منوی اصلی
سبد خرید شما

جهت افزایش سرعت و کارایی بیشتر سایت  VPN خود را خاموش کنید

خوراکی و خشکبار - (به‌روز‌شده 12/02/2023)

کشمش پلویی آفتابی بی دم بدون هسته اعلا (Black raisin)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
فواید کشمش پلویی آفتابی بی دم بدون هسته اعلادارای خواص آنتی اکسیدان کمک به کاهش فشار خون کمک به کاهش استرس و تقویت اعصاب کمک به تقویت روشنایی چشم کمک به رفع کم خونی به دلیل وجود آهن فراوان کمک به بهبود التهابات و عفونت ها کمک به حفاظت از دهان و دندان کمک به پیشگیری از ریزش مو کمک به رفع ..
25,700تومان
قیمت بدون مالیات:25,700تومان
کشمش سبز بدون دم بی هسته اعلا (Green raisin)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
فواید کشمش سبز بدون دم بی هسته اعلا (Green raisin)دارای خواص آنتی اکسیدان کمک به کاهش فشار خون کمک به کاهش استرس و تقویت اعصاب کمک به تقویت روشنایی چشم کمک به رفع کم خونی به دلیل وجود آهن فراوان کمک به بهبود التهابات و عفونت ها کمک به حفاظت از دهان و دندان کمک به پیشگیری از ریزش مو کمک ب..
32,200تومان
قیمت بدون مالیات:32,200تومان
چای کیسه ای گیلان | چای نپتون فله (Lipton tea)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
چای کیسه ای گیلاندارای خواص آنتی اکسیدان دارای خواص ضد پیری کمک به رفع افسردگی کمک به کاهش خستگی بدن کمک به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک به کاهش تب کمک به بهبود لثه و سلامت دندان کمک به کنترل دیابت کمک به افزایش متابولیسم مفید برای پوست مفید برای عضلات بدن کمک به کاهش خطر ابتلا به سکته ..
15,100تومان
قیمت بدون مالیات:15,100تومان
چای ممتاز بهاره گیلان (Premium tea)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
چای ممتاز گیلاندارای خواص آنتی اکسیدان دارای خواص ضد پیری کمک به رفع افسردگی کمک به کاهش خستگی بدن کمک به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک به کاهش تب کمک به بهبود لثه و سلامت دندان کمک به کنترل دیابت کمک به افزایش متابولیسم مفید برای پوست مفید برای عضلات بدن کمک به کاهش خطر ابتلا به سکته ک..
38,500تومان
قیمت بدون مالیات:38,500تومان
چای قلم سوزنی بهاره گیلان درجه یک اعلا
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
چای قلم سوزنی گیلاندارای خواص آنتی اکسیدان دارای خواص ضد پیری کمک به رفع افسردگی کمک به کاهش خستگی بدن کمک به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک به کاهش تب کمک به بهبود لثه و سلامت دندان کمک به کنترل دیابت کمک به افزایش متابولیسم مفید برای پوست مفید برای عضلات بدن کمک به کاهش خطر ابتلا به سکت..
30,000تومان
قیمت بدون مالیات:30,000تومان
چای قلم 2 گیلان
جدید ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
چای قلم 2 گیلاندارای خواص آنتی اکسیدان دارای خواص ضد پیری کمک به رفع افسردگی کمک به کاهش خستگی بدن کمک به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک به کاهش تب کمک به بهبود لثه و سلامت دندان کمک به کنترل دیابت کمک به افزایش متابولیسم مفید برای پوست مفید برای عضلات بدن کمک به کاهش خطر ابتلا به سکته ک..
21,400تومان
قیمت بدون مالیات:21,400تومان
چای قلم 1 گیلان
جدید ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
چای قلم 1 گیلاندارای خواص آنتی اکسیدان دارای خواص ضد پیری کمک به رفع افسردگی کمک به کاهش خستگی بدن کمک به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک به کاهش تب کمک به بهبود لثه و سلامت دندان کمک به کنترل دیابت کمک به افزایش متابولیسم مفید برای پوست مفید برای عضلات بدن کمک به کاهش خطر ابتلا به سکته ک..
31,000تومان
قیمت بدون مالیات:31,000تومان
چای شکسته گیلان (Broken pen tea)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
