منوی اصلی
سبد خرید شما

لوسیون گیاهی

لوسیون گیاهی
کد محصول: pid-90 وضعیت:: موجود
دارای خاصیت UVکمک جوان سازی پوستکمک به تسکین اگزمارفع التهابات پوستیکمک به رفع لک و ضد چروکروشن کننده و شفاف کننده پوستبهبود جای نیش حشرات و زخمکمک به تسکین آکنه و جای جوشآبرسانی قوی به پوستحفظ رطوبت پوستاز بین بردن ترک های پوستی..
37,500تومان
قیمت بدون مالیات:37,500تومان
کد محصول: pid-87 وضعیت:: موجود
کمک به رفع لک و روشن کننده پوستکمک به شفافیت و تقویت پوستآبرسانی به پوست و کمک به حفظ رطوبت آنکمک به حفظ خاصیت کشسانی پوستکمک به جوان سازی سلولهای پوستیکمک به رفع چین و چروک پوستکمک به رفع آفتاب سوختگیکمک به تسکین سریع جای زخم..
37,500تومان
قیمت بدون مالیات:37,500تومان
کد محصول: pid-88 وضعیت:: موجود
کمک به احیا و ترمیم زخم و جای زخمآبرسان و مرطوب کننده پوستحاوی انواع پروتئین و آنتی اکسیدانکمک به پیشگیری از چین و چروک دور چشمکمک به رفع تیرگی اطراف چشمکمک به کاهش چین و چروک پوستیکمک به روشنی و شفافیت پوستآنتی باکتریالحاوی مواد معدنی مفید و ویتامینهای E و A و C..
37,500تومان
قیمت بدون مالیات:37,500تومان
کد محصول: pid-106 وضعیت:: موجود
آبرسانی تخصصی به پوستکمک به رفع التهابات پوستیکمک به رفع لکه و جای لکروشن کننده و سفید کننده پوستکمک به بازسازی کلاژنهای پوستحفظ رطوبت پوستحفظ و تقویت حالت الاستیته پوستکمک به جوانسازی پوست صورتکمک به رفع تیرگی دور چشمکمک به کشیدگی و لیفتینگ پوست..
48,000تومان
قیمت بدون مالیات:48,000تومان
کد محصول: pid-101 وضعیت:: موجود
کمک به بهبود ترک‌های بارداری، چاقی و لاغریکمک به تقویت پوستحاوی ویتامین A و امگا 6آبرسانی به پوستکمک به حفظ رطوبت پوستکمک به رفع جای جوشافترشیو طبیعی برای پوست صورتکمک به بهبود خشکی و ترک‌های پوستی..
52,000تومان
قیمت بدون مالیات:52,000تومان
کد محصول: pid-103 وضعیت:: موجود
آبرسانی بسیار قوی به پوستکمک به جوان سازی و جلوگیری از پیری پوستکمک به بهبود خشکی و نرم کننده پوست صورتکمک به بهبود جوش و آکنه صورتکمک به تسکین آفتاب سوختگی و ضد آفتاب طبیعیکنترل اگزما و کمک به تسکین پسوریازیسکمک به رفع التهاب پوست بعد از اصلاح و اپیلاسیونکمک به رفع ترکهای پوست مثل ترک بارداریکمک به..
45,000تومان
قیمت بدون مالیات:45,000تومان
کد محصول: pid-102 وضعیت:: موجود
کمک به بهبود چین و چروک پوستکمک به تسکین آکنه و جوش صورتکمک به رفع لک و تیرگیکمک به تسکین اگزما و آفتاب سوختگیکمک به بهبود جای نیش حشراتآنتی باکتریالحاوی انواع ویتامینپروتئینهآبرسانی به پوستکمک به حفظ رطوبت پوست..
37,500تومان
قیمت بدون مالیات:37,500تومان
کد محصول: pid-91 وضعیت:: موجود
آبرسانی به پوستکمک به ضدعفونی کردن پوستکمک به تسکین راش‌ها و زخمهای پوستیکمک به بهبود آفتاب سوختگیکمک به تسکین جای جوشجلوگیری از خشکی های مزمننرم کننده پوستمبارزه با ‌رادیکال های آزادافزایش پوست و کمک به تولید کلاژن سازیکمک به کاهش لکه های پوستیکمک به بهبود آلرژیهای پوستی..
37,500تومان
قیمت بدون مالیات:37,500تومان
کد محصول: pid-98 وضعیت:: موجود
کمک به کاهش چین و چروک و آثار پیریکمک به رفع سیاهی دور چشمکمک به رفع لکه های قهوه ای زیر چشمکمک به بهبود اگزما و پسوریازیس (صدفک)تسکین پوست عرق سوز شدهنرم کننده پوستروشن کننده پوستدارای خاصیت ضدآفتاب (حدود SPF 5 )پاکسازی پوست و مناسب پاک کردن آرایشکمک به بهبود دردهای عضلانی..
37,500تومان
قیمت بدون مالیات:37,500تومان
کد محصول: pid-338 وضعیت:: موجود
کمک به تسریع زمان رفع خارش و التهابات پوستیسازگار با انواع پوست (خشک، مختلط، چرب)کمک به بهبود سریع تر آفتاب سوختگیکمک به تسریع زمان تسکین دردهای سطحی و جزئیدارای PH مناسب پوستکمک به نرمی و لطافت پوستجلوگیری از حذف یا تعدیل چربی مفید پوستآبرسانی قوی به پوستحفظ رطوبت پوستکمک به تسریع زمان رفع ترک های ..
40,000تومان
قیمت بدون مالیات:40,000تومان
کد محصول: pid-595 وضعیت:: موجود
مخصوص افراد دارای طبع گرمکمک به تسریع زمان رفع خارش و التهابات پوستیسازگار با انواع پوست (خشک، مختلط، چرب)کمک به تسکین سریع تر آفتاب سوختگیحاوی مواد معدنی مفید و ویتامینهای E و A و Cدارای PH مناسب پوستکمک به نرمی و لطافت پوستحاوی روغن‌های گیاهی خنک از جمله روغن گشنیز و روغن بنفشهجلوگیری از حذف یا تع..
42,000تومان
قیمت بدون مالیات:42,000تومان
نمایش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)

لوسیون گیاهی چیست ؟


اگر بخواهیم لوسيون گياهي را در ساده ترین حالت ممکن تعریف کنیم میتوانیم بگوییم لوسیون گیاهی نسخه رقیق شده کرم گیاهی است با این تفاوت که در مراحل ساخت و تولید آن بیشتر به خواص آبرسانی ویژه وهمچنین کمک به حفظ رطوبت پوست توجه شده است و در عین حال خواص آن کرم گیاهی که از آن برگرفته شده است را نیز دارد.


البته محصولات آرایشی-بهداشتی سالهای طولانی است که توسط کمپانیهای تجاری در دنیا به گونه‌های مختلف و تقریبا متحدالشکلی به متقاضیان یا مصرف کنندگان معرفی و عرضه شده است.


همچنین تبلیغات فراوان و سرمایه گذاری تجاری که در پس این تولیدات وجود دارند که باعث شده اند این شکل از محصول (شکل و ظاهر عمومی محتوای محصول) در ذهن و ناخودآگاه مشتری تثبیت و تایید شده باشد و اصطلاحا محصولات بازار پسند و مشتری پسند شده اند.


متاسفانه همین موضوع باعث شده افراد با تفکر و نگرش به محصولات آرایشی بهداشتی بنگرند که لزوما لوسیون، کرم، صابون یا شاپو و غیره حتما میبایست به این شکل و حالت و رنگ و بو باشد.


در واقع اینطور شده که انسان ها ( مشتریان عمومی محصولات آرایشی بهداشتی ) آیتم های ذهنی خود برای تایید محصولات آرایشی بهداشتی را با محصولاتی که به چشم دیده و از آنها استفاده نموده اند قیاس نموده و  می‌سنجند.


این مشکل در محصولاتی مانند لوسیون، کرم، یا شامپو به شدت نمود پیدا میکند و مردم عموما توقع شان از دیدن یک شامپو و کرم همان چیزی است که حداقل در ظاهر مانند محصولاتی باشد که تا به الان استفاده نموده اند.