این ماسک‌ها مملو از عسل طبیعی هستند برای برخی افراد ممکن است حالت سفت و چسبندگی آن آزاردهنده باشد. لذا میتوانید دست های خود را با آب خیس نموده سپس مواد ماسک را روی صورت یا سایر پوستهای بدن ماساژ دهید که چسبندگی عسل آزار دهنده نباشد برایتان.

نکته10: اگر لوسیون گیاهی یا کرم گیاهی نیز به همراه ماسک تهیه نموده‌اید، توصیه میشود نیم ساعت پس از مصرف ماسک لوسیون یا کرم بزنید. اما این موضوع ضروری نست.

نکته11: اکیدا توصیه میشود قبل از مصرف ماسک گیاهی‌تان، پوست خود را توسط یک شوینده با PH پایین مانند صابونهای گیاهی و گلیسیرینه ایران کازمد یا فیس واش‌های گیاهی ایران کازمد (ژل شستشوی گیاهی) پاکسازی نمایید.

روش مصرف اسکرابهای گیاهی ایران کازمد

ابتدا صورت خود را توسط یک شوینده با PH پایین مانند صابونهای گیاهی و گلیسیرینه ایران کازمد یا فیس واش‌های گیاهی ایران کازمد (ژل شستشوی گیاهی) پاکسازی نمایید.

سپس ماسک را یا به صورت مستقیم روی پوست مالیده و با بخش نرم کف انگشتانتان یا ابزارهای مخصوص این کار به مدت 3 تا 5 دقیقه خوب ماساژ دهید. بهتر است ماسک حدود 20 دقیقه روی پوست بماند. پس از آن میتوانید آبکشی نمایید.

نکته1: اگر در هر شرایطی بخصوص برای پوست های خشک مصرف ماسک موجب التهاب شد، مصرف را قطع نمایید. همینقدر کافیست.. پوست پس از 48 الی 72 ساعت به حالت اولیه خود باز میگردد.

نکته2: به طور معمول در هفته 2 الی 3 مرتبه مصرف ماسک توصیه میگردد.

نکته3: مدل و میزان مصرف معرفی شده برای همه افراد لزوما نیازی نیست که یکسان باشد. لذا در صورت داشتن حساسیت های خاص و ویژه پوستی حتما با کارشناسان و مشاوران ایران کازمد مشورت نمایید تا به شما میزان و نحوه مصرف صحیح و مناسب با شرایط پوستی شما را توصیه نمایند.

نکته4: اگر همزمان با ماسک های ایران کازمد یکی دیگر از محصولات را مصرف مینمایید، بخاطر داشته باشید نباید از دوز مصرف خود فراتر روید، چرا که این موضوع باعث فشار به پوست، یل ایجاد حساسیت و بعضا التهابات پوستی میگردد.

نکته5: توصیه میکنیم در دوره مصرف محصولات ایران کازمد در (این کیس ماسک گیاهی)، از محصولات شیمیایی یا غیر گیاهی نامطمئن استفاده نفرمایید.

نکته6: اگر به هر علتی تا 10 الی 15 دقیقه پس از مصرف ماسک‌های گیاهی ایران کازمد پوست شما دچار هر نوع التهاب یا حساسیتی شد، بالافاصله مصرف را قطع و با پزشک خود مشورت نمایید. در مشورت با پزشک میتواند مواد تشکیل دهنده یا ترکیبات ماسک‌تان که بالاتر به آن اشاره شد را ارائه نمایید.

نکته7: پس از مصرف ماسک گیاهی ایران کازمد، میتوانید پوستتان را با آب ولرم یا خنک یا توسط یک شوینده با پی اچ مناسب بشویید. (مانند صابونهای گلیسیرین و گیاهی ایران کازمد یا فیس واش‌های گیاهی ایران کازمد)