چای شکسته گیلاندارای خواص آنتی اکسیدان دارای خواص ضد پیری کمک به رفع افسردگی کمک به کاهش خستگی بدن کمک به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک به کاهش تب کمک به بهبود لثه و سلامت دندان کمک به کنترل دیابت کمک به افزایش متابولیسم مفید برای پوست مفید برای عضلات بدن کمک به کاهش خطر ابتلا به سکته ک..
21,400تومان
قیمت بدون مالیات:21,400تومان
چای باروتی گیلان (Gunpowder tea)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
چای باروتی گیلاندارای خواص آنتی اکسیدان دارای خواص ضد پیری کمک به رفع افسردگی کمک به کاهش خستگی بدن کمک به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک به کاهش تب کمک به بهبود لثه و سلامت دندان کمک به کنترل دیابت کمک به افزایش متابولیسم مفید برای پوست مفید برای عضلات بدن کمک به کاهش خطر ابتلا به سکته ..
12,900تومان
قیمت بدون مالیات:12,900تومان
مغز فندق تازه اشکورات برداشت پاییز 1402 مغز فندق تازه اشکورات برداشت پاییز 1402
جدید ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
مغز فندق تازه اشکورات برداشت پاییز 1402 ارزش غذایی 28گرم مغز فندق تازهکالری: 176کیلوکالری چربی: 17گرم کربوهیدرات: 4.7گرم پروتئین: 4.2گرم سدیم: 0 فیبر: 2.7گرم قند: 1.2گرم ویتامین ای (ویتامین E): 21 درصد مصرف روزانه تیامین: ۱۲ درصد مصرف روزانه منیزیم: ۱۲ درصد مصرف روزانه مس: ۲۴ درصد مصر..
94,100تومان
قیمت بدون مالیات:94,100تومان
قهوه هسته خرما | پودر هسته خرما (Powdered date kernel coffee)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
فواید قهوه هسته خرما پودری (Powdered date kernel coffee)کمک به کاهش وزن کمک به التیام زخم کمک به کنترل قند خون و دیابت کمک به افزایش سوخت و ساز بدن کمک به بازیابی پوست و مو کمک به دفع سنگ کلیه کمک به رفع اسهال کمک به ترمیم ناخن کمک به افزایش سیستم ایمنی بدن کمک به ترمیم مو کمک به بهبود..
85,500تومان
قیمت بدون مالیات:85,500تومان
فندق تازه اشکورات گیلان | فندوق صادراتی درجه1 - برداشت 1402 فندق تازه اشکورات گیلان | فندوق صادراتی درجه1 - برداشت 1402
جدید
وضعیت موجودی: آماده ارسال وضعیت موجودی: 20
فندق تازه اشکورات گیلان | فندوق صادراتی درجه1 - برداشت 1402 ✔️ این فندق مستقیم از باغ شخصی در یکی از روستاهای منقطه اشکورات شهر رحیم آباد از استان گیلان برداشت شده و با بهترین کیفیت و قیمت به شما خریداران گرامی تقدیم میشود. ✔️ ضمنا منطقه اشکورات استان گیلان به پایتخت فندق ایران مشهور است و سالانه ..
30,000تومان
قیمت بدون مالیات:30,000تومان
خرما کلوته صادراتی درجه1 اعلا (Kalotte Date)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
فواید خرما کلوته جنوب صادراتی درجه1 اعلاکمک به تنظیم سطح کلسترول خون کمک به بهبود سلامت استخوان کمک به بهبود سلامت مغز کمک به پیشگیری از التهاب کمک به رفع یبوست کمک به برطرف شدن اسهال کمک به بهبود سلامت پوست کمک به افزایش وزن اصولی کمک به تنظیم فشار خون کمک به بهبود سلامت قلب کمک به پی..
15,100تومان
قیمت بدون مالیات:15,100تومان
خرما پیارم جنوب صادراتی درجه1 اعلا (Piarom date)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
فواید خرما پیارم جنوب صادراتی درجه1 اعلاکمک به تنظیم سطح کلسترول خون کمک به بهبود سلامت استخوان کمک به بهبود سلامت مغز کمک به پیشگیری از التهاب کمک به رفع یبوست کمک به برطرف شدن اسهال کمک به بهبود سلامت پوست کمک به افزایش وزن اصولی کمک به تنظیم فشار خون کمک به بهبود سلامت قلب کمک به پی..
47,100تومان
قیمت بدون مالیات:47,100تومان
خرما مرداسنگ صادراتی درجه1 اعلا (Mordasang Date)
ناموجود
وضعیت موجودی: ناموجود
فواید خرما مرداسنگ جنوب صادراتی درجه1 اعلاکمک به تنظیم سطح کلسترول خون کمک به بهبود سلامت استخوان کمک به بهبود سلامت مغز کمک به پیشگیری از التهاب کمک به رفع یبوست کمک به برطرف شدن اسهال کمک به بهبود سلامت پوست کمک به افزایش وزن اصولی کمک به تنظیم فشار خون کمک به بهبود سلامت قلب کمک به ..
14,600تومان
قیمت بدون مالیات:14,600تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